Přejít na obsah

Proč jste ochotni tolik zaplatit za Škodovku?


camron

Doporučené příspěvky

Poslední dobou nad tím přemýšlím a hlava mi to fakt nebere. Sleduji často inzerci, zde také a nemůžu pochopit, proč je někdo ochoten dát např. za 8-9 let starou Octavii v TéDéÍ kolem 200.000,-Kč. S prominutím už je to starý pekáč za nehoráznou sumu, s trapnou výbavou (byť u škodovky "plnou"). Odpoví mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. okta je prostě nádherné auto

2. měl jsem vždy škodovky

3. dají se na netu sehnat levné díly a máš z čeho vybírat

4. udělám si sám diagnostiku a vše okolo

5. prostě jí miluju :wub:

A ta má potvůrka stála v lednu 2007 130 tisíc Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou nad tím přemýšlím a hlava mi to fakt nebere. Sleduji často inzerci, zde také a nemůžu pochopit, proč je někdo ochoten dát např. za 8-9 let starou Octavii v TéDéÍ kolem 200.000,-Kč. S prominutím už je to starý pekáč za nehoráznou sumu, s trapnou výbavou (byť u škodovky "plnou"). Odpoví mi někdo?

Tak to že jí někdo za ty prachy nabízí ještě neznamená že si jí někdo za tyhle prachy koupí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. okta je prostě nádherné auto

2. měl jsem vždy škodovky

3. dají se na netu sehnat levné díly a máš z čeho vybírat

4. udělám si sám diagnostiku a vše okolo

5. prostě jí miluju :wub:

A ta má potvůrka stála v lednu 2007 130 tisíc Kč.

lollollol:palec2::wub: taky jí láskuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. okta je prostě nádherné auto

2. měl jsem vždy škodovky

3. dají se na netu sehnat levné díly a máš z čeho vybírat

4. udělám si sám diagnostiku a vše okolo

5. prostě jí miluju :wub:

A ta má potvůrka stála v lednu 2007 130 tisíc Kč.

1. taky názor... ;)

2. to není důvod si nekoupit jinou značku

3. to není jen u škodovky (už mi to přijde jako ohraná deska)

4. to samé

5. ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas sa to tu zvrhne na flame...

Ale k veci - ceny OI sa akotak ustálili na rozumnej hranici, no ceny jazdených OII sú šialené. Trebárs Ambiente 1.9, 2004, tacho 153tisíc, cena 399tisíc Sk. Alebo Elegance 1.9, 2005, tacho 101tisíc, cena 470tisíc Sk???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou nad tím přemýšlím a hlava mi to fakt nebere. Sleduji často inzerci, zde také a nemůžu pochopit, proč je někdo ochoten dát např. za 8-9 let starou Octavii v TéDéÍ kolem 200.000,-Kč. S prominutím už je to starý pekáč za nehoráznou sumu, s trapnou výbavou (byť u škodovky "plnou"). Odpoví mi někdo?

By me zajimalo jake jine auto by sis teda predstavoval a co nam tu chce basnik vlastne rict ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o co Ti jde? :kuk: Kup si co chceš.

Né mam taky OKTU ale mne samotného to taky vede k myšlencé proč Volkswagen potažmo Škoda má pořád takovou cenu. Nabízí se tedy jen odpověd : Kvalita - Cena - Bezpečnost - A jsme přece hrdí na naší bejvalou Českou značku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo jake jine auto by sis teda predstavoval a co nam tu chce basnik vlastne rict ?

Téměř každý den se směju nad inzeráty zde ve fóru.

Skoro každej píše plná palba a přitom jim k výrazu plná chybí opravdu hodně. A to samé mi přijde komické sledovat ty megapřemrštěný ceny za starý střepy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas sa to tu zvrhne na flame...

Ale k veci - ceny OI sa akotak ustálili na rozumnej hranici, no ceny jazdených OII sú šialené. Trebárs Ambiente 1.9, 2004, tacho 153tisíc, cena 399tisíc Sk. Alebo Elegance 1.9, 2005, tacho 101tisíc, cena 470tisíc Sk???

Píšeš to sám, Igore, "ceny se ustálily". Copak je normální, aby se ceny u ojetého automobilu ustálily?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téměř každý den se směju nad inzeráty zde ve fóru.

Skoro každej píše plná palba a přitom jim k výrazu plná chybí opravdu hodně. A to samé mi přijde komické sledovat ty megapřemrštěný ceny za starý střepy.

Čím větší poptávka tím větší cena, čemu se divíš je to tak ve všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zamýšlím nad obměnou(ostatně už dlouho). Zatím furt nechávám Octu, jezdí za suché z nosu a probljema nět za celou dobu co ji mám, což už je tuším asi 5 roků. Nicméně aby byla obnova k něčemu, chce to už výrazně vyšší ročník, a to se už dostáváme k PD, a to nechci. Druhá věc je, že Octule nemaj moc alternativ v motorizaci. A jelikož bych chtěl tentokráte něco krapet živějšího, tak je problém. Alternativy se jeví OOOO, BMW, Volvo. Protože se OOOO a dobré modely BMW hodně kradou, je to celkem asi pasé a vybejvá mi Volvo, které také dělá luxusní vozy, výkonově našlápnuté a některé motorizace má šikovné a vychytané a navíc to nikdo nekrade. Rozhodně nechci nic pod 100kW a spíše koukám i kolem těch 150-200kW. To je ale téměř vždy benzín, solidní nafťák je většinou ve verzi 120kW, takže je ještě otázkou, jestli nepřejdu na benzín, a to i z důvodu, že tím bude jezdit stejně žena, a to ještě celkem pár km měsíčně. Láká mně ta benzínová mrcha s biturbem 220kW, ale od toho mně kámoš odrazuje, že to nejsou nic moc motory a většinou teda v automatu, což taky nechci. No a pak spotřeba na popojíždějí podle nějakejch testů cca 17 :) . On je na Bramboráky a furt mně směřuje do toho motoru 2,4 nebo 2,5 v turbu kolem těch 150kW, že jsou to držáky s malou spotřebou a jede to pěkně. Takže já si už nějakej pátek pohrávám s myšlenkou na S60, S80, popřípadě i něco jiného od Volva v tomto rozměru, třeba XC70 je pěknej kombík.

A když to shrnu, tak za prachy co bych dal za OII, tak mám bomba vybavené auto v kůži podobného stáří, ale úplně jiné kategorie a spořádným ohništěm. A nikdo se mi to nebude snažit krást.

Tak to bylo takové malé zamyšlení na položené téma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše Mondeo ne? lol

To mám a jsem spokojen. Místa jak kráva a docela to jede. U Mondea uvidíme, jak se bude vyvíjet situace, když se nebude srát po více km, tak si ho po nějakých cca 250tkm odkoupím za dobrej peníz a koupím si zas něco novýho ve stejný kategorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...