Jump to content

Ort

Uživatel
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Ort

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

926 profile views
 1. Ort

  Vymena tlumicu

  Dej i nový uložení tlumičů s axiálním ložiskem.
 2. Ort

  Zadna prava hmlovka svieti aj nesvieti?

  Pokud máš sedan, zkontroloval bych svazek v průchodce.
 3. Ort

  Rány od zadní nápravy

  To máš plně naložený, že to jde na dorazy? Spíš bych koukl na uložení stabilizátoru, zvedáku a kontrole se nevyhneš.
 4. Ort

  Ztrácí se chladící kapalina

  Nejčastěji to teče přes pumpu, ale být tebou, jdu rovnou do celýho kompletu i s novým řemenem na pohon pumpy.
 5. Taky mi to začalo dělat, ale už minulou zimu. S oteplením to přestalo. Tuto zimu opět, ale s tím, že to nefunguje už ani za tepla. Podezření mám na táhlo pod číslem 13. Pokud se do toho pustím dřív jak ty, dám vědět.
 6. Koukám, že tam někdo šikovný páčil. 😄 Tapec drží plastový příchytky (6Q0 868 243), které při sundavání rádi praskají. Jedna je pod spojem černého a béžového tapece. Mě spíš příjde, že ta černá část bude ohnutá, protože dole to lícuje.
 7. Ort

  Zamlžené okna

  Neteče ti třeba dveřma do vnitř? Ošahej si koberce, koukni i do kufru pod rezervu, jestli se ti tam nedrží voda. Střešní okno máš?
 8. Ort

  Zamlžené okna

  Pokud by ti prasklo topení, budeš cítit unitř fridex. Kapalina spíš bude utíkat přes vodní pumpu. V tomhle počasí to není nic zvláštního, přes den auto na sluníčku, večer chladno a pak vysrážená vlhkost na sklech. Můžeš zkusit dát do ponožky kočkolit a nebo si kup foggystop pytlík.
 9. Ort

  Ztrácí se chladící kapalina

  Hmm to bych nečekal.
 10. Ort

  Ztrácí se chladící kapalina

  Pokud se ti to chce kontrolovat, přístup k regulátoru je jak k penězům. Je pod sáním, viz foto výše. Co můžeš zkontrolovat, tak hadice, chladič a regulátor. Nejlepší je sundat spodní kryt motoru a uvidíš, zaschlý růžový jakoby prášek, případně ucítíš fridex. Kup si místo destilky fridex, nějakou levnou G12, stejně ti to vyteče a po výměně regulátoru dáš rovnou celou novou náplň. Destilkou si snižuješ nemrznoucí vlastnost. Kontrolka měla ještě chvilku čas, mám za to, že musí být úplně na dně, aby to signalizovalo úbytek. Pokud se v autech nevyznáš, dej to do servisu, ušetříš si čas i peníze za fridex.
 11. Ort

  Vyhrievane celne sklo??

  Když víš, že budeš druhý den škrábat čelní sklo, tak po vypnutí zapalování (klíček nevytahuj ze spínačky) stlač páčku stěračů dolů. Stěrače vyjedou do pohotovstní polohy a druhý den se okno líp čistí a nepoškrábeš si hranu kapoty jako 90% lidí... 😄
 12. Ort

  Reproduktor PDC - parkovacího asistentu

  Nevím jak Superb, ale třeba Audi to má pod plastem pod hranou okna v kufru na levé straně. Hledal bych tam.
 13. Ort

  Mlhovky - nesvítí

  Řekl bych, že budeš mít poškozené vodiče v průchodce k víku.
 14. Ort

  software v řídící jednotce motoru verze

  Kdyby to šlo alespoň přečíst. Zkus toto. Více info zde.
 15. Ort

  Ukradená mlhová světla s corner funkcí

  - jedna přední mlhovka s denním svícením cca 1.300,- Kč (3T0 941 701 A + 3T0 941 702 A) - objímka žárovky pro denní svícení cca 220,- Kč (6R0 953 123 A) - žárovky pro denní svícení a mlhovky 300,- Kč celkem? Konektory se koupit dají, teď ti ale nepovím, jaké tam přesně jsou. Pokud to ustřihl šikovně a nechal ti tam dostatek kabelů, tak bych svazek neměnil. Existuje možnost vrakoviště, případně inzertních serverů, kde se světlo dá sehnat za zlomek ceny nového. Pokud jsi pohodlný, zaplať spoluúčast a máš to bez starostí, sice to bude asi finančně horší, ale budeš mít jistotu, že to bude v pohodě.
×