Přejít na obsah

poradite samolepku?


burek

Doporučené příspěvky

cauec chlapi.tak jsem oddelal znacku ambiente a zjistil sem ze to bylo asi nekdy splichany takze pod znackou jsou takove hrbolky neoddelatelne a na druhe strane u spolujezdce takovej hrbolek.takze jedine co me napadlo je dat tam nejakou nalepku,protoze rozlestit to asi nepujde.ale at poremyslim jak premyslim porad nevim co tam mam dat za nalepku.chci neco seriozniho ale nevim co by tam bylo pekny.je to takovy blby misto.treba jsem se dival na toyo tires atd....ale nevim nevim je to tam jak pest na oku.poradite?diky

post-13196-1210139679_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfektni nazev prispevku. :ble

Tohle by vazne ale neslo, kdyby 10 lidi denne napsalo tema s nazvem poradite?, pomoc, nebo ja chci... tak by to tu vypadalo vazne jeste o neco lepe nez to tu vypada. Takze te poprosim, aby jsi priste, jakmile by jsi chtel zakladat tema poradite, aby jsi ho nazval trosku vystizneji, nebo projel temata, kde se o vecech, ktere hledas treba jiz nekolik mesicu pise.

MENIM NAZEV TEMATU!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by vazne ale neslo, kdyby 10 lidi denne napsalo tema s nazvem poradite?, pomoc, nebo ja chci... tak by to tu vypadalo vazne jeste o neco lepe nez to tu vypada. Takze te poprosim, aby jsi priste, jakmile by jsi chtel zakladat tema poradite, aby jsi ho nazval trosku vystizneji, nebo projel temata, kde se o vecech, ktere hledas treba jiz nekolik mesicu pise.

MENIM NAZEV TEMATU!!!

Přesně tak, nic ve zlém....navíc je super, že se dá nazvat téma, a k tomu jde dopsat podtéma jakoby, resp. jakoby takový upřesnění pro lepší orientaci.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec chlapi.tak jsem oddelal znacku ambiente a zjistil sem ze to bylo asi nekdy splichany takze pod znackou jsou takove hrbolky neoddelatelne a na druhe strane u spolujezdce takovej hrbolek.takze jedine co me napadlo je dat tam nejakou nalepku,protoze rozlestit to asi nepujde.ale at poremyslim jak premyslim porad nevim co tam mam dat za nalepku.chci neco seriozniho ale nevim co by tam bylo pekny.je to takovy blby misto.treba jsem se dival na toyo tires atd....ale nevim nevim je to tam jak pest na oku.poradite?diky

Dej vědět co jsi tam na konec dal -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej vědět co jsi tam na konec dal -_-

Mi po nehode dali novy blatnika a samo bez oznaceni vybavy,takze jsem sundal i tu na druhe strane,ale mej jsem vic stesti jak ty sundal jsem jenom spinu a uz to je super!Nevim jestli to nechat tak vypada to taky dobre,ale na tvem miste bych to tam nalepil zpatky,uricte to bude vypadat lip nez nejaka trapna nalepka na takovem miste!Nebo si nech ty blatniky znovu nastrikat coz je naprosta p.co..na! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to verim,cerne s lestenym predkem jsou fakt nadhera,ale koupila jsem alessia super a jsme taky spoko,nejsou cerne,ale ke kombalu sedi dobre!Kolik te staly?

ja je sehnal neobuty za 12 000 aji se sroubama + pojistny jsou to Platinky P43 tusim ani sem se nedival jestli se daji unas koupit...borec od kteryho jsem to tu kupoval je mel z nemecka dovezeny a byly jeste zabaleny v krabicich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...