Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

ne, na 100% ne, ale soudim podle toho, ze kdyz mi nabizeli origo dodatecny senzory, takovy ty shity cerny, tak u toho byl i repracek, takze se to do radia nezapojovalo. ale muzes to zkusit. vyndal bych a odpojil radio a zkusil bych, jestli to pípá. i když, jak nad tim přemejšlim, tak začínám pochybovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno v noci jsem jel po dálnici a i když mám rád ten vánoční stromeček co svítí na středovém panelu :), chlěl jsem vypnout podsvícení rádi, aby svítíl pouze hlavní vypínač. Jaké ale bylo moje překvapení, když po změně na ILLUM 2 se nic nestalo, opět zpět na ILLUM 1 a zase nic. Nedalo mi to a hned při nejbližší příležitosti jsem navštívil servis, kde mi řekli že neví čím to je. Jestě pro info, radio ma přehrávaný soft. Když jsem řekl, že před přehráním softu vše fungovalo, tak prý to je špatně přehráno, přehráli znovu a stále to nejde. Zkoušel jsem to ještě na dalších 2 O2 a všude podsvícení nefunguje (tedy přepínání mezi osvětlením), u všech přehráván soft! Pokud to zde již někdo zmiňoval, tak se omlouvám za vytvořené téma. Setkal jste se s tím někdo, nebo spíše všiml si toho někdo? Pokud ano, jak se to dá odstranit. Je to hloupost, v podstatě bych to ani nepotřeboval, ale říkám si, rádio za 12000 Kč tak to prostě musí fungovat a když nebute, tak vyměnit celé rádio. ;)

Editováno: , autor: Pavlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Covece a vis ty ze ja mam taky ten pocit, ze me to nefunguje, ale nejsem si tedka jistej. Odpoledne az pojedu autem, tak to zkusim a dam ti zitra vedet. Vim ale ze jednou jsem tak jen sedel v aute a cekal na pritelkyni a tak jsem si zacal hrat s radiem a zda se mi, ze jsem zkousel i ten ILLUM a nic to nedelalo... pak jsem na to nejak pozapomel, ale tys mi to pripomel, tak to otestuju... Jinak taky mam 2x prehravany soft v radiu, vzdy na nejnovejsi verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavliku, tak jsem to vcera zkousel a funguje mi to. Kdyz mam zaple ILLUM1 tak je zeleny krouzek kolem tlacitka volume zhasnuty a kdyz zapnu ILLUM2, tak se krouzek zelene rozsviti kolem tlacitka. Samozrejme kdyz roznes svetla, tak sviti neustale, ale ja to zkousel pri vypnutych svetlech, takze ILLUM2 zapnuto a ILLUM1 vypnuto. asi teda bych to servisu rekl, ze chlapci zas neco zkonili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chci udělat: Při vypnutém rádiu a rozsvícených světlech chci, aby svítíl pouze kroužek a né všechny ovládací tlačítka, ty se rozsvítí po zapnuti streamu. Pokud teď navolím ILLUM 1 ci 2, tak se nic nestane a při rozsvícených světlech svítí při vypnutém rádiu všechny ovládací prvky, tedy krom displeje. Před přehráním softu to fungovalo, tedy doufám že jsem neměl halucinace. :D Ale to určitě ne, to ILLUM1,2 tam k něčemu bylo a teď to nedělá nic. :( Je to hloupost, ale za ty peníze to prostě fungovat musí, kór když se mi k tomu přidalo ještě to, že rádio musím přemlouvat aby mi dalo vypálené CD, ale to už se tu rozebíralo, do dneška se mi to vyhýbalo, dnes vždy vyjelo asi na centimetr a hned zpět, mrcha ho nechtěla pustit. Krom toho, že se hodí do interiéru je to rádio na dvě věci.. :disgust: O signálu raději nemluvím, jelikož po přehrání softu je to snad ještě horší a to mám vypnuté všechno to vyhledávání a přelaďování na silnejší frekvenci. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, omlouvám se za zbytečně založené téma. :huh: Špatně jsem pochopil funkci ILLUM1 a 2! Problém který jsem v tom hledal rozluštil Marios. Zakopaný pes byl v tom, že při jízdě podsvícení všech tlačitek nelze vypnout. ILLUM 2 rozsvítí kroužek kolem hlavního vypínače i když jsou vypnutá světla, tedy v autě svítí ovladač světel, displeje klimatizace a kroužek na streamu, pokud je ILLUM 1 tak nesvítí. Při jízdě, když jsou světla rozsvícena, se s podsvícením nedá nic dělat, prostě vše pěkně svítí, moje chyba a jestě jedna omluva za zbytečné téma. B):blbec: To je prostě tím, že člověk už v tom autě hledá chyby i tam, kde nejsou! Každopádně ve středu mě čeká výměna čelního skla, kámen od kamionu. :disgust: A ještě novej soft do klimatizace, cvaká jak o závod, dále kontrola motoru, jelikož při prudké akceleraci a uvolnění pedálu plynu se z motoru ozvou divné zvuky, takové pochroupání, špatně se to popisuje ale technik co semnou jel to slyšel. Bud volnější řemen, někde povolená svorka na hadici co rezonuje a nebo turbo v háji (55000 km)... No uvidíme, každopádně to chci vyřešit dokud je to v záruce. ;)

Editováno: , autor: Pavlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mně s tou tloušťkou jen tak napadlo..to rádio to normálně přehrává, dopředu, dozadu, všechno OK, ale jak ho má vysunout, hrabe naprázdno. tak konečně dobrá zpráva, po chvilce zkoušení se to rádio povedlo načapat nepřipravené a světe div se, CD vyjelo napoprvé lol . Obrovská radost, tak jsme vyzkoušeli origo CD a jak hodinky. A včera se jen tak pro sichr ptám jak to hraje, že vyzkoušíme nějaké CD (já tam používal jen pálené Verbatimy a absolutně bez problémů) tak mi říkají, že to zas nechce pustit Kabáty :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauky. mam OII se streamem v praci. Zatim se mi stalo 2x se sezralo Cd a nehodlalo ho vratit. poprve pomohlo vypnuti a zapnuti po druhe se mmusel vypnout i motor. Jednou tam zase neslo nacpat. Narval sem ho tam vsteky silou a ejhle, od te doby to funguje dobre. (ale nedoporucuju to). V servisu mi rekli, ze je vyhlasena servisni akce na prehrati firmware. Jeste sme se k tomu nedostal. Byl tam nekdo z Vas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aktuálně to vypadá, že to prostě nějaká pálená CD bere a nějaká ne..v servise jsem se ptal a moc nevědí..Každopádně i když to nějaké nechce pustit, tak to chce nechat a pak vyleze..možná když to vychladne? Těžko říct, napadá mně, jak moc se to rádio hřeje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem po cestě z německa navštívil na předměstí Düsseldorfu jen tak ze zvědavosti škoda dealera,měli tam prakticky to samé co na našich salonech,ale zarazila mě tam klasická OII v Eleganci a bylo v ní zrovna puštěné rádio Stream,akorát že ten velký displej svítil stejně jako Maxi-dot co je mezi budíky a ty čudle tři na každé straně pro změnu stanic byli podsvíceny bíle,vedle stála taky OII combík,ta už byla zamčená,ale přes sklo jsem viděl že má rádio Audience,bylo sice vypnuté ale poznal jsem že ten displej má taky alá Maxi-dot a navíc měl ty čudle pro změnu stanic v jakoby odřeném hliníku,můžu říct že to vypadalo bombasticky.

Zrovna právě na začátku roku jsem objednával druhou OII Combíka pro ženu a jeden s příplatků tam mám rádio Audience a v tom katalogu byl vyfocenej klasickej,zelené podsícení displeje atd.

Víte o tomto někdo něco,jestli to je nějaká poslední inovace a nebo to je jen pro západ.trh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...