Přejít na obsah

Klíče vystřelováky na OC 1


czechmichael

Doporučené příspěvky

Zdravím!

Mám takový dotaz a možná že se to tu už řešilo ale nevím!Chtěl bych si nechat udělat vystřelovací klíče na mojí OC 1 1.6 55KW 1997 rok výroby!A chci se zeptat estli to půjde?Kde se to nechá udělat a kolik to popřípadně stojí díkes moc za odpovědi:)

Jo a sry hoďte to PLS do interiéru díky:)Teda pokuď neva že sem to dal omylem jsem!

Editováno: , autor: czechmichael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud se nepletu tak na svoje auto budeš muset ještě předělat komfortku na 3. generaci aby ti to s vystřelaváky chodilo! Jinak vstřelováky pořídíš třeba tady v bazaru od Jastera. :palec2: nebo je tu ještě jedno řešení a to jsou vysřelováky na starší modely tak to má tady na fóru třeba Zabiják! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud se nepletu tak na svoje auto budeš muset ještě předělat komfortku na 3. generaci aby ti to s vystřelaváky chodilo! Jinak vstřelováky pořídíš třeba tady v bazaru od Jastera. :palec2: nebo je tu ještě jedno řešení a to jsou vysřelováky na starší modely tak to má tady na fóru třeba Zabiják! :palec2:

Tak to že se s vystřelováky musí předělávat komfortka je už minulostí! Jde to i bez toho, jsou sice omezeny jen na funkci starování a odemikání mechanicky, ale prostě buď si koupíš od někoho třeba tady v bazaru sadu vystřelováků já je pořídil před rokem za 1500,-, a vyndáš z nich tyčinky IMMO, pak je tu v mém případě v Praze na Zličíně v Tescu výroba autoklíčů, kde Ti dají nové tyčinky IMMO a novou planžetu a přebrousí Ti jí podle Tvého klíče a tyčinky nakódují podle Tvého auta! Mě to stálo 880,- / Klíč. Jinak tam stojí jeden klíč 1600,-, to už tady máš celou sadu! No ty co preferuje Zabiják jsou takové divné, Origo jsou origo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

Mám takový dotaz a možná že se to tu už řešilo ale nevím!Chtěl bych si nechat udělat vystřelovací klíče na mojí OC 1 1.6 55KW 1997 rok výroby!A chci se zeptat estli to půjde?Kde se to nechá udělat a kolik to popřípadně stojí díkes moc za odpovědi:)

Jo a sry hoďte to PLS do interiéru díky:)Teda pokuď neva že sem to dal omylem jsem!

Tady jak na to http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...ovaci-klice.htm

jj origo jsou origo souhlasím. Ale já to chtěl hlavně kůli dálce, kterou jsem neměl takže jsem spokojen. Takže jde o to co chceš. Navíc mě to celé vyšlo za hubičku

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není jednodušší koupit centrál s replikou klíčů, nechat vybrousit planžetu a přehodit immo? Jako na takhle starý auto by to byla přestavba, na origo vystřelováky, jako blázen.

Adresu tuším rakso.cz - má tu inzerát, návod na zástavbu uvedl rolbar v instalačních manuálech. Takže tak. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není jednodušší koupit centrál s replikou klíčů, nechat vybrousit planžetu a přehodit immo? Jako na takhle starý auto by to byla přestavba, na origo vystřelováky, jako blázen.

Adresu tuším rakso.cz - má tu inzerát, návod na zástavbu uvedl rolbar v instalačních manuálech. Takže tak. ;)

nebo tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom me tak napadlo, nezkousel nekdo co dela samotna komfortka napojena jen na napajeni? Pokud by reagovala na dalkove ovladani, potom by slo dat do auta druhou komfortku, ktera by byla pripojena jen na napajeni a jeji dva vystupy na odemknuti a zamknuti. Pokud potrebuje pripojeni na CAN tak je to v haji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...