Přejít na obsah

volnobeh


multipas

Doporučené příspěvky

Zdravim, chcel by som skonzultovat jeden problem. Cca tyzden dozadu mi zasvietila kontrolka motora, motor isiel na volnobeh cca 5 min. - na vag. ukazalo nieco v zmysle "slaba zmes na 1,valci". Vymazana zavada a uz sa chyba neopakovala. Co ma vsak prekvapilo mechanik chvilu stal pri nastartovanom aute a povedal mi ze sa mu nejako nezda vrcanie motoru na volnobeh aj motorom celkovo nejako velmi trasie. Viem ze 1,2 maju svoj charakter volnobehu aj zvuku, ale porovnal som s druhou 1,2 a tam je ten zvuk celkovo kultivovanejsi. Otazka znie ci to moze byt chyba vstrekov, ze na volnobeh davaju chudobnejsiu zmes, alebo to mozu robit lambda sondy ze upravuju nejaku divnu zmes paliva. vag chybu nedava.

ps> este doplnim ze podobne clanky som cital, ale nikde som sa nestretol s touto motorizaciou 1.2.40kw.dakujem

Editováno: , autor: multipas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...