Přejít na obsah

SPORTOVNÍ FILTR


Andrew

Doporučené příspěvky

A jo ted me to trklo-mate pravdu,neni tam nic je hladky ten stred,ten predavajuci pisal ze sa jedna o komplet kit od KN,je neaky rozdiel medzi no name a KN?asi kvalita
Někde jsem nedavno viděl nějakej test tědle noname levnejch filtrů...

Některé ty filtry se drolily,některé měli menší propustnost,než papírová origo vložka apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ten vetsi kuzel mam od KN a to viem urcite akurad ze sa nevojde medi naraznik,do vahy vzduchu som este napojil jeden odpor na oblbnutie jednotky,aby si myslela ze je motor studeny a hnala don viac vzduch,no neviem ci som bud taky najivny ze verim timto veciam ale po kitu filtru a toho "chipu" to ide kapanek lepsie a hlavne tie motory 1.6 75kw maju "prodlevu"plynu ale po tomto kitu s odporom sa to o nieco zlepsilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem nedavno viděl nějakej test tědle noname levnejch filtrů...

Některé ty filtry se drolily,některé měli menší propustnost,než papírová origo vložka apod..

No tak to budem musiet nieako napchat ten velky kuzel origo KN,ale na pohlad to nieje vidiet ten rozdiel az na tu farbu a napis coz ja som :) nevidel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se můžu zapojit do debaty, tak na tom, že je filtr KN světlejší, není nic na vadu, tak sytě červený je pouze nový při zakoupení, časem vybledne, ale je potřeba jej pravidelně prát a udržovat pomocí originální čistící sady. Já měl filtr KN na motorce a je potřeba jej pravidelně vyprat, vyčistit a našplýchat sprejem z té sady, jinak filtr je úpně na prd, bo nebude splňovat tu funkci, kterou po něm požadujeme....když filtr vypereš a našplýcháš tým sprejem, tak trochu se zase zbarví do červena, nikdu už nebude tak jako když jej zakoupíš. Tak pokud je fitr hodně světlý, znamená to, že možná nebyl udržován, tak jak měl být.....

viz. http://www.dkracing.cz/obchod/index.php?mo...=&stranka=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

nazdar ja by som mal jeden taky problem ma octaviu 1 generacia motor 1.8 20 V slx bez turba rok 98 a neviem nikde zohnat prirubu na sacie potrubie chcel by som tam dat sportovy filter (sisku). Viem ze existuje cele potrubie ale ja potrebijem iba tu prirubu original priruba je hranata a ja potrebujem okruhly otvor no co vam budem vysvetlovat viete ocom hovorim. Za nejaku stranku kde sa to da objednat by som bol vdacny diki. ;)

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 týdny později...

Nebo spíš jakej máš ten filtr...Konus?Konus s vedením z AL trubek?

Takhle se těžko radí...Chceš něco těsnit?Napatlej tam silicon...omotej isolepou...a nebo se na to vyprdni a vraž tam zpátky origo box a do boxu určenej sportovní filtr.

Mě osobně tedy sportovní filtr nikterak nepomohl...

Vlastně jo pomohl ...odlehčil mi peněženku o 2 tis :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tez rozmyslal nad sportovym filtrom ale ked som si to tak prebral zakonite ked viac vzduchu prepusta musi prepustit aj nejaku tu mikro haveť takze radsej pravidelne davam filter co tam ma ist. Lebo nahoda je blbec a radsej asi ozeliet o nieco mensi vykon od spodu ako generalkovat cely motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tojsem si taky myslel dokud jsem s to nedal do auta :) Dělalo to bordel, vykon navíc žádnej, spíš menší. Spotřeba vyšší a dělá mi to bordel v podtlakovém systému od turba. Do airboxu ústí jedna podtlková hadička od ventilu N75 tuším a od té doby v něm pořád za jízdy cvaká, pořád se snaží spínat i když jsem navrtal zespod filtr a zavedl do něj tu hadičku tak jak to bylo v původním airboxu. Když jsme nahodil spátky klasický airbov vše bylo zase vpohodě a auto jelo líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to smysl až když s tím sladíš ještě to ostatní....

Ještě když jsem si ladil motory na fichtl závody,tak mělo na výkon vliv neskutečně mnoho faktorů...A to je jen blbej pincek.

Ale rozdíl v malé úpravě třeba výfuku byl markantní..Jestli kopec jedete do kopce za 2 nebo za 3 byl mega rozdíl :kol-47:

Ale nestačilo jen dát místo origo filtru konus....

Editováno: , autor: Ondrero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den ,

 

 

Prosil bych o radu....

Mám Škoda octavia 1.9 TDI 66 KW

Koupil jsem si  univerzální sportovní filtr ale někdo mi říkal že na naftu by se dávat neměl.

proto se ptám vás zda by jste mi poradily jestli bych ho tam mohl dát nebo ne..

Předem moc děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...