Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

soray

Partner
 • Počet příspěvků

  39
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

5 Neutrální

O uživateli soray

Návštěvy profilu

149 zobrazení profilu
 1. soray

  Disperzní barva na autě-odstranění

  @Míša odkud jsi? Máš k tomu poškození nějaké fotky? Můžu se ti na to podívat, jestli budeš mít zájem. Byl lak před "nehodou" něčím ošetřený? S ředidly bych byl hodně opatrný. Technický benzín je ok, ale je otázka, zda to vezme dolu. Co se týče mechanického odstranění, nejšetrnější bude clay a troufám si říci, že by to měl sundat. Se špachtličkami a nehty bych byl také opatrný, můžeš si poškodit lak.
 2. soray

  Ochranná vrstva laku -> karoserie

  Jak psal kolega výše, proti šutrům jen fólie. Keramika ochrání proti JEMNÝM mikroškrábancům, ale proti kamenům nemá šanci.
 3. soray

  Oprava laku / záruka

  Nemá. Na drobná poškození kvalitní leštící pastu, na větší poškození koupit korekční sadu podle VIN a opatrně vyplnit barvou rýhu + přeleštit po zaschnutí barvy.
 4. soray

  Stěrače

  Mě tohle hodně dělá zimní směs (Mám Golfa VII). Dnes jsem si namíchal letní a je po problému.
 5. soray

  2.0TSI 140kW

  Já měl na testování pujceny Kodiaq 2.0TDI a Tiguan Allspace 2.0TSI a v Kodiaqu byl na dálnici větší klid. Tiguan mi ale přišel celkově hůře odhlucneny, zejména od podvozku.
 6. soray

  Amundsen

  Originál ve VW jsem kupoval za cca 2500,- Kč.
 7. soray

  2.0TSI 140kW

  Měl jsem na testování půjčeného Kodiaqa 2.0TDI a na dálnici byl tichý, tak mne trochu vylekala poznámka "o dost hlučnější projev" než u předchozí verze TSI. Teď mám G7 1.4TSI a to je tichošlápek, tak bych si nerad moc pohoršil.
 8. soray

  2.0TSI 140kW

  Někde jsem četl, že deka pod kapotu zrovna moc vliv nemá na hluk motoru do interiéru, ale těžko říct. Osobní zkušenost nemám. Jak moc velký rozdíl je? Měl jsi nějaké přímé porovnání? Já nedávno ještě přeobjednal z 2.0TDI na 2.0TSI a teď jsi mne trochu vylekal. Není to třeba tím, že jedno auto mělo akustická skla a druhé ne?
 9. soray

  Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)

  Metalíza by měla být vždy kryta čirým lakem, prodejce se podle mého názoru mýlí. Každopádně černý auto bych nechtěl ani zadarmo. Je to krásný pouze vyleštěný a čistý po umytí, jinak je na tom vše vidět,. Zejména sebemenší mikroškrábance. Já se docela děsím lesklého černého dekoru v L&K. Snad pomůže keramika.
 10. soray

  Eco

  Jestli na "Normal" plachtí (nebrzdí motorem), tak bych řekl, že na 99% bude něco špatně. V G7 také plachtí pouze v režimu "Eco".
 11. soray

  Amundsen

  A nezkoušel jste někdo narvat do navigace mapové podklady VW (Amudsen - Discover Media, Columbus - Discover Pro)? Tam je Evropa stále v jednom balíku https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/cz/cs/index/Aktualizace-mapovych-podkladu/maps-download#/?navi=f7d60bb5-e4c7-4f15-a629-ed994e464a9f Docela by mne zajímalo, zda je to možné. Nyní mám Golfa 7 a od května budu mít Kodiaqa.
 12. soray

  Kodiaq vs konkurence

  Tak on to je Tiguan Allspace se vším všudy. Jiná je jen palubní deska, čumák a zadek.
 13. 17.1.2019 je to 8 let, kdy jsme vstoupili na tehdy mladou a poměrně neznámou detailingovou scénu. Jsme velmi rádi, že jsme mohli přispět k jejímu rozvoji, přivést na český a slovenský trh výrobce kvalitních produktů a být inspirací pro další prodejce a profesionální detailery.Velmi si vážíme vaší přízně a i letos jako poděkování spouštíme tradiční narozeninovou akci. Je to jediná akce, která se vztahuje na celý sortiment a je příležitostí předzásobit se na nadcházející sezónu o 15% výhodněji 🙂 Pokud si nebudete vědět rady s nákupem, napište na mjaros@detailingshop.cz a rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných produktů dle vašich požadavků a rozpočtu. E-SHOP - Detailingshop - to nejlepší z autokosmetiky Nejširší výběr autokosmetiky u nás! Nejlepší produkty od výrobců z celého světa. https://www.detailingshop.cz Detailingový rádce telefon: 602542150
 14. soray

  Vyber alu kola na zimu Superb 3

  Originál kola budou určitě kompletně zalakovaná vč. leštěných ploch. Pokud si někdo nechá kola odbarvit a vyleštit, je lepší, za cenu mírného snížení lesku, kola zalakovat čirým lakem.
 15. soray

  Vyber alu kola na zimu Superb 3

  Pročetl jsem téma kousek zpět a použití alu v zimě bych se vůbec nebál. Pokud jsou disky nepoškozené a mají nepoškozený lak, nic se jim nestane. Ideální je samozřejmě ošetření nějakou ochranou (vosk na alu, nanokeramika, apod.), pak na čištění většinou stačí voda+šampon. Po každém přezouvání (letní/zimní) čistím důkladně výše uvedeným BH Auto Wheelem, který je proti kyselinovým čističům velmi šetrný a případně nějakým Tar removerem dočistím od asfaltových nečistot. U leštěných a nezalakovaných kol je údržba mnohem náročnější, vyzkoušel jsem si to a už bych do leštěných a zároveň nezalakovaných kol nešel (u auta na běžné ježdění). A na zimu už vůbec ne.
×