Přejít na obsah

Výměna destiček + kotoučů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám takovej dotaz a nechci zákládat nové vlákno... Půjdou mi kotouče z Cupry tj. 345 na Supa?? Já bych řekl, že půjdou, tak jestli náhodou s tím někdo nemá nějakou zkušenost..Mám tam 288 na předcích (1.9 tdi) a vím, že se dají brzdy rozšířit v klidu na 312 (tj. brzdy. co mají 2.5 a 2.8 V6), takže by s tím neměl být problém??

Díky za info

Dan

Editováno: , autor: danspring
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všem,mam na Vás dotaz. Chci se zeptat jestli se někdo nesetkal s nečím podobným.

Když dojíždim a jedu třeba tak 20km/hod a lehce sešlápnu brzdu a dobrzďuju do nuly,tak se auto začne lehce vlnit.

Kotouče a desky jsem dal nové a dělá to furt.

Editováno: , autor: kopcemm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim panove výměna kotoučů z 288m na 312 co obnáší ? samozřejmě, že kotouč to je mi jasne třmeny taky je potřeba dat jine nebo to vyjde? Dělal už to někdo ?

¨Popřipadě poznam něco na mé 1,9 když dám tyto lepší brzdy co mají být na silnějším motoru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj asi to taky kaslu ono tech par milimetrů nebude zas takovej rozdíl asi :-)

Jinak pujdu asi do komplet brzd Brembo aspoň mužu pak poreferovat jak to sněma je :-)

 

 

Jinak pánové pociťujete někdo taky takove menší problém jako já ?

 

Po stání venku v těchdle mrazech první větší prošlápnutí je takové tupé brzdí ale není to ono jak to druhé už to druhé je luxus ale to první se mi zdá takové tupé.... Už se těším až bude trošilinku tepleji a já se vrhnu na výměnu těch brzd :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den Superbaci :)

Mám dotaz potřebuju kompletně vyměnit brzdy jak desky tak kotouče kolik si mám připravit ? Jsem nový majitel tak se ptám ? Nevyznám se v tom . Preferuju nakej zlatej střed poradíte mi ? A na kolik stojí tak práce díky :). Jinak se jedná o S1 , 2002 a je to 2,5 114 kW .

Editováno: , autor: Drizzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední a zadní kotouče + desky (Brembo, ATE) cca 5 tisíc. Udělal bych u toho hned výměnu brzdové kapaliny a odvzdušňováků cca max 500,-Kč. Pak záleží na servisu kolik si vezme za práci.

 

Práce je to i s pokecem, kávou a cigaretou max na 3 hodiny.

 

Záleží na tobě co od toho chceš a jak kvalitně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximálně bude v háji ten mechanismus na třmenu ale nevěřil bych, že na obou. V tom případě bych si sehnal třmeny na vrakovišti a udělal si repas tak jak jsem to udělal u sebe na pašíkovi. Rozebral, nechal opískovat, dal novou manžetu, těsnění, odvzdušňovák a zase složil.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, som dnes prisiel na to ze 312 kotuce od 6/2005 su ine. Lisia sa vyskou kym predface ma rozmery:

průměr v mm 312 mm

sila brzdoveho kotouce v mm 25 mm

výška ( v mm ) 46,5 mm

facelift ma:

průměr v mm 312 mm

sila brzdoveho kotouce v mm 25 mm

výška ( v mm ) 49,9 mm

cize sa odlisuje len vo vyske a je totozny z Passatom 3C. V com su este brzdy ine? iny strmen alebo nieco podobne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...