Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

myslis v ciernej vode? my sme tam mali firemnu akciu je to tam dost ze OK a byvam odtial asi 5 min ,bola by spokojnost ,len neviem ci bratia cesi to nemaju daleko do BA

Jaké daleko?Vzdálenost neřešme.Jé úplně jedno,kde to bude.Jestli v Česku nebo na Slovensku.Ať to je kdekoli,vždycky to bude mít někdo blíž a někdo dál.Sejít se to je cíl.

Kdyby vyšla MB je to super,když ne ,nic se neděje.Pokud máte někdo nějaké kontakty na dobrá místa,tak se s náma podělte.

Co se týče termínu,myslím že ideální bude tak nejdřív červen.Dřív asi ne.Co myslíte?Hned jak určíme nějaké místo,tak bysmě se tady měli závazně vyjádřit kdo pojede. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,kdysi to tu už zaznělo,ale rychle to vyšumělo,takže co udělat přes léto sraz?Celá republika.Prostě uděláme jeden víkend volný a nejlépe všichni se někde sejdem a pokecáme a poznáme se.A hlavně mě láká ta společná kolona samých vlajkových lodí.To musí být pastva pro oči.Vím že pro někoho to bude dál a pro někoho blíž,ale to není podstatné.Jde o to setkat se.

Nemusí to být ani celý víkend,stačí den.

Schválně jsem to rozpitval už teď,ať máme čas na návrhy a eventuelní poznámky.Takže kdo má nějaký návrh,tak sem sním. :palec2:

jdu na sto procent do toho. Na kdy to chystáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,kdysi to tu už zaznělo,ale rychle to vyšumělo,takže co udělat přes léto sraz?Celá republika.Prostě uděláme jeden víkend volný a nejlépe všichni se někde sejdem a pokecáme a poznáme se.A hlavně mě láká ta společná kolona samých vlajkových lodí.To musí být pastva pro oči.Vím že pro někoho to bude dál a pro někoho blíž,ale to není podstatné.Jde o to setkat se.

Nemusí to být ani celý víkend,stačí den.

Schválně jsem to rozpitval už teď,ať máme čas na návrhy a eventuelní poznámky.Takže kdo má nějaký návrh,tak sem sním. :palec2:

jdu na 100% do toho. na kdy to chystáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si zlepsujes pocet prispevku nebo proc pises dvakrat :D a ne on chysta ale nase fooorum..... :specool:

Tak tak naše forum chystá. :palec2: Jinak se musí jednak vyjádřit ti,kteří mají nějaké ty kontakty a pak až na nich bude záležet co a jak.Teď je ideální čas plánovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se taky hlásím...pokud jej do té doby neprodám... :-( Skvělej nápad... Jsem z Havířova a pro mne je ideální max.Brno, ale ta Mladá Boleslav s exkurzí v automobilce by byl luxus a na 99% bych dorazil taky... .... :palec2:

Editováno: , autor: Jadlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se taky hlásím...pokud jej do té doby neprodám... :-( Skvělej nápad... Jsem z Havířova a pro mne je ideální max.Brno, ale ta Mladá Boleslav s exkurzí v automobilce by byl luxus a na 99% bych dorazil taky... .... :palec2:

já jsem z Bohumína kámo(dálka nehraje roli).Nic neprodávej.Sup je sup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se přimlouval za tu Mladou Boleslav, kdo že to tam obšlápne a ještě bych navrhoval termín květen nebo do půlky června, pak všichni se rozprchnou po dovolených ! kol1

Kolega Vytlacil říkal,že obhlédne terén,takže musíme vyčkat s čím přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...