Přejít na obsah

Odřenina


Andrews

Doporučené příspěvky

Dnešní ráno.... no prostě na pěst. :wallbash: Ale co s tím? Odstaňovač asfaltu nepomohl a tempa se trochu bojím, že to bude vidět. Ještě sem v krámě viděl pastu na škrábance od TurtleWax, nemáte někdo zkušenosti? Do základovky je to jen na začátku :( Nechápu jak se to někomu povedlo i když můžu být rád, že to neodneslo zadní světlo. Je to zřejmě zrcádko z felcky.

post-2982-1202159649_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní ráno.... no prostě na pěst. :wallbash: Ale co s tím? Odstaňovač asfaltu nepomohl a tempa se trochu bojím, že to bude vidět. Ještě sem v krámě viděl pastu na škrábance od TurtleWax, nemáte někdo zkušenosti? Do základovky je to jen na začátku :( Nechápu jak se to někomu povedlo i když můžu být rád, že to neodneslo zadní světlo. Je to zřejmě zrcádko z felcky.

post-2982-1202159649_thumb.jpg

To sa ti stalo cez noc niekde na parkovisku? Na starej octavke mi takto niekto s aviou oskrabal nakladaciu hranu zadneho naraznika, esteze mi nerozbil kufor. Horsie je ze tvoje vyzera nielen ako odrete ale aj naburane. Nikto nedava pozor pri parkovani!!! :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu to, auto mám obouchané od dveří, sem tam najdu šrám od jinýho auta, ale přitom sám(nebo žena) jsem nikdy nic takového na autě nevyrobil. Tak to je naokolo 99% čuráků nebo co? Přece to není žádnej problém dát si trošku pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To černé odtraníš leštěnkou nebo mějakou lešticí pastou a zbytel tady:

http://karosar.websnadno.cz/

nech si to rozleštit ve Škoda servisu(nebo jinde, jen tady vim že maj tudle pastu), kde maj pastu tuším od 3M, aby to dostali dolů... a tu bouličku od toho chlapíka z toho odkazu, mám od nej spravený passat po kroupách a nejde videt ani stopička :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nech si to rozleštit ve Škoda servisu(nebo jinde, jen tady vim že maj tudle pastu), kde maj pastu tuším od 3M, aby to dostali dolů... a tu bouličku od toho chlapíka z toho odkazu, mám od nej spravený passat po kroupách a nejde videt ani stopička :palec2:

asi to nedělá každej karosář, ale jezdit s tím někam na Moravu, to by se ten škrábanec trochu prodražil. Já myslím, že když se zeptá ve svým okolí, uspěje stejně dobře taky. Ta technologie je dneska už docela rozšížená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to nedělá každej karosář, ale jezdit s tím někam na Moravu, to by se ten škrábanec trochu prodražil. Já myslím, že když se zeptá ve svým okolí, uspěje stejně dobře taky. Ta technologie je dneska už docela rozšížená.

Jak na Moravu ? Přečetl sis to vůbec? Andrews je z HK a pan Coufal z Mnichova Hradiště. Pokytovat a přelakovat celý blatník to umí kařdý servis (potom tě to další roky třeba štve, že máš malinko jiný odstín) a cena vůbec není malá. Al to co dělá pan Coufal každý neumí. I tady na foru je na něho kladných referencí dostatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na Moravu ? Přečetl sis to vůbec? Andrews je z HK a pan Coufal z Mnichova Hradiště. Pokytovat a přelakovat celý blatník to umí kařdý servis (potom tě to další roky třeba štve, že máš malinko jiný odstín) a cena vůbec není malá. Al to co dělá pan Coufal každý neumí. I tady na foru je na něho kladných referencí dostatek.

Beru zpátky, je to blízko, nevšimnul jsem si. Nicméně věřím, že ten tvůj pan Coufal je machr, ale z takovou prkotinou, jako je tohle, si musí poradit i méně zdatnej klempíř. Něco jinýho ovšem, jsou ty kroupy. To se vyplatí dojet i na tu Moravu, když to tam někdo umí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru zpátky, je to blízko, nevšimnul jsem si. Nicméně věřím, že ten tvůj pan Coufal je machr, ale z takovou prkotinou, jako je tohle, si musí poradit i méně zdatnej klempíř. Něco jinýho ovšem, jsou ty kroupy. To se vyplatí dojet i na tu Moravu, když to tam někdo umí. ;)

No s prkotinou si poradí každý, ale 99% klempířů ti poškodí lak . No a to je potom z takové prkotiny třeba hned 6000,-, nemluvě o tom odstínu co jsem psal výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s prkotinou si poradí každý, ale 99% klempířů ti poškodí lak . No a to je potom z takové prkotiny třeba hned 6000,-, nemluvě o tom odstínu co jsem psal výše.

No já myslím, že tady ten červenej lak je už poškozenej dost a promáčklina je velice mělká na to, aby to ještě někdo zmordoval víc. Ale mluvíme-li obecně, máš samozřejmě pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že tady ten červenej lak je už poškozenej dost a promáčklina je velice mělká na to, aby to ještě někdo zmordoval víc. Ale mluvíme-li obecně, máš samozřejmě pravdu.

No není nic jednoduššího než p. Coufalovi poslat tu fotku co je tady vložená a on mu odpoví co a jak i s přibližnou cenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky všem za tipy. Přemejšlel sem hodit to na pojistku, mám vandalizmus, ale spolúčast 5000Kč :(

Auto vydrželo bez škrábnutí u panelákovýho parkovaní 1.5 roku, což je úspěch. Předchozí auto mělo po 14 dnech už dva ťukance od dveří...

Zkusím poptat to vytažení karoserie, ale lakovat se mi to nechce.

Jinak řešení otloukání (alespoň u parkování doma) se rýsuje. Kupuju parkovací flek takže budu vědět kdo vedle mě stojí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkování u paneláku je tragedie, bych asi neusnul... Ten co ti to odřel a promáčkl musel být "pěknej" jojin.... Lidi si neváží věcí svých natož druhých...

Parkovat u paneláku to ještě jde ,ale co u hypermarketů. Tam vyskočí pět slováků z žigulíka a hned máš tak vobouchaný auto jako nikdy. Když jsem měl Octavii 1 tak jsem se při umytí našel zase nějakou malinkou ďubku na dveřích nebo blatníku od cizích dveří. Oni většinou lidi pospíchají a prostě otevřou dveře na plno a je hotovo. Nejraději mám ty co si otevřou dveře a ještě si je opřou o auto vedle a dělají jako když se nic neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky všem za tipy. Přemejšlel sem hodit to na pojistku, mám vandalizmus, ale spolúčast 5000Kč :(

Auto vydrželo bez škrábnutí u panelákovýho parkovaní 1.5 roku, což je úspěch. Předchozí auto mělo po 14 dnech už dva ťukance od dveří...

Zkusím poptat to vytažení karoserie, ale lakovat se mi to nechce.

Jinak řešení otloukání (alespoň u parkování doma) se rýsuje. Kupuju parkovací flek takže budu vědět kdo vedle mě stojí :)

Alespoň, že tak. Nejhorší je, když máš černou barvu auta = na té je snad všechno vidět..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...