Přejít na obsah

Na co si dát pozor ??


maca13

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

protože už má moje Oktule2002 nového majitele , koukám po jejím následníku a to OctII.

Uvítám každou radu a připomínku ke koupi tohoto modelu. Pro své krátké trasy řeším benzín 1.6MPI 75kw.

Na co si dát pozor a čeho se vyvarovat .........?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

protože už má moje Oktule2002 nového majitele , koukám po jejím následníku a to OctII.

Uvítám každou radu a připomínku ke koupi tohoto modelu. Pro své krátké trasy řeším benzín 1.6MPI 75kw.

Na co si dát pozor a čeho se vyvarovat .........?

Díky

Ahoj,

tak to jsme dva, co shání OII, já teda naftu 4x4, ale ctim určitý zásady/cíle:

- první majitel, nejlépe referenčák

- najeto do 30t km a nejlépe do prosince v záruce, abych mohl uplatnit nějaký závady, co kdyby že?

- u referenčáků se dává ještě nějaký bonus v podobě slevy na servis nebo prodloužení záruky o 6 měsíců

- pokud dovoz, tak jedině svůj individuální a jedině od prodejce škoda - referenčák

záleží, jaký peníze za to chceš dát a jakou výbavu chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, doporučuji vyrazit k nějakému skoda prodejci a vybrat si tam z předváděček/refernčních vozů jak píše rolbař. Máme takhle doma už 3. auto a je to ideál. Žádné stresy o původu, závazcích, málo a pravdivých km, nějaké ta záruka a z prodejce se dá někdy ještě něco vyrazit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, doporučuji vyrazit k nějakému skoda prodejci a vybrat si tam z předváděček/refernčních vozů jak píše rolbař. Máme takhle doma už 3. auto a je to ideál. Žádné stresy o původu, závazcích, málo a pravdivých km, nějaké ta záruka a z prodejce se dá někdy ještě něco vyrazit...

jediný, kde jsou blbý referenčáky je Havex, tam bych z nich vyrazil možná jen zuby a dech, ceny děsný, výbava Ambiente a tomu řikaj referenčák lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju AutoJarov Praha 3,tam jich maj fakt hodně a pěkný a i je tam dost střídaj....sám jsem je tam nedavno okukoval a pár známých už tam i solidně nakoupilo Superby,Oct.II,A4 apod.

Mrkněte na jejich web.

Jj, máš pravdu, taky tam hodně vybírám a když jsme tam byl osobně, tak i dobrý přístup, tam bych se rozhodně nebál koupit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak to jsme dva, co shání OII, já teda naftu 4x4, ale ctim určitý zásady/cíle:

- první majitel, nejlépe referenčák

- najeto do 30t km a nejlépe do prosince v záruce, abych mohl uplatnit nějaký závady, co kdyby že?

- u referenčáků se dává ještě nějaký bonus v podobě slevy na servis nebo prodloužení záruky o 6 měsíců

- pokud dovoz, tak jedině svůj individuální a jedině od prodejce škoda - referenčák

záleží, jaký peníze za to chceš dát a jakou výbavu chceš.

teď musim zareagovat... dovoz se dá koupit i v bazaru kupříkladu, jen bys měl mít sebou VAG a popřípadě měřič laku a vědět jak vypadá originál servisní knížky a přemejšlet logicky nad km... a neni čeho se bát :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď musim zareagovat... dovoz se dá koupit i v bazaru kupříkladu, jen bys měl mít sebou VAG a popřípadě měřič laku a vědět jak vypadá originál servisní knížky a přemejšlet logicky nad km... a neni čeho se bát :palec2:

akorát jsme zapoměl na vyjímku dovezenej referenčák, co se tady prodává v bazaru a je evidentní, že to je referenčák

v bazaru u známého nebo u tebe to jde !

co jsem pokukoval, tak když už je všechno OK, tak ale auto bylo piclý :(

a super věc je serviska, která má v sobě víc děr od sponek, než je normální a ještě z ní teče lepidlo, taky už jsme zažil ;)

Vag je jasnej u OII musí být Hex Can a VAGcom 704, ale u benzínu stejnak km z motorovky nejdou

a bacha na kups(k)oda.cz

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo zapomněl jsem dodat, jak píše rolbar,

nekupovat bouraný auta, sice to muže bejt dobře opravený, ale nebouraný je nebouraný .)

maximálne lakovaný a to do 200-250 mikrometru bezbarvym lakem kvuli škrábancům, ale jinak asi ne .)

toť muj názor

bych to možná poupravil, když už bouraný, tak v nabouraném stavu, ne opravované! ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ,

bouraný nechci. To už jsem si zažil. Dávalo to dohromady asi nějaký prase. Nacenek tomu nic nebylo, ale po čase samá starost.

Mám jednu nabídku, ale auto je na jednom boku poškrábaný( je vidět kit), od klíče , nebo něčeho takovýho.

Referenčák z hausu by byl určitě dobrej, ale na toho nedošáhnu. Mám hladinu +- 300

U benzínu nejdou vyčíst z rj mot. km ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bacha na kups(k)oda.cz

Proc zrovna na tento bazar? Staceji km nebo co delaj?

podle referencí tady na fóru nejen stáčí kilometry naprosto nestydatým způsobem, ale zřejmě i omlazuje auta o rok nebo i dva. Mění části interiéru tak, aby auto vypadalo zachovaleji apod.. Z toho, co jsem se o tom dověděl, je majital nejspíš doslova zralej na zavření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle referencí tady na fóru nejen stáčí kilometry naprosto nestydatým způsobem, ale zřejmě i omlazuje auta o rok nebo i dva. Mění části interiéru tak, aby auto vypadalo zachovaleji apod.. Z toho, co jsem se o tom dověděl, je majital nejspíš doslova zralej na zavření.

tak to je mazec!

Vcera jsem se byl podivat na jedno auto z r.04 dovoz D na tachaci 73 tis.km a majitel rikal ze uz jsou 5 tis. km udelany rozvody ze si auto chtel nechat. Serviska samozrejme nebyla! Nemci kdyz prodavaj tak je serviska skoro vzdy a on si to auto sam privezl tak vedel kolik to melo najeto a je nesmysl aby menil rozvody v 68 tis. km kdyz u tohoto motoru je predepsanych 90 tis. (nebo mozna uz i 120). Se mu to bude tezko prodavat - i kdyz auto nadherne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je mazec!

Vcera jsem se byl podivat na jedno auto z r.04 dovoz D na tachaci 73 tis.km a majitel rikal ze uz jsou 5 tis. km udelany rozvody ze si auto chtel nechat. Serviska samozrejme nebyla! Nemci kdyz prodavaj tak je serviska skoro vzdy a on si to auto sam privezl tak vedel kolik to melo najeto a je nesmysl aby menil rozvody v 68 tis. km kdyz u tohoto motoru je predepsanych 90 tis. (nebo mozna uz i 120). Se mu to bude tezko prodavat - i kdyz auto nadherne!

a pak těm rozvodům věř. Pokud jsou vyměněný skutečně před 5 t. km, tak může mít auto teoreticky najeto 125 t. . Problém je v tom, že se tomu prostě věřit nedá. Když se kupuje jetý auto, musí se zároveň počítat s investicí do okamžitý výměny rozvodů. Pak má taky samozřejmě význam kupovat auto od někoho v týhle uzavřený komunitě, kde můžeš sledovat jeho osud třeba i řadu let. Např. já, až budu auto prodávat, nabídnu ho jako první tady. Kdo si projede moje příspěvky, bude přesně znát jeho historii. To je myslím obrovská deviza jak pro kupujícího, tak pro prodávajícího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je mazec!

Vcera jsem se byl podivat na jedno auto z r.04 dovoz D na tachaci 73 tis.km a majitel rikal ze uz jsou 5 tis. km udelany rozvody ze si auto chtel nechat. Serviska samozrejme nebyla! Nemci kdyz prodavaj tak je serviska skoro vzdy a on si to auto sam privezl tak vedel kolik to melo najeto a je nesmysl aby menil rozvody v 68 tis. km kdyz u tohoto motoru je predepsanych 90 tis. (nebo mozna uz i 120). Se mu to bude tezko prodavat - i kdyz auto nadherne!

serviska je v německu vždy, někdy se stane že jsou nevyplněšný servisy, ale serviska jako taková je vždycky .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...