Jump to content

Ort

Uživatel
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About Ort

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,102 profile views
 1. U Superba II to určitě nepůjde. Škoda má aplikaci, kde si můžeš poslední polohu uložit, ale je spíš určená pro novější modely. https://www.skoda-auto.cz/servis-a-prislusenstvi/mobilni-aplikace
 2. Není náhodou změna počtu bliknutí v nastavení maxidotu?
 3. Budeš potřebovat něco kvalitního, ale taky to nebude záruka. U nás v práci máme v autech kamery a při zapnutí funguje jen jedna stanice, zbytek šumí, má kamera v autě je v pohodě. Bude to hodně individuální a asi budeš muset vyzkoušet víc adaptérů. https://forum.skodahome.cz/topic/126834-spatny-signal-radia-pri-zapnute-nabijecce/
 4. Pokud dlouho podržíš tlačítko Setup, dostaneš se do menu, kde jde vidět síla signálů antén. Jak fungují antény máš v příloze. Taky mi dle diagnostiky jedna anténa nefunguje, ale rádio hraje celkem dobře.
 5. @Hlavi7 SS není pro dokonalý zvukový dojem ideální věc. Já mám ty "táhla" nastavený na střed, kromě basů, které mám o jednu pozici zvýšené. EQ mám na rock, není to takový plochý jak lineární a oproti ostatním, co tam jsou je nejpřirozěnější. SR mám na řidiče, zvuk to po kabině rozloží. Pokud bys chtěl lepsí zvuk, investice tě nemine.
 6. VCDS se sehnat na Ali dá, před týdnem jsem objednával. Jde o to, že ty obchody jsou velmi často rušeny pro porušování aut. práv. Po pár dnech je tam na chvilku nový obchod s VCDS.
 7. Podle mě to bude problém v kabelech v průchodce, častý problém u sedanu. Mě kufr otvíralo zapnutí zadní mlhovky.
 8. Ort

  Vymena tlumicu

  Dej i nový uložení tlumičů s axiálním ložiskem.
 9. Pokud máš sedan, zkontroloval bych svazek v průchodce.
 10. To máš plně naložený, že to jde na dorazy? Spíš bych koukl na uložení stabilizátoru, zvedáku a kontrole se nevyhneš.
 11. Nejčastěji to teče přes pumpu, ale být tebou, jdu rovnou do celýho kompletu i s novým řemenem na pohon pumpy.
 12. Taky mi to začalo dělat, ale už minulou zimu. S oteplením to přestalo. Tuto zimu opět, ale s tím, že to nefunguje už ani za tepla. Podezření mám na táhlo pod číslem 13. Pokud se do toho pustím dřív jak ty, dám vědět.
 13. Koukám, že tam někdo šikovný páčil. 😄 Tapec drží plastový příchytky (6Q0 868 243), které při sundavání rádi praskají. Jedna je pod spojem černého a béžového tapece. Mě spíš příjde, že ta černá část bude ohnutá, protože dole to lícuje.
 14. Ort

  Zamlžené okna

  Neteče ti třeba dveřma do vnitř? Ošahej si koberce, koukni i do kufru pod rezervu, jestli se ti tam nedrží voda. Střešní okno máš?
 15. Ort

  Zamlžené okna

  Pokud by ti prasklo topení, budeš cítit unitř fridex. Kapalina spíš bude utíkat přes vodní pumpu. V tomhle počasí to není nic zvláštního, přes den auto na sluníčku, večer chladno a pak vysrážená vlhkost na sklech. Můžeš zkusit dát do ponožky kočkolit a nebo si kup foggystop pytlík.
×
×
 • Create New...