Přejít na obsah

kotouce a desticky


zdsamct

Doporučené příspěvky

stav mych kotoucu uz neni nejlepsi a tak koukam,hledam a zase hledam a koukam co kde a za kolik je

mockrat jsem tady vycelt ze origo radsi ne a dat neco lepsiho,ale co

mam tady nejaky nabidky

- zimmerman standart, nevrtané (jako sériovky) 280x22mm ...... nevrtaný standart 895,-kus / 1790,-pár

- desky Ferodo Premier bez signal opotřebení FDB 1094 .... 695,- sada

a pak i treba co se objevilo nedavno

- ATE power disc přední - 1 250,- kus

- ATE přední destičky - 1 045,- sada

cenovy rozdil je jasny,ale co treba rozdil v kvalite,jak moc je lepsi druha varianta,nebo staci a neni problem s vyriantou prvni

zkuste napsat svoje zkusenosti

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také by mě to zajímalo, potřebuji nějaký standart. Nic extra, ale na druhou stranu, aby to něco vydrželo a hlavně dobře brzdilo. Prostě poměr cena:výkon. S těmi originálními jsem celkem spokojený, sice už trošku vybrují, ale brzdí dobře.

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stav mych kotoucu uz neni nejlepsi a tak koukam,hledam a zase hledam a koukam co kde a za kolik je

mockrat jsem tady vycelt ze origo radsi ne a dat neco lepsiho,ale co

mam tady nejaky nabidky

- zimmerman standart, nevrtané (jako sériovky) 280x22mm ...... nevrtaný standart 895,-kus / 1790,-pár

- desky Ferodo Premier bez signal opotřebení FDB 1094 .... 695,- sada

a pak i treba co se objevilo nedavno

- ATE power disc přední - 1 250,- kus

- ATE přední destičky - 1 045,- sada

cenovy rozdil je jasny,ale co treba rozdil v kvalite,jak moc je lepsi druha varianta,nebo staci a neni problem s vyriantou prvni

zkuste napsat svoje zkusenosti

diky

tak o tom je dost napsáno tady:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=9812

nemá smysl tady to znovu rozebírat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
stav mych kotoucu uz neni nejlepsi a tak koukam,hledam a zase hledam a koukam co kde a za kolik je

mockrat jsem tady vycelt ze origo radsi ne a dat neco lepsiho,ale co

mam tady nejaky nabidky

- zimmerman standart, nevrtané (jako sériovky) 280x22mm ...... nevrtaný standart 895,-kus / 1790,-pár

- desky Ferodo Premier bez signal opotřebení FDB 1094 .... 695,- sada

a pak i treba co se objevilo nedavno

- ATE power disc přední - 1 250,- kus

- ATE přední destičky - 1 045,- sada

cenovy rozdil je jasny,ale co treba rozdil v kvalite,jak moc je lepsi druha varianta,nebo staci a neni problem s vyriantou prvni

zkuste napsat svoje zkusenosti

diky

cau, no ja bych osobne ani do jednoho z nich nesel, ATE kotouce mel otec a 3000 km seslapl na dalnici brzdu, od ty doby hazou ale silene. ja si na svoji koupi od firmy BREMBO, jedine tedy bez zarezu, myslim ze jsou dost dobre a cena za ks tady na Přerovsku byla asi neco kolem 1200 kc za ks. desky k nim TEXTAR - 900 kc komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...