Jump to content

foromen

Uživatel
 • Content Count

  1,304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

foromen last won the day on July 15 2010

foromen had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About foromen

 • Rank
  Děda Moderátor FII a R
 • Birthday 06/04/1962

Contact Methods

 • MSN
  foromen@seznam.cz
 • Website URL
  http://www.roomsterclub.com/clenove_05.php
 • ICQ
  288098584

Recent Profile Visitors

2,574 profile views
 1. Čau chlape co nekdy sraz :-)

 2. foromen

  Chiptuning

  Jasný, pokud jsi měl tuhle možnost, perfekt. Za tyhle peníze je to super. Já jsem to myslel ale jinak. Prostě není chip jako chip.
 3. foromen

  Chiptuning

  No pánové, já bych chtěl jen podotknout jednu věc. Pokud se rozhodujete pro chip, řešte to jen s renomovanou firmou. Nic pokoutného doma na zahradě, nebo hromadně. Pokud si projdete Facebook, najdete tam video mého auta na brzdě i komentář k němu. Jinak já přechipovával tady a max. spokojenost. http://www.chiptunin...del.php?id=4679 Jak tu napsal Blacky, Chip motoru není jen přehrání SW řídící jednotky za 2 minuty. S tím souvisí další věci. Ale pokud do toho někdo nechce nacpat peníze, jde to i takhle. A aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem, tohle je moje zkušenost a můj názor na věc. Každý podle svého rozumu.
 4. No jo, dal jsem info pomocí sms pár lidičkám, aby se to trochu rozkřiklo. Jinak to už taky ví pár lidí tady u nás.
 5. No perfekt, pak dej vědět, jestli to maká. Plastový dveře byly na Scoutech, pokud se nepletu, ale už je snad zas nedávají, nevím to určitě.
 6. No kluci, to co tu píšete je pravda. Já mám LED na Roomstru už nějaký čas. A když jsem jednou jen tady u nás po městě, svítil jsem jen Ledkama. Zahlídli mě cajti a hned mi houkli za zadkem. Při kontrole se zajímali právě jen o to označení "RL", a o zapojení. Tohle všechno bylo v pohodě. Nakonec jsem je dostal ještě papírem "prohlášení o shodě", které vozím v autě a dali mi ho při montáži. Tak si myslím, že na STK nebude problém.
 7. Mě by ale zajímalo, jak to bude s Roomstrem. Skus to prosím zjistit. Pokud by to bylo OK, bral bych to taky.
 8. Až to najdeš, dej vědět, se mi to mooooc líbí.
 9. Já osobně mám taky letní a zimní sady pneu. Letní hliníky a zimní pechy. A jak tu bylo napsáno, kdyby mě v servisu ty gumy chtěli před přezutím sundavat, tak to ani jako. Podle mě je to zbytečnost. A k dofukování:, kontroluju to občas, když si vzpomenu, nebo když se mi to nezdá. Nikdy jsem neměl velkej rozdíl. A pravda je, že ty kompresorový manometry nejsou moc spolehlivý. Já jsem tady u nás vzal pumpy z jednoho kraje města na druhej, celkem jich bylo 7, a u každý mi to ukázalo vždy jinej tlak. A přenosnej manometr mi ukázal taky něco jinýho. Tak si pak vyberte. Na druhou stranu velký rozdíly to nebyly, tak to moc neřeším.
 10. Tak pánové, docela dlouho se tu nic nedělo, tak co malej pokec? Příští neděli, teda 10.1. nebo další víkend. Kdo by přijel, dejte vědět. Sraz u OC Oáza na parkovišti a na kafčo dojdem.
 11. foromen

  EDT

  Jo to je fakt, Nikdy neříkej Nikdy. Ale stálo to za to. Prostě paráda.
 12. foromen

  EDT

  Tak na 100% nedorazím , za chvilku jdu do rachoty, přijedu kolem 21,00 a zítra zas nanovo . Tak si to užijte, žádný blbosti s rachejtlema, ať nevypálíte barák , moc nechlastejte. Všem přeju krásnýho Silvestra a v tom příštím roce se těším na akce. Páček shledáček.
 13. foromen

  EDT

  No do kolegy hučet můžu jak blbej, ale stejně nikoho neukecám, každej radši bude vyspávat po prochlastané noci.
 14. foromen

  EDT

  To mole, taky si myslím, že ten Amond stánek by se hodil, až budem vědět víc, tak to skusím domluvit. Jo hoši, je mi to líto, ale z 90% na Silvestra nedorazím. Mám odpolední a není zatím šance s tím něco udělat. Takže Bohužel.
×
×
 • Create New...