Přejít na obsah

Jak se vykrádá OII?


TomasB

Doporučené příspěvky

Jsi si jistej těma 15%? :D;)

Takže to máznem celý, ne?

Nevidím totiž rozdíl v tom, že to Tom napíše sem, nebo "prozradí jednomu přes PM"...

předpokládám, že dodrží slovo a nebude se šířit dál. Je to dlouhodobý člen OC a prací s auty se živí v servisu. A z dnešní záplavy PM se stejným dotazem jsem to prozradil ještě jednomu adminovi fóra, protože předpokládám, že toho nezneužije, ale využije. A už se mně nikdo přes PM neptejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Na začátku týdne jsem jeho témata dal tam kam patří, ale byl jsem debil, guma, zasedlej, a nevím co ještě :doh

je to ot, ale jinej moderátor měl opačnej názor a vrátil to zpět. Tak je vidět, že je to jen tvůj názor, nikoli fakt.

A druhá věc, spíše obecně(ne k Myšičkovi), nemám potřebu si cokoliv vymýšlet a psát nějaké výmysly. Možná že jsem otevřenější a klidně na sebe prásknu i to, co by jinej zatloukal, ale nedělám nic ve zlým úmyslu, či nevymýšlím si žádné báchorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, to jsem si ani nevšiml :doh že by zase někdo s rozdvojenou osobností :smich:?

klidně si projděte IP, toho člověka vůbec neznám. A je mi celkem jedno, jestli tomu věříte nebo ne. Je tady pár lidí, kterej jsem ochoten to říct, ale ne každému. Jsem ochoten to říct těm, které znám osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas, ale jak už jsem napsal, ať to udělá někdo jiný...třeba ten, co mu témata sem vrátil když jistý nejmenovaný začal kňourat :feve:

jestli si myslíš, že jsem někoho o to žádal, tak se pleteš. Dotyčný to udělal o své vůli. A už mi polib...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně si projděte IP, toho člověka vůbec neznám. A je mi celkem jedno, jestli tomu věříte nebo ne. Je tady pár lidí, kterej jsem ochoten to říct, ale ne každému. Jsem ochoten to říct těm, které znám osobně.

Te zase chytla schyzofrenie z jedne benzinky jsi napsal za sebe a z 2. benzinky za toho 9ti prispevkoveho? Uz toho nech, chapu, ze se rad ctes, ale tohl je uz moc!! lol lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych to bral kdyby to rekl nekomu kdo ma ja nevim 2000 prispevku .. je aktivni na foru ne nekomu kdo byl zalozenej predevcirem a ma prispevku 15 ... jak rikam ... KECY KECY KECY

Jen pro info. Je to podobne, jako Anicka a Jakub v Kurimske kauze :D

engelhart IP 212.11.123.30 prispevku 9 Registrace 2-March 08

Driver666 IP 212.11.123.30 prispevku 8 Registrace 30-March 07

:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info. Je to podobne, jako Anicka a Jakub v Kurimske kauze :D

engelhart IP 212.11.123.30 prispevku 9 Registrace 2-March 08

Driver666 IP 212.11.123.30 prispevku 8 Registrace 30-March 07

:D :D

a tvoje IP:

soptajs 195.146.103.206 prispevku34 31-October 07 Members

sypi 195.146.103.206 prispevku15 26-May 07 Members

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přikládám sz od jistého nejmenovaného...

podotýkám, že naprosto nestraně:

a) Mischicka jako moderátor by mohl vědět, že slovo soukromé znamená soukromé. Ne, že to ukážu všem.

B) pokud je to téma kde se jen hádá kdo co ví a neví tak myslím, že je úplně jedno kdo to zamkne. Ono to u toho tématu vážně není napsaný.

c) a pokud někdo zakládá témata jenž jsou dle zvážení o ničem tak mu je mají moderátoři zamknout a smazat, ale debatovat o tom, že je někdo kdoví jaký veřejně mi fakt příjde ubohý.

Teď ať to Mischicka nebere osobně, ale někteří moderátoři si myslí, že si z nich forum sedne na ...., to už tu jednou bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tvoje IP:

soptajs 195.146.103.206 prispevku34 31-October 07 Members

sypi 195.146.103.206 prispevku15 26-May 07 Members

Tak teď už to začíná být vážně o ničem...

Hele Bobe, tohle plkání ať si tu T.B. klidně má, byť má v lampárně každý den aspoň 3, nová, naprosto "významná" témata, ale to čištění interiéru tu nemá co dělat. A peču na TB a TK a jdu koukat na Útěk :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu co se řeší, jmenuje se to tu Lampárna a kecat se tu může vážně o včem. Když budu chtít koupit perskej koberec, nebo se naučit paličkovat Vamberský krajky, ať s fakturou nebo bez. Tak si to sem klidně napíšu a komu to nevoní a nebo s tím má problém, tak ať to nečte a vůbec na to vlákno nekouká. když se tu nebude spamovat a psát vyložený nesmysly, tak je to v pořádku a nevím proč by se tu mělo dělat ZBYTEČNÝ zlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už to začíná být vážně o ničem...

Hele Bobe, tohle plkání ať si tu T.B. klidně má, byť má v lampárně každý den aspoň 3, nová, naprosto "významná" témata, ale to čištění interiéru tu nemá co dělat. A peču na TB a TK a jdu koukat na Útěk :p

ó veliký, ó veliteli, jsi ten největší a nejmoudřejší a tvé rozkazy splníme do písmene neb jsi náš bůh a myslíš za nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podotýkám, že naprosto nestraně:

a) Mischicka jako moderátor by mohl vědět, že slovo soukromé znamená soukromé. Ne, že to ukážu všem.

B) pokud je to téma kde se jen hádá kdo co ví a neví tak myslím, že je úplně jedno kdo to zamkne. Ono to u toho tématu vážně není napsaný.

c) a pokud někdo zakládá témata jenž jsou dle zvážení o ničem tak mu je mají moderátoři zamknout a smazat, ale debatovat o tom, že je někdo kdoví jaký veřejně mi fakt příjde ubohý.

Teď ať to Mischicka nebere osobně, ale někteří moderátoři si myslí, že si z nich forum sedne na ...., to už tu jednou bylo

Ja tiež priložím, tiež úplne nestranne:

Administrátori a moderátori sú tu na to, aby na fóre udržiavali poriadok a akú takú úroveň. Každý člen je povinní riadiť sa pravidlami fóra a akceptovať rozhodnutie moderátorov a adminov. To, že si z fóra niektorí robia holubník je neodškriepiteľný fakt (teraz nemám na mysli nikoho konkrétneho v tejto diskusii) a po dohode s ostatnými adminmi sa toto ďalej tolerovať nebude. Proste pravidlá sú dané, kto ich bude sústavne porušovať a ignorovať, môže ísť otravovať na iné fórum. Uvedomte si jednu vec - Škoda fórum je tu pre vás, nie vy ste tu pre fórum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Bobik

Ty vsak vedes... Respektive tva ipina

Jméno IP adresa Příspěvků Registrován

engine123 81.25.16.78 0 25-February 08

Pajam 81.25.16.78 0 15-February 08

goosy 81.25.16.78 2 13-February 08

Fanda008 81.25.16.78 0 9-February 08

2001 81.25.16.78 17 11-January 08

JURÁŠ 81.25.16.78 4 28-November 07

tutik 81.25.16.78 2 3-May 07

fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle o Tobě jen vypovídá...

jasně, o tobě zase vypovídají jiný věci. Nemusíš nic dodávat, mám o tobě jasno. Ty svoje praktiky, které jsi tady poslední dobou vykazoval si nech v práci a netahej je sem, na to tady není nikdo zvědavej, tady ti to žrát nebudeme. Ono je to super dělat si co chceš a vědět, že druhá strana s tím nemůže nic udělat, viď? Můžu si jen klást otázku, jestli si tady vybíjíš frustraci z toho, že tě takto buzerují nadřízení(a tady si to kompenzuješ) nebo jsi si tak zvykl na to, že jsi bůh a podřízení nemají právo na vlastní myšlenky a musí poslouchat a držet hubu.? Asi oboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zpět k tématu: tak jsem zvědav, jestli ti dva, kterejm jsem to prozradil přes PM taky napíšou, jak dopadl jejich test. U modelového roku 2008, vyrobeno na podzim 2007 to jde.

Sakra neštvi mě. Já sem tak zvědavej celej den čekuju tohle téma a vono prd. Napiš mi to taky přez SZ budu mlčet jak hrobka. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zpět k tématu: tak jsem zvědav, jestli ti dva, kterejm jsem to prozradil přes PM taky napíšou, jak dopadl jejich test. U modelového roku 2008, vyrobeno na podzim 2007 to jde.

A co vede tebe k tomu, tady porad plkat nejaky at uz smysly ci nesmysly o tom, jak se da OII otevrit, kdyz tu jen mlzis? Budto to napis sem, nebo se na to vykasli a res neco, co chces aby s tebou resili ostatni verejne, jinak se v tom ztracim a nenachazim v tom nejak smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra neštvi mě. Já sem tak zvědavej celej den čekuju tohle téma a vono prd. Napiš mi to taky přez SZ budu mlčet jak hrobka. :p

Ty woe zabijaku, ty delas, jak kdyby jsi to chtel jit zkusit na sousedovic mladyho OII co si koupil novou navi!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe zabijaku, ty delas, jak kdyby jsi to chtel jit zkusit na sousedovic mladyho OII co si koupil novou navi!! :D

Tak a je po pulnoci všude tma všici spí :ph34r: Já celí v černým vyrážím ven. Jen jsem se zapoměl zeptat bude mi tam navi vůbec pasovat?

No nic uvidíme už musím jít, soused má raní a brzo vstává lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...