Přejít na obsah

Zaplať povinné a škody si pak taky zaplať!


TomasB

Doporučené příspěvky

koukám na Střepiny a nestačím kroutit hlavou co to je za pičovinu. V tom případě si nepotřebuju platit povinný, když pak třeba bude po mně chtít škodu zaplatit. Proč teda platit pojisku? Pravděpodobnost, že někoho sestřelím je celkem minimální, protožejezdím s rozumem, ale stát se může. A nejsem zvědavý na to, abych platil pojistku a pojišťovna to pak stejně hodila na mně. Tak ať to rovnou udělají dobrovolné. Je to pičovina jak barák. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám na Střepiny a nestačím kroutit hlavou co to je za pičovinu. V tom případě si nepotřebuju platit povinný, když pak třeba bude po mně chtít škodu zaplatit. Proč teda platit pojisku? Pravděpodobnost, že někoho sestřelím je celkem minimální, protožejezdím s rozumem, ale stát se může. A nejsem zvědavý na to, abych platil pojistku a pojišťovna to pak stejně hodila na mně. Tak ať to rovnou udělají dobrovolné. Je to pičovina jak barák. fuck

Tomasi, co bys jiného čekal??? Vždy se hledá pro úřady nejsnazší cesta (rozuměj oškubejme občany a ještě hoďme veškerou vinu a povinnosti na ně). Souhlasím, že jakékoliv povinné ručení se již pak nedá nazývat "pojištěním" ale další povinnou DANÍ (!) :aggressive: od této "pseudopravicové" vlády..

Svého hlasu pro ODS lituji, protože to, co čtu za jejich nápady mě jen přivedlo k myšlence, že "ODS už dokázala, že to vlastně nedokáže".

Volil jsu reformy, ale ty se ani po 2 letech se nekonají a už pravděpodobně nebudou konat :(

Pro pořádek se jukněte na www.ods.cz do sekce "volební program pro volby 2006.. :aggressive:

Takže za 8 let v opozici si nic nepřipravili, pouze experimentují a zkoušejí co 2/3 poctivých lidí v této zemi vydrží.. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomasi, co bys jiného čekal??? Vždy se hledá pro úřady nejsnazší cesta (rozuměj oškubejme občany a ještě hoďme veškerou vinu a povinnosti na ně). Souhlasím, že jakékoliv povinné ručení se již pak nedá nazývat "pojištěním" ale další povinnou DANÍ (!) :aggressive: od této "pseudopravicové" vlády..

Svého hlasu pro ODS lituji, protože to, co čtu za jejich nápady mě jen přivedlo k myšlence, že "ODS už dokázala, že to vlastně nedokáže".

Volil jsu reformy, ale ty se ani po 2 letech se nekonají a už pravděpodobně nebudou konat :(

Pro pořádek se jukněte na www.ods.cz do sekce "volební program pro volby 2006.. :aggressive:

Takže za 8 let v opozici si nic nepřipravili, pouze experimentují a zkoušejí co 2/3 poctivých lidí v této zemi vydrží.. fuck

Taky jsem se zamýšlel, ale ono furt ta ODS vychází nejlíp, protože jinak už fakt není koho volit. To je ta největší zoufalost, že není komu dát hlas. Ve většině věcí souhlasím, ale takovéto pičoviny, to už je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jestli za tohle mu kapříci nepřipluly tak fakt nevím. Takhle bych chtěl podnikat.

Jako co von vymější tak to je opravdu neskutečné. Mám strach o jeho duševní zdraví. Furt se směje jako debil a vymejšlí takéto absurdní nesmysli.

Jestli on nefetuje. :aggressive:

Fakt supr nápad. Spácháš přesupek budeš platit vyšší povinné ručení, které ti bude k hovnu :kuk:

Další nápad s tou placenou policií. Taky neskutečný. Si sebou budeme muset asi nosit soudního znalce :aggressive:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt supr nápad. Spácháš přesupek budeš platit vyšší povinné ručení, které ti bude k hovnu :kuk:

Další nápad s tou placenou policií. Taky neskutečný. Si sebou budeme muset asi nosit soudního znalce :aggressive:

Normální je - nemáš body, měl bych dostat naopak slevu z povinného, od určité výše bodů bych ho naopak zdražil, ale to se vymýšlejí kokotiny,

a dopravní nehody? už to vidím, viník uzná nehodu na papíře, dojdeš do pojišťovny a bum, viník podepsal vlivem šoku a otřesu, psychická ujma a vlastně to bylo všechno jinak, sežene pár svědků, dokazování bude nakonec na mě a výsledkem bude, že jsem si to vlastně způsobil sám, super - naši představitelé jsou v tomto postupu zdářným příkladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...