Přejít na obsah

nove repro


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Ty podložky máš z jakého materiálu? a tloušťka je? a máš to ošetřené ještě nějak? nebo jen podložka a na tom repro?

podlozky su z MDF,dvakrat som ich nalakoval proti vlhkosti,a sadnu do dveri ako prdel na zachod.do nich uz len repro,ale musel som vyhnut trochu plech,vid foto.aby tam sadol magnet na repro.inak uz len zlozit vse dohromady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezke,taky mam podlozky od milana, skvela prace Milane:-)

Jinak tam mam zatim orig. repro a nehraje to spatne,material na vytlumovani uz mam,ale chtel bych i nejake to repro,ale nevim jake,spis nevim jak pote zapojit tu vyhybku atd. Protoze original kabely jsou ty dva plastove cudliky vedle sebe a nevim jak to pak zapojit. Asi to neni tekze ale spis poradit a jake repro koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ja to mam rovnako. hraje to pekne. Vyskace si spravil ako? ja som ich narval do original domcekov, chcelo to troku sili ale nakoniec to cvaklo a drzia tam :)

presne tymto stylom som to tam narval,a pohoda.este chcem zohnat bednu na subwoofer,nevies o niecom? mam tam teraz tubu a nepaci sa mi to,vela miesta zabera.ak budes chceit tak tu mozem hodit foto,je to Hertz 32 cm priemer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezke,taky mam podlozky od milana, skvela prace Milane:-)

Jinak tam mam zatim orig. repro a nehraje to spatne,material na vytlumovani uz mam,ale chtel bych i nejake to repro,ale nevim jake,spis nevim jak pote zapojit tu vyhybku atd. Protoze original kabely jsou ty dva plastove cudliky vedle sebe a nevim jak to pak zapojit. Asi to neni tekze ale spis poradit a jake repro koupit.

no mne ta zmena hudby stala za namahu vymenit repro,je to citelne.a nieje vela prace s tymi vyhybkami,pospajat kabliky a je to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no...chtělo by to si poslechnout jiný SW a zesilovač... :rolleyes:

tento hraje v poho,mam ho necely rok.ale ta tuba je z ineho-Infinity.lenze tam bola poskodena membrana tak som to riesil vymenov SW.no a nakolko bol tento woofer vatcsi tak musel ist opacne,nie magnetom dovnutra.bolo to robene narychlo,nakolko som v irsku a toto som robil doma na slovensku pocas par dni doma stravenych.ale kamos ktory sa tomu venuje tvrdi ze ked dam bednu ako ma byt(litraz a vyfuk),tak to bude este o moc lepsie.ty nevies o neakej bedni?

Editováno: , autor: 02rk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo vyzera to hrozne :) ale ucel svieti prostredky :) bednu neviem ja si chcem vyrobyt. Ja mam v plane kupit http://www.autoradia.sk/hertz-set-ep2-ds300 k tomu niaku kabelaz, a bednu si chcem zbuchat len neviem zhonat MDF dosku a nemam tusenie aky by to malo mat objem a aky basreflekovy natrubok

no MDF skus v Baumaxe,tam by ti to mohli aj narezat,ale co sa tyka litraze to ti ja neporadim,nato mam kamosa :):p inak to nieje len tak zbuchat bednu,musis kupit aj tmel,nesmies mat nikde ani dierku,lebo aj to ma vplyv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jakou potřebuješ ozvučnici...?...kolik litrů...?...BR nebo uzavřenou...?

no tak neako si predstavujem moju buduci bednu,len repro chcem z druhej strany,aby ta skosena strana sla k sedadlu,hmm a nevies poradit s litrazou?priemer repra je 32 cm,700 watt.nemozem to nikde najst,alebo porad ako to vypocitat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...co to je za SW...?...značka a typ...

znacka je Hertz,ale typ musim zistit,budem volat domov na slovensko aby sa na to pozreli.neviem to najst ani na nete,lebo to neni ten najnovsi woofer.uz som ho raz nasiel ale neviem sa uz tam preklikat. :feve: .ked to zistim tak to tu hned hodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...co to je za SW...?...značka a typ...

no tak som uz konecne zistil oznacenie toho SW:Hertz HS 300,ak by si vedel poradit s tou bednou tak by to bolo super :palec2:http://www.carhifi-profi.cz/product_info.php?products_id=907

Editováno: , autor: 02rk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak som uz konecne zistil oznacenie toho SW:Hertz HS 300,ak by si vedel poradit s tou bednou tak by to bolo super :palec2:http://www.carhifi-profi.cz/product_info.php?products_id=907

...už jsem ho našel...ale nenašel jsem k tomu žádné info o boxech.

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...