Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Ještě na křižovtce kasárna z želetavy na Jihlavu stávají s červenou octávkou schovaný za bilbordem a měří tu 70 co tam je

Aha, tak to jsem ještě neviděl, ale předpokládám, že když jsem tu červenouOctu a několik mužíků s bílou čepicí viděl jinde v okolí 20km, tak tam nikdy nebyli, jinak by mne čekal asi dopis na firmě, ach jo, zase by říkila osoba blízká, to je bordel tady. Ale vlastně teď na posledy jsem tam projížděl asi 60km/h, protože jsem dojel BUS, který na té křižovatce odbočoval, no jo, ale to bylo směrem na Znojmo. A to potom stáli v těch Horkách, ale to je jedno, tam určo nejezdím víc než 80, protože je to "velmi přehledná" křižovatka, hlavně ta stodola u ní nebo co to je, tak je tam výborná :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že na to máme všichni stejnej názor :) ještě by mohli udělat něco s těma blbcema, co na přehledný úseky daj místo 90ky 70ku a místo 70ky 50ku a bylo by to fajn :)

tjn, jenze ono to ma vsechno dve strany mince, predstav si ze daji na dalnici 160 , a pak pojede po te dalnici borec v mercedesu ten se bude dlubat v nose, borec v octave ten pojede na hranici a bude se ho snazit predjet 18 lety frajer ve favoritu za 5 litru , vsak to vsichni zname :D ale nektere useky si o to fakt rikaj to mas pravdu

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem skeptik, že to takhle nakonec schválej, ale měli by, měšťáci yb měli kontrolovat pořádek v obcích (parkování, pouliční násilí, vykrádání chat, vandalismus atd)

Hovno skeptik, jseš jelito, tím to je :p

Hele moc nesýčkuj nebo to opravdu neprojde a bude to tak říkajíc v prdeli :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám zas budou kontrolovat parkování,lékárničky, budete platit za kdejakou nálepku na autě apod. Městská kasa se nějakým způsobem naplnit musí. Honza
To dělaj stejně...takže nic nového....

Kuwa jak vám můžou kontrolavat lékárničky? :feve:

To že budou dávat palby za parkování snad není na závadu,kdo parkuje jak kretén,tak si nic jinýho nezaslouží.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martan: Ještě na křižovtce kasárna z želetavy na Jihlavu stávají s červenou octávkou schovaný za bilbordem a měří tu 70 co tam je

.......................

Jo jenže ty Kasárna jsou hrozně nepříjemná křižovatka. Když člověk jede od Třebíče, nebo od Telče, tak zastaví na stopce, ale hlavní se na obě strany schovává za horizont, takže není vidět moc daleko. Pokud tam někdo letí stovkou, tak se najednou objeví na kopci a je v tobě. Hoooodně hnusná křižovatka je to. Takže tam tu 70 dodržuju vždycky a bez výjimky. Spíš tam měli hodit ceduli obec KASÁRNA a do žlutýho rámečku a nechat raději rychlost 50Km/h. Říkám týhle křižovatce ruská ruleta a nerad tam jezdím.

Jo a pokud tam poletí nějakej divokej motorkář, tak to je už tuplem v troubě.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se chovali jako státní policie, tak jim nikdo nic nebude zakazovat a nikomu by nevadili. Ale když si stoupnou 5m za ceduli obce do křoví a nastaví si tam 53km/h, tak se nemohou divit, že je lidi nesnáší. A státní policajt absolvuje bezmála dvouletou školu, kde se učí vše a včerejší popelář dostane hranatou čepici a buzeruje.

Dnes jsem jel přes Jihlavu, Znojmo do Vídně. Státní měřila rychlost ve 3 vesnicích mezi Jihlavou a Znojmem. Ani jednou mne nestavili, dvakrát jsem jel asi něco okolo 45 a jednou jsem jel cca 56, ale v úseku kde nebyl nikdo nikde, ani dům, jen jedna odobočka a zastávka busu, za ní schovaná Octa s bradavicí, říkám si: hmm, tak mne mají no, jedu dál, tam 3 policajti a já sám hodil blinkr a zastavil a oni na mne: ještě jste v toleranci, jeďte :o Tak že jsem poděkoval a zmizel jako pára nad hrncem. Ti se jen smáli :)

No a teď tady ve Vídni zapnu internet a čumím na tohle, prostě samá dobrá zpráva dnes :palec2:

A vvv votom to je ;)

Tak to si se ve Znojme mohl stavit na kafco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuwa jak vám můžou kontrolavat lékárničky? :feve:

To že budou dávat palby za parkování snad není na závadu,kdo parkuje jak kretén,tak si nic jinýho nezaslouží.

Tak mně nechytej za slovo,oni si něco najdou,třeba už mně jednou chtěli dát flastra za to,že mně doktorka nalepila na občanku datum protitetanové injekce. No nakonec to byla správná sranda,když jsem jim dal adresu doktorky ať tu pokutu jdoudát jí,když mně to tam nalepila. Čuměli jak péra z divanu. Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne,nechytám tě za slovo,ale fakt mi není jasný,jak můžou kontrolovat nejenom lékárny,ale technický stav ,výbavu ...

Aby to mohli udělat,museli by tě zastavit a protože jim zákon striktně vymezuje kdy tě mohou zastavit,před přechodem a při podezření ze spáchání přestupku,nemohou tě přeci zastavit jen tak a provádět kontrolu jako PČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne,nechytám tě za slovo,ale fakt mi není jasný,jak můžou kontrolovat nejenom lékárny,ale technický stav ,výbavu ...

Aby to mohli udělat,museli by tě zastavit a protože jim zákon striktně vymezuje kdy tě mohou zastavit,před přechodem a při podezření ze spáchání přestupku,nemohou tě přeci zastavit jen tak a provádět kontrolu jako PČR.

Jezdím s dodávkou po Brně a např.při konání MS motocyklů je každá dodávka podezřelá z krádeže motocyklu a to tě pak staví i 10x za den, nebo při pořádání nočních akcí si tě měštáci zastaví třeba o půl třetí v noci protože s dodávkou v noci jsi prostě podezřelej. Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, s tou dodávkou se jím nemůžeš divit, prostě mají daný kontrolovat dodávky, jestli se v nich nevozí kradený motorky, tak to dělají a zase ruku na srdce, kam jinam by jsi chtěl dat motorku???do fabky do kufru se ti asi nevleze :-)a hlavně, nekontrolují a nebuzerujou za tech. stav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dodávce na tyhle akce mám 6 sedadel takže se tam už na první pohled žádná motorka nevejde a přesto buzerujou neskutečně. A myslím si že v tomto státě jak už jím jednou dali určité pravomoce ,tak jim je nikdo už nesebere - maximálně bude docházet k přerozdělování vybraných peněz. Budou odvádět státu desátek a pojede se dál. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dodávce na tyhle akce mám 6 sedadel takže se tam už na první pohled žádná motorka nevejde a přesto buzerujou neskutečně. A myslím si že v tomto státě jak už jím jednou dali určité pravomoce ,tak jim je nikdo už nesebere - maximálně bude docházet k přerozdělování vybraných peněz. Budou odvádět státu desátek a pojede se dál. Ahoj.

No Honzi za všecky doufám že to až tak černý nebude. Ale taky bych je nejraději zrušil protože jsou akorát do počtu a na dvě věci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se bál že dovolí ještě měřit soukromím firmám to by byl konec svobody. A nehorázná buzerace.

Mě to tedy nepotěšilo a jsem i pro to, aby měřily firmy najaté obcí. Proč? Protože kafrají jen ti potrefení(většinou). Pokud za buzeraci považují to, že mají jet podle předpisů. Já se na to dívám z pohledu rodiče, co má dvě malé děti a v naší obci se jezdí přes centrum stovkou. Já bych uvítal, kdyby se nám někdo nabídnul a z centra udělal past na debily řidiče. Bohužel k tomu asi nikdy nedojde. Mimochodem, kdo z těch, co tu horují proti měření bylo BEZDŮVODNĚ ZBUZEROVÁNO MĚSTSKOU POLICIÍ?

T.

PS: To jsem raději pro to, aby MP měřila, než "buzerovala" kvůli parkování a rozdávala botičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, za bezeraci považuji to, že dva metry za značkou označují začátek obce je trojnožka a za ní MP, kteří dělají problém z toho, že jsi jel 57. když jsem se jich ptal, proč neměří u školy nebo někde, kde jsou chodci a ostatní účastnitnici provozu ohrožení víc, tak mě bylo nejdřív řečeno, že to není můj problém potom mě ten míň namistrovanej řekl, že tam je to naprd, že tam je každej vidí a oni jsou potom bez pokut

2OrOro: tak aspon trochu uznej, že pokud několikrát denně když je velká cena jedeš do Santonu, tak je trochu nápadný, ale zase je fakt, že si tě můžou zapamatovat, ale oni si tím jenom jistí prdel, jednou nezkontrolujou doávku, někde to uvidí jejich nadřízenej, nedej bože kdyby se tam někde ztratila motorka, a hned dostanou pojeb za to, že určitě v té nezkontrolované dodávce jí ukradli. jen si chrání zadek

Editováno: , autor: reddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...