Jump to content

foromen

Uživatel
 • Content Count

  1,304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

foromen last won the day on July 15 2010

foromen had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About foromen

 • Rank
  Děda Moderátor FII a R
 • Birthday 06/04/1962

Contact Methods

 • MSN
  foromen@seznam.cz
 • Website URL
  http://www.roomsterclub.com/clenove_05.php
 • ICQ
  288098584

Recent Profile Visitors

2,248 profile views
 1. Čau chlape co nekdy sraz :-)

  1. foromen

   CHIP od Mr. CIMBU

   No pročítám to tady, a je pravda, že každý má své skušenosti. Tak já přidám tu svojí. Upozorňuji, že to není proto, abych pomlouval, haněl a podobně. Jsou to asi 2 roky, co jsme se tady dohodli a jeli na chipování k p. Jandovi. Bylo nás asi 10. Po příjezdu k Rodinnému domu pana Jandy jsem se postavili do lajny, najížděli jsme jeden po druhém, auta se napíchly na PC a během několika minut bylo nachipováno. Celá tahle akce trvala něco víc jak 1 hodinu. Pak jsme se rozjeli do svých domovů s dobrým pocitem, že máme nachipovaná auta. Ale, do ruky jsme dostali tak maximálně nálepku firmy. Žádný certifikát nebo záruční list jsme nedostali. No a já jsem se letos rozhodl, že si nechám auto změřit na válcích. A byl jsem překvapen. Stručně řečeno. tohle nachipování spočívalo jenom v jedné věci. Proti originálu SW řídící jednotky byla změna pouze na mapě dávkování paliva, nic víc. Tedy vlastně žádný chip. Takže jsem si nechal auto prechipovat znova, včetně diagnostiky, měření na válcích a všeho co k tomu patří. Tím samozřejmě nechci říct, že Mr. Cimbu neumí. Ale tohle je prostě moje skušenost s HROMADNÝM CHIPEM. Chtěl jsem ušetřit, ale nakonec mě to vyšlo víc, než kdybych to nechal udělat hned. Znova upozorňuju, nepíšu to sem proto, že bych chtěl někoho pomlouvat a urážet, to v žádném případě. Pouze jsem sdělil mojí anabázi chipování, tak doufám, že se zde nerozeběhne zbytečná slovní přestřelka. Jo a taky doufám, že ti, co tam byli se mnou, nebudou moc nasraný.
  2. foromen

   Chiptuning

   Jasný, pokud jsi měl tuhle možnost, perfekt. Za tyhle peníze je to super. Já jsem to myslel ale jinak. Prostě není chip jako chip.
  3. foromen

   Chiptuning

   No pánové, já bych chtěl jen podotknout jednu věc. Pokud se rozhodujete pro chip, řešte to jen s renomovanou firmou. Nic pokoutného doma na zahradě, nebo hromadně. Pokud si projdete Facebook, najdete tam video mého auta na brzdě i komentář k němu. Jinak já přechipovával tady a max. spokojenost. http://www.chiptunin...del.php?id=4679 Jak tu napsal Blacky, Chip motoru není jen přehrání SW řídící jednotky za 2 minuty. S tím souvisí další věci. Ale pokud do toho někdo nechce nacpat peníze, jde to i takhle. A aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem, tohle je moje zkušenost a můj názor na věc. Každý podle svého rozumu.
  4. No jo, dal jsem info pomocí sms pár lidičkám, aby se to trochu rozkřiklo. Jinak to už taky ví pár lidí tady u nás.
  5. foromen

   Automaticke otvaranie kufra

   No perfekt, pak dej vědět, jestli to maká. Plastový dveře byly na Scoutech, pokud se nepletu, ale už je snad zas nedávají, nevím to určitě.
  6. foromen

   Světla pro denní svícení

   No kluci, to co tu píšete je pravda. Já mám LED na Roomstru už nějaký čas. A když jsem jednou jen tady u nás po městě, svítil jsem jen Ledkama. Zahlídli mě cajti a hned mi houkli za zadkem. Při kontrole se zajímali právě jen o to označení "RL", a o zapojení. Tohle všechno bylo v pohodě. Nakonec jsem je dostal ještě papírem "prohlášení o shodě", které vozím v autě a dali mi ho při montáži. Tak si myslím, že na STK nebude problém.
  7. foromen

   Automaticke otvaranie kufra

   Mě by ale zajímalo, jak to bude s Roomstrem. Skus to prosím zjistit. Pokud by to bylo OK, bral bych to taky.
  8. foromen

   Automaticke otvaranie kufra

   Až to najdeš, dej vědět, se mi to mooooc líbí.
  9. foromen

   Úbytek tlaku v pneumatice při huštění

   Já osobně mám taky letní a zimní sady pneu. Letní hliníky a zimní pechy. A jak tu bylo napsáno, kdyby mě v servisu ty gumy chtěli před přezutím sundavat, tak to ani jako. Podle mě je to zbytečnost. A k dofukování:, kontroluju to občas, když si vzpomenu, nebo když se mi to nezdá. Nikdy jsem neměl velkej rozdíl. A pravda je, že ty kompresorový manometry nejsou moc spolehlivý. Já jsem tady u nás vzal pumpy z jednoho kraje města na druhej, celkem jich bylo 7, a u každý mi to ukázalo vždy jinej tlak. A přenosnej manometr mi ukázal taky něco jinýho. Tak si pak vyberte. Na druhou stranu velký rozdíly to nebyly, tak to moc neřeším.
  10. foromen

   Sraz KLADNO a okolí

   Tak pánové, docela dlouho se tu nic nedělo, tak co malej pokec? Příští neděli, teda 10.1. nebo další víkend. Kdo by přijel, dejte vědět. Sraz u OC Oáza na parkovišti a na kafčo dojdem.
  11. foromen

   EDT

   Jo to je fakt, Nikdy neříkej Nikdy. Ale stálo to za to. Prostě paráda.
  12. foromen

   EDT

   Tak na 100% nedorazím , za chvilku jdu do rachoty, přijedu kolem 21,00 a zítra zas nanovo . Tak si to užijte, žádný blbosti s rachejtlema, ať nevypálíte barák , moc nechlastejte. Všem přeju krásnýho Silvestra a v tom příštím roce se těším na akce. Páček shledáček.
  13. foromen

   EDT

   No do kolegy hučet můžu jak blbej, ale stejně nikoho neukecám, každej radši bude vyspávat po prochlastané noci.
  ×