Přejít na obsah

Lepení fólií na karosérii


johnxx

Doporučené příspěvky

Potřebuji na auto nalepit reklamu z fólií, ale nemám s tím žádné zkušenost, nejvíc se bojím při demontáži poškození laku.

Zná někdo něco kolem této problematikou?

Nevím jak u vás, ale v olomouci jezdí jedna taxislužba ve žlutých barvách a má všechny auto koplet olepeny fólieama. (jen zvenku :p ).Patom fólii sloupneš a je to v poho. :palec2: jsou dokonce fólie které se lepí na auto na zimu na kapotu a přední nárazník kvůli kamínkům. Umeješ to pak techničákem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odlepoval jsem 3 auta od fólií a pod fólií žádný mapy nebyli (lak jak novej)

asi záleží co se na to lepí a kdo to lepí

ono hlavně asi záleží i na felikosti fólie. Pokud je nějaká menší a není od hrany po hranu tak jde asi ten okraj opravdu vidět. potom bych možná spíš zvolil magnetické reklamy, které jdou sundat. (bývý to hodně u autoškol) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci napisu to sem...

holka dostala ted ridicak takze zacala jezdit a rad bych dal na auto nalepku zacatecnik, ale na skle jde blbe videt a na karoserii s emi ji davat nechce¨

a za druhe rad bych to Z tam mel jen jak ona jede, tak mi kamarad rikal ze existuje nejake magneticke folie nebo jak se tomu nadava, a jak jsme videl ze to tady nekdo nakousl tak se zeptam,

¨jak to vypada? neodleti to ve vetru? kde se to da sehnat?

vyresil bych tim muj problem, jakmile by sedla do auta tak bych to priplaskl na auto a bylo by :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci napisu to sem...

holka dostala ted ridicak takze zacala jezdit a rad bych dal na auto nalepku zacatecnik, ale na skle jde blbe videt a na karoserii s emi ji davat nechce¨

a za druhe rad bych to Z tam mel jen jak ona jede, tak mi kamarad rikal ze existuje nejake magneticke folie nebo jak se tomu nadava, a jak jsme videl ze to tady nekdo nakousl tak se zeptam,

¨jak to vypada? neodleti to ve vetru? kde se to da sehnat?

vyresil bych tim muj problem, jakmile by sedla do auta tak bych to priplaskl na auto a bylo by :)

Jasně, udělají ti to v reklamce. Celý rok to tam nenechávej-někdo ti to ukradne. Navíc to rádo padá v myčce. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci napisu to sem...

holka dostala ted ridicak takze zacala jezdit a rad bych dal na auto nalepku zacatecnik, ale na skle jde blbe videt a na karoserii s emi ji davat nechce¨

a za druhe rad bych to Z tam mel jen jak ona jede, tak mi kamarad rikal ze existuje nejake magneticke folie nebo jak se tomu nadava, a jak jsme videl ze to tady nekdo nakousl tak se zeptam,

¨jak to vypada? neodleti to ve vetru? kde se to da sehnat?

vyresil bych tim muj problem, jakmile by sedla do auta tak bych to priplaskl na auto a bylo by :)

Že se na to nevy...reš - takový ptákoviny vymýšlet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci napisu to sem...

holka dostala ted ridicak takze zacala jezdit a rad bych dal na auto nalepku zacatecnik, ale na skle jde blbe videt a na karoserii s emi ji davat nechce¨

a za druhe rad bych to Z tam mel jen jak ona jede, tak mi kamarad rikal ze existuje nejake magneticke folie nebo jak se tomu nadava, a jak jsme videl ze to tady nekdo nakousl tak se zeptam,

¨jak to vypada? neodleti to ve vetru? kde se to da sehnat?

vyresil bych tim muj problem, jakmile by sedla do auta tak bych to priplaskl na auto a bylo by :)

mám stejný problém - zjišťoval jsem to tady v Ostravě - prý jde koupit v autoprodejnách přímo to magnetické Z-tko nebo koupit kousek magn.folie a na ní nalepit Z-tko - pokud bych ho chtěl z reklamky tak by přišlo asi ny 2 tisíce :kuk: a to teda určitě nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove diky za nejake info, ale folie bych potreboval lepit sam a strhavat taky, magneticke nepripadaji v uvahu, budou drazsi nez obycejne. Znate nekdo nejaky stranky kde je postup pro lepeni a demontaz folii?

Potrebuju nejaky konkretni postupy, nechci to zadavat firme.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to už jsem někde viděl na autě. Dokonce si s tím někdo lepil "taxíka" na Octávku. ale musí to být asi dost drahé. Sledoval jsem jak ve firmě lepili reklamu na auto a postup byl asi takový. Umýt, vysušit, odmastit, pak to přetřeli hadříkem s nějakou x látkou a pak to lepili. A výsledek? Po půl roku chybí každé druhé písmenko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...