Přejít na obsah

Pomóóóóóóóóc, budu mít někdy klid?


TomasB

Doporučené příspěvky

Nechapu jak muzes mit po dvou detech jeste chut na sex :D to me boli hlava vecer nejcasteji ,jinak mam jedno dite a je mu 14 , to je teprv supr , muzes s nim parit pc hry, stolni hokej atd..., a kdyz se ti nechce uklizet hodis se do role otce a uklid ! :D zenske jsou dobre akorat na zehleni

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu jak muzes mit po dvou detech jeste chut na sex :D to me boli hlava vecer nejcasteji ,jinak mam jedno dite a je mu 14 , to je teprv supr , muzes s nim parit pc hry, stolni hokej atd..., a kdyz se ti nechce uklizet hodis se do role otce a uklid ! :D zenske jsou dobre akorat na zehleni

no tak sex mně stále baví lol To jako stále můžu s velkou frekvencí. Bolení hlavy z toho fakt nemám, naopak když jsem nemocnej, tak je o důvod víc, je to jako medecína lol

S malou už je to tak trochu jak píšeš, dá se s ní něco podnikat a to je zábavnější. Ale zase na pomazlení ten malej ještě nemá nic proti, ale ta větší už se tak nedá. No taky jsem nebyl nadšen jako malej kluk, když měl někdo chuť se se mnou mazlit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, nedělej drahoty, vsadim se, že při výrobě si funěl blahem, tak teď máš cos chtěl lol;)

to hej, to sem si užíval. Je to fajn a i mnohem více zajímavé, ale bohužel to u mně má velmi krátké trvání a hned je po srandě. Někdo si to může užívat měsíce, roky a já jsem tam natošup ;) Ale bez prdele, zas nikomu nezávidím, když jim to nejde, a takových je strašně moc. To vidím kolik známejch má problémy a kolik jich muselo podstupovat nikterak příjemné asistenční procedury, aby vůbec založili rodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda ta diskuse se spíš než vyvíjí, tak zvrhává lol:smich:

tak někteří tu dělali zagorku, že to je zase téma, tak jsem napsal, ať to teda smáznou a ono se jim do toho viditelně nechce ;)

A myslím si, že pro zdejší ženáče to není až takové téma od věci., ale když žbrblali, tak klidně. No a výsledek je, že místo toho kverulanti dál přispívají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hej, to sem si užíval. Je to fajn a i mnohem více zajímavé, ale bohužel to u mně má velmi krátké trvání a hned je po srandě. Někdo si to může užívat měsíce, roky a já jsem tam natošup ;) Ale bez prdele, zas nikomu nezávidím, když jim to nejde, a takových je strašně moc. To vidím kolik známejch má problémy a kolik jich muselo podstupovat nikterak příjemné asistenční procedury, aby vůbec založili rodinu.

jj Tome je mraky lidí co by za ty tvoje starosti daly cokoliv........ :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hokej a jiné kraviny jsou mi u prd.le, ale zjistil jsem, že u tchána v baráku bydlí jakejsi Kareš(podle visačky na krku). Dneska jsem s ním jel ve výtahu, měl na sobě jakýsi červený hadry se znakem ČR, řekl bych asi nějakej hokejovej dres. Je to někdo známější? Jen tak ze zvědavosti se ptám. Jinak byl docela slušný, i když byl ověšenej velkejma brašnama a ještě táhl brašnu s NTB, tak mi podržel dveře než dojdu pár kroků a celkově se choval fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hokej a jiné kraviny jsou mi u prd.le, ale zjistil jsem, že u tchána v baráku bydlí jakejsi Kareš(podle visačky na krku). Dneska jsem s ním jel ve výtahu, měl na sobě jakýsi červený hadry se znakem ČR, řekl bych asi nějakej hokejovej dres. Je to někdo známější? Jen tak ze zvědavosti se ptám. Jinak byl docela slušný, i když byl ověšenej velkejma brašnama a ještě táhl brašnu s NTB, tak mi podržel dveře než dojdu pár kroků a celkově se choval fajn.

O hokej se zajímám , ale Kareše neznám. Možná dělá nějakýho řidiče na 4SLH(český svaz ledního hokeje). Známej dělá maséra u repre a divil by ses v čem chodí (chodící reklama na sponzory hokej. repre)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale je zbytečné tu mít 28 témat s Tvými akutními dotazy, myslím, že se celkem dobře dají zodpovědět i tady, kde je každý bude hledat. Není to nic proti Tobě, jen snaha nezahltit Lampárnu.

No to ji teda fakt zahlcuju. Hraješ si na boha? Nevím co mají obě témata společného, vůbec nic, tak se do toho neser. Od toho to je lampárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...