Jump to content

Ort

Uživatel
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Ort

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,308 profile views
 1. Mělo by i stačit nechat zařazenou rychlost a auto tlačit tam a zpět, přes zařazenou rychlost se bude motor hýbat, síce málo, ale bude.
 2. Zkus se na jámě kouknout, jak se chová motor v záběru. Nejčastěji to dělá zadní vzpěra nápravnice pod motorem.
 3. Jdi do sporu. Tyhle prodejci většinou nevydrží déle jak týden, než je zruší a na poslání odkazu nebude reagovat. Mě přišlo CD, na kterém byl poškozený soft, který nešel stáhnout. Spor uznán a vráceny peníze. Celý VCDS jsem později sehnal a kabel je funkční.
 4. U Superba II to určitě nepůjde. Škoda má aplikaci, kde si můžeš poslední polohu uložit, ale je spíš určená pro novější modely. https://www.skoda-auto.cz/servis-a-prislusenstvi/mobilni-aplikace
 5. Není náhodou změna počtu bliknutí v nastavení maxidotu?
 6. Budeš potřebovat něco kvalitního, ale taky to nebude záruka. U nás v práci máme v autech kamery a při zapnutí funguje jen jedna stanice, zbytek šumí, má kamera v autě je v pohodě. Bude to hodně individuální a asi budeš muset vyzkoušet víc adaptérů. https://forum.skodahome.cz/topic/126834-spatny-signal-radia-pri-zapnute-nabijecce/
 7. Pokud dlouho podržíš tlačítko Setup, dostaneš se do menu, kde jde vidět síla signálů antén. Jak fungují antény máš v příloze. Taky mi dle diagnostiky jedna anténa nefunguje, ale rádio hraje celkem dobře.
 8. @Hlavi7 SS není pro dokonalý zvukový dojem ideální věc. Já mám ty "táhla" nastavený na střed, kromě basů, které mám o jednu pozici zvýšené. EQ mám na rock, není to takový plochý jak lineární a oproti ostatním, co tam jsou je nejpřirozěnější. SR mám na řidiče, zvuk to po kabině rozloží. Pokud bys chtěl lepsí zvuk, investice tě nemine.
 9. VCDS se sehnat na Ali dá, před týdnem jsem objednával. Jde o to, že ty obchody jsou velmi často rušeny pro porušování aut. práv. Po pár dnech je tam na chvilku nový obchod s VCDS.
 10. Podle mě to bude problém v kabelech v průchodce, častý problém u sedanu. Mě kufr otvíralo zapnutí zadní mlhovky.
 11. Ort

  Vymena tlumicu

  Dej i nový uložení tlumičů s axiálním ložiskem.
 12. Pokud máš sedan, zkontroloval bych svazek v průchodce.
 13. To máš plně naložený, že to jde na dorazy? Spíš bych koukl na uložení stabilizátoru, zvedáku a kontrole se nevyhneš.
 14. Nejčastěji to teče přes pumpu, ale být tebou, jdu rovnou do celýho kompletu i s novým řemenem na pohon pumpy.
 15. Taky mi to začalo dělat, ale už minulou zimu. S oteplením to přestalo. Tuto zimu opět, ale s tím, že to nefunguje už ani za tepla. Podezření mám na táhlo pod číslem 13. Pokud se do toho pustím dřív jak ty, dám vědět.
×
×
 • Create New...