Přejít na obsah

Servomotor 1,9 TDI


Doporučené příspěvky

Již si nevím rady. Vypadávalo mi servo a měl jsem pocit, že řídím favorita :) . Servořízení mi vypadávalo občas, ale poslední dobou již vůbec nenaskočí. Jediné, co mi řekli odborníci ze Ško... je, že je potřeba koupit nové za 20 000. Tak jsem to odvezl a nechal napíchnout jinde. A našli jsme tuto závadu: napájení na svorce 15 je 14V ale na 30 je napětí něco přes 8 V. Celé jsem to rozebral proměřil a hledal jsem nějakou závadu. Naměřil jsem přímo na svorce u serva něco kolem 12,4 V. Auto jsem nastartoval, ale servo nic. Tak jsem pomalu vytahoval prostřední konektor a najednou to naskočilo. Po opětovném nastartování opět servo nejde. Koukal jsem na konektory ale vše je OK. Snad mi pomůžete nějakou dobrou radou. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již si nevím rady. Vypadávalo mi servo a měl jsem pocit, že řídím favorita :) . Servořízení mi vypadávalo občas, ale poslední dobou již vůbec nenaskočí. Jediné, co mi řekli odborníci ze Ško... je, že je potřeba koupit nové za 20 000. Tak jsem to odvezl a nechal napíchnout jinde. A našli jsme tuto závadu: napájení na svorce 15 je 14V ale na 30 je napětí něco přes 8 V. Celé jsem to rozebral proměřil a hledal jsem nějakou závadu. Naměřil jsem přímo na svorce u serva něco kolem 12,4 V. Auto jsem nastartoval, ale servo nic. Tak jsem pomalu vytahoval prostřední konektor a najednou to naskočilo. Po opětovném nastartování opět servo nejde. Koukal jsem na konektory ale vše je OK. Snad mi pomůžete nějakou dobrou radou. Děkuji.

Není to zelený ty piny???-myslím oxidaci.A co svazek byl nebo je odmotanej??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil nové čidlo a hnedka jsem to tam napral a ono NIC. Jak jsem už psal, pokud pomalu vytáhnu napájení serva, tak najednou naskočí. Tím bych řekl, že řídící jednotka to nebude a už zbývá jen to sku... servo. Čekám na další nápady, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas schemu tak to premeraj ci tam nemas niekde nejaky studeny spoj alebo ci mas dobru kostru.

V takychto pripadoch si musis pomoct sam lebo v servise to robit nebudu akurat Ti budu menit diel za diel.(pokus omyl.)

Ja som kupil Fabiu 1,9 TDI teraz a hned som odizoloval ten kablovy zvazok co je pod vzduchovym filtrom a bol zvutra cely mokry nastastie zatial bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas schemu tak to premeraj ci tam nemas niekde nejaky studeny spoj alebo ci mas dobru kostru.

V takychto pripadoch si musis pomoct sam lebo v servise to robit nebudu akurat Ti budu menit diel za diel.(pokus omyl.)

Ja som kupil Fabiu 1,9 TDI teraz a hned som odizoloval ten kablovy zvazok co je pod vzduchovym filtrom a bol zvutra cely mokry nastastie zatial bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proměřil jsem to jako první. Hledal jsem nějaký studeňák, kostru jsem očistil, ale vše k ničemu :feve: Tak jsem to dal do servisu a čekám co bude špatného. Řídící jednotka nebo čerpadlo. Tak se modlím, hlavně ať to daj dohromady :worthy . Auto dostalo první výstrahu, ještě jednou a budu si hledat náhradu :kol-20: ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...