Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Ort

Uživatel
 • Počet příspěvků

  111
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

5 Neutrální

O uživateli Ort

Návštěvy profilu

724 zobrazení profilu
 1. Ort

  Mlhovky - nesvítí

  Řekl bych, že budeš mít poškozené vodiče v průchodce k víku.
 2. Ort

  software v řídící jednotce motoru verze

  Kdyby to šlo alespoň přečíst. Zkus toto. Více info zde.
 3. Ort

  Ukradená mlhová světla s corner funkcí

  - jedna přední mlhovka s denním svícením cca 1.300,- Kč (3T0 941 701 A + 3T0 941 702 A) - objímka žárovky pro denní svícení cca 220,- Kč (6R0 953 123 A) - žárovky pro denní svícení a mlhovky 300,- Kč celkem? Konektory se koupit dají, teď ti ale nepovím, jaké tam přesně jsou. Pokud to ustřihl šikovně a nechal ti tam dostatek kabelů, tak bych svazek neměnil. Existuje možnost vrakoviště, případně inzertních serverů, kde se světlo dá sehnat za zlomek ceny nového. Pokud jsi pohodlný, zaplať spoluúčast a máš to bez starostí, sice to bude asi finančně horší, ale budeš mít jistotu, že to bude v pohodě.
 4. Ort

  Koupě ojetého Superba II

  BZB a CDAA mají stejné množství náplně, při GO motoru je v DP psáno použít 5.6 litrů, tedy o jeden víc.
 5. Ort

  Divný zvuk při sundání nohy z plynu

  Předchozímu majiteli bych nevěřil, asi věděl, proč to prodává. Podle videa to jde ze strany rozvodů, tak si je nech zkontrolovat. Sám si můžeš zkontrolovat napínák. viz
 6. Ort

  letní pneu

  Vyhláška č. 341/2014 Sb. stanovuje Takže by to mělo pojišťovně stačit.
 7. Ort

  letní pneu

  Rychlostní index může byt menší a to pouze u zimního pneu. Letních se to netýká. Pokud dáš zimní pneu s nižším indexem, tak buď použiješ nálepku s vyznačenou maximální rychlostí, která musí být v zorném poli nebo v případě Superba funkce maxidotu signalizace překročení rychlosti/zimní pneu. Danou rychlost nesmíš překvapivě překročit. Hmotnostní index nelze zaměnit za nižší.
 8. Ort

  Zimní clona chladiče,používáte někdo?

  Na ochranu chladiče existuje originální díl 1K0 820 746. Ono je to ve výsledku na tobě, jestli to chceš nebo ne, půlka lidí ti bude psát, že to nestojí za nic a druhá půlka si to bude vychvalovat.
 9. Ort

  Bocni Listy dveri chromovane odstraneni

  Jsou jen nalepené, žádná drážka ani kolík tam není. Ty je odlepuješ, já bych je zase chtěl...
 10. Ort

  Jaké brzdové kotouče a destičky

  Pokud jsou jiný destičky, tak je možný, že špatně sedí a přibržďuje to. O tři posty výš, tak na druhé fotce jde vidět, jak destička "brzdí" mimo kotouč, takže asi opravdu budou jiné. Deska by měla sedět, až na malou odchylku na vnější i vnitřní hraně kotouče, viz foto. Co máš za rok výroby a motor?
 11. Ort

  Jaké brzdové kotouče a destičky

  Minimálně vyčistit. Jde o to, že destička nebrzdí celou svou plochou, a proto je tam ten neošoupaný pruh. O kolik je sjetý kotouč?
 12. Ort

  Jak vypnu denní svíceni

  V nastavení maxidotu?
 13. Ort

  1,8TSI-spotreba oleje

  Všechno pořádně utři od oleje a pozoruj, odkud přesně to jde. Zkontroluj tu plastovou trubku, co vede vedle hrdla a taky koukni na těsnění co je na víčku od hrdla. Ale největší pravděpodobností je to, že při doplňování oleje to posmrkáš mimo hrdlo, kdy to natěče na ten gumový zachytávač a pak na hlavu. Mě vždy spíš přišlo, že čím dál sem jel, tím víc oleje to sežralo, protože olej teplem zřídne a snáž se dostane tam, kam nemá.
 14. Ort

  Ztrácí se chladící kapalina

  Na skříní regulátoru vody, viz foto. U mě nešlo ale o těsnění, nýbrž o prasklý samotný regulátor.
 15. Ort

  Ztrácí se chladící kapalina

  @Czeczo Měl jsem to samé co ty, v zimě se voda ztrácela a v létě nic, až do pátku. Svou příčinu jsem tedy našel... Není nad to jezdit od benzínky k benzínce a na 10 km projet 3 litry vody.
×