Přejít na obsah

Vyhřívání zadního skla


Magnusxxx

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

mám jeden malý problém. Když zapnu vyhřívání zadního skla tak mi to nevyhřívá 4 ty proužky je to uprostřed zadního okna tak je to takové otravné. Nevíte co to způsobuje??? Očistil jsem ty konektory co jsou u zadního okna, ale nepomohlo to.

nejspíš bude někde ten proužek přerušený,myslím se dá na to sehnat taková tužka na opravu,ptej se někde v autoskle nebo v prodejně s elektro součástkami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat nove tema, tak se zeptam zde. Vyhrivani mam preruseno bohuzel v mistech,kde bych se dostal jedine po demontatazi skla (pod plechem). Premyslim, ze bych spojil dva dratky k sobe vertikalnim spojem, z venku to nebude videt. Co myslite, ma to smysl ? Nerad bych odpalil ten, se kterym to spojim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat nove tema, tak se zeptam zde. Vyhrivani mam preruseno bohuzel v mistech,kde bych se dostal jedine po demontatazi skla (pod plechem). Premyslim, ze bych spojil dva dratky k sobe vertikalnim spojem, z venku to nebude videt. Co myslite, ma to smysl ? Nerad bych odpalil ten, se kterym to spojim....

podle me je to takove piplani k nicemu, bud poradne, rozebrat to a nebo zkusit tu "spojovaci" pastu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...