Přejít na obsah

Akumulator - eprom data


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Kdyz se repasuje akupak v notebooku tak se maze ci prehrava pres diagnostiku zaznam v eprom procesoru ci picka - jsou tam ulozeny posledni nabijeci data.

Dela nekdo do toho - ci nezna nekdo odkaz na par info? Diky

post-3876-1206444192_thumb.jpg

post-3876-1206444198_thumb.jpg

post-3876-1206444422_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se repasuje akupak v notebooku tak se maze ci prehrava pres diagnostiku zaznam v eprom procesoru ci picka - jsou tam ulozeny posledni nabijeci data.

Dela nekdo do toho - ci nezna nekdo odkaz na par info? Diky

Kdysi jsem se o to zajimal, vim, ze je nutny udelat si jednoduchy interface na LPT pro komunikaci s chipem, ten se pripojuje na I2C sbernici, ktera je vyvedena na konektoru baterie. Pouzival jsem SW ACCPlus, nebo Smart Battery Workshop, Smart Battery EEPROM Resetter. Nektery baterii musis rozebrat a pripojit se primo na eeprom. Nejaky info muzu jeste dohledat. Zkus tady: http://sweb.cz/Frantisek.Rysanek/baterie.html

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Kdysi jsem se o to zajimal, vim, ze je nutny udelat si jednoduchy interface na LPT pro komunikaci s chipem, ten se pripojuje na I2C sbernici, ktera je vyvedena na konektoru baterie. Pouzival jsem SW ACCPlus, nebo Smart Battery Workshop, Smart Battery EEPROM Resetter. Nektery baterii musis rozebrat a pripojit se primo na eeprom. Nejaky info muzu jeste dohledat. Zkus tady: http://sweb.cz/Frantisek.Rysanek/baterie.html

Diky diky - rad si o tom neco prectu - diky za link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulosti som niečo podobné skúšal, a pomohlo to len na určitú dobu. Hlavne pre staršie notebooky sa mi však osvedčilo iné riešenie - kúpiť neoriginálnu novú batériu na Ebayi... Cena aj s doručením z Číny bola vždy do 1500 Sk, a zatiaľ sa nikto nesťažoval -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...