Přejít na obsah

OI nebo O II


lukkkas123

Doporučené příspěvky

Ahoj chtěl bych se zeptat na váš názor i s ohledem naporuchovost vozů. Uvažuji o koupi buď novější tak do 20 000 km octavii 1 nebo trochu víc kilometrů tak kolem 60 000 octavii 2. Nevím pro co se rozhodnout . Určitě ale v dieslu najezdím tak soukromě i pracovně kolem 30 000 km za rok. Nedokážu se rozhodnout cena je asi tak v obou případecj stejná kolem 380 000 ,-. Díky moc za radu Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To souhlasim ale řict,že OI je lepší než OII to je docela silná káva.Nemysliš?

Já nic takovýho neřekl!! Co to tady blábolíš!! Já řekl že než ojetou OII tak raději novou OI lol lol lol A myslím to smrtelně vážně!!

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

I kdyby mela najeto pres 200 tak bych sel do O II - jde opravdu o bezpecnost a technologii - jak bylo receno ta O I ji ma jeste nekde pred 94/95 no a na svet prisla 96. Povedla se, ale sahni urcite po novince lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O II je určitě novější jinak vypadá ale o kolik a včem je lepší ?

pro příklad: mám tu jednoho známýho koupil dejme tomu za 300t octavii I v max výbavě (vše co šlo tam má- airbagy, esp......)

a pak je tu druhej a ten za 350 koupil OII ale úplnou holotu bez ničeho

kdo jezdí v lepším autě ???

fukce a účinnost airbagů je u obou podobná

fukce ABS/ESP taky

deformační zóny nevím, ale O I měla dobré crasch testy

mě osobně O II nijak neoslovila na to že je vývojově novější oproti O I, (podle mě mohli aspon podvozek udělat podobně jak u superba, passata)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se priznam, ze jsem "skodovak" a mam OI myslim si, ze technologie a doba jde dopredu.OI je dobry auto, ale lakalo by me vyzkuset traba tu OII nebo aj ten Superb by nebyl spatny ;) samozrejme taky zalezi, jak je to s ND, udrzba vozidla co se tyce po cenovej strance, protoze kupit auto za pulmega - urcite tam nebude stat napr. brzdny kotouc za par slupek nez u OI. Co tak studuji forum, tak hodne lidi si kupilo octavku a pak to vymenovaly za fabie ci to prodavali, protoze neni o tom koupit Octu za 250 tisíc ale co pak za rok,pul rok...ale to uz se bavim jinde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby mela najeto pres 200 tak bych sel do O II - jde opravdu o bezpecnost a technologii - jak bylo receno ta O I ji ma jeste nekde pred 94/95 no a na svet prisla 96. Povedla se, ale sahni urcite po novince lol

Ale až by si jezdil do servisu a platil každou chvíli deseti tisíce to bys pak asi mluvil jinak lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ale až by si jezdil do servisu a platil každou chvíli deseti tisíce to bys pak asi mluvil jinak lol

To nebude treba - rozhodne bych stale nemenil

Dost lidi si mysli ze jejich kokta ma nalitano do 150 tis. a pri tom maji 2x tolik - tady se na servis moc nekouka, jsou to drzaky

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíte, já měl zase opačný problém, jetou 4x4 OI nebo novou 4x4 OII, jelikož OI 4x4 s euž nevyrábí, tak nová se nedala a díky tomu to vyhrála OII 4x4, jinak jak píše Vaša, ABS stejný, bagy taky, deformační znóny jsou dobrý, ale proti OI o něco menší (předek). Jediná podstatná inovace je ve struktůře kabeláže, kde oproti OI je použita BSG a vše plně pod CANem.

Kdyby byla nová 4x4 OI, bral bych ji, to auto se mi prostě stále líbí, samo, že OII taky ;)

je to prostě individuální, ale napsat tu OII s 200t raději než OI novou je trošku drsný ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taky je pravda ze ve Skodovkach jsou dobre ulozene korunky a dobre se porad prodavaji, ale cim starsi tim hure. Hold ja ji mam taky dobre vybavenou ale bohuzel rocnik 98 :feve: a ta uz klesa pod 100 ticek a nize. Rad bych zvolil uz take neco noveho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...