Přejít na obsah

VAG, jaký kanál?


drroman

Doporučené příspěvky

zacal mi blbnout central tim zpusobem,ze se mi po odemceni dalkou rozsviti kontrolka otevreni dveri ikdyz jsou vsechny zavrene.ta kontrolka po chvili zhasne,ale nefunguje opetovne zamceni.na vagu mi chodi dvere jak maji,ale nevim jak zkontrolovat 5te dvere nevite kde je ve vagu najdu?

Editováno: , autor: drroman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacal mi blbnout central tim zpusobem,ze se mi po odemceni dalkou rozsviti kontrolka otevreni dveri ikdyz jsou vsechny zavrene.ta kontrolka po chvili zhasne,ale nefunguje opetovne zamceni.na vagu mi chodi dvere jak maji,ale nevim jak zkontrolovat 5te dvere nevite kde je ve vagu najdu?

můžeš sklopit zadní sedačku a mrknout do kufru na světílko jestli svítí

blok z hlavy nevím a ani nevím jestli tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou,tak sundám čalounění dveří řídiče a kouknu se na svorkovnici u řídící jednotky dveří.Asi tam budeš mít trocha vlhko,budou načlé konektory v ř.j a svorkovnici svazku.Nepíše ,jaký máš rok a řekl bych,že asi 2002-3
jo,je to 12/2002 to jsi se trefil presne :) je to snad problem techto rocniku?jak to resit? do se to nejak utesnit,jeste jsem to nemel rozebrane tak se ptam.bude to stacit vysusit nebo to bude uhnile?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...