Přejít na obsah

Převodník diagnostika


aleshh

Doporučené příspěvky

Vím odkud tato sranda je, já používám skoro to samé, ale s RS232. K tomu používám VAG-COM verze: IHR 304.0 a jsem naprosto spokojen. Zkoušel jsem to i s převodníkem RS232-USB s FTDI převodníkem a šlapalo to nádherně. Udělal jsem si s tím základní diagnostiku auti, naprogramoval a přizpůsobyl komfortní systém DO, přizpůsobyl i klíčky s IMMO. Pro mě taková to sranda stačí.

post-9055-1202066156_thumb.jpg post-9055-1202066175_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím odkud tato sranda je, já používám skoro to samé, ale s RS232. K tomu používám VAG-COM verze: IHR 304.0 a jsem naprosto spokojen. Zkoušel jsem to i s převodníkem RS232-USB s FTDI převodníkem a šlapalo to nádherně. Udělal jsem si s tím základní diagnostiku auti, naprogramoval a přizpůsobyl komfortní systém DO, přizpůsobyl i klíčky s IMMO. Pro mě taková to sranda stačí.

post-9055-1202066156_thumb.jpg post-9055-1202066175_thumb.jpg

Má ještě někdo jinou zkušenost???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám ho tiež. Ale USB. Používam Vag-com v. 304 ale musím sa priznať, dostal som sa len k načítaniu RJ motora. Na všetko ostatné mi vypisuje chyba komunikácie.

Ovládače sú nainštalované, com port nastavený. Možno robím niekde chybičku ja alebo neviem. Ak sa mi niečo podarí iné ako len načítať RJ motora, dám vedieť.

Ale inak, nikto nie je učený a tak príjmem každú radu.

Editováno: , autor: Octavius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...