Přejít na obsah

Stabilizator


manco

Doporučené příspěvky

vidim ze to poznas ale servis v NZ je totalny odpad bol som tam raz ale nikdy viac ... autoprofit galanta je momentalne je SUPER max. korektny ustretovy spolahlivy a hlavne odbornici !!! nechcem original myslim ze tej gume je asi jedno ci je original alebo nie. a ten dalsi diel by som si rad tiez kupil mimo skoda origo dielce. v servise chcem uz len robotu ktora bude odvedena na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si to menil doma sam podla navodu :palec2:  robota na 1 hodinu. trochu som sa vynervoval lebo tie skrutky su kratke a ked do toho plechu narves novu gumu je trochu problem aby chytila zavit. vyriesil som to tak ze najprv som to utiahol obycajnou ale dlhsou srubou. potom som ju vykrutil a guma s objimkou uz ostala na mieste takze potom uz nebol problem dat tam origo srubku ktora je kratka. ukrutil som sa jak vol ale tak... schvalne napis kolko si za to zaplatil v servise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekupujte noname!!!! Jdete do skodovky a kupte originály!!!!

noname stojí sice 30-200 kč kus, ale jsou to sračka materiál který se vymačká po třech měsících a začalo mi to vrzat víc než ty původní po třech letech. Navíc aby to jako nevrzalo je dělají větší (že ta objímka je jako pevněji zmáčkne) a nemůžete tam pak na ně narvat tu objímku. Rval jsem to tam několik hodin, páčil to dvoumetrovou tyčí a je k tomu blbej přístup. Taky jsem použil delší šrouby, ale i to má svůj limit protože ta objímka je vytočená a nepustí ten šroub kolmo na díru.

originál škoda stojí sice 400kč kus, ale padne tam jak ulitý, nasazení objímky rukou, použity v pohodě originál šrouby (nasazení gumy, objímky a přišroubování na jedné straně cca 10minut...) a výsledek 2roky a 50 000km a ani vrz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je diskutabilne lebo aj na tomto fore sa docitas ze v naprave moze vrzgat stabilizator, ulozenie tlmica a vselico ine. kazdy ma ine skusenosti. mne tiez vrzga naprava pri prechode nerovnostami ale iba ak je teplo, takze teraz neviem posudit ci tomu pomohla vymena silenblokov na stabilizatoroch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...