Přejít na obsah

octavia RS 1.8 T cukání


Lube

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit, co by to mohlo být. Když se rozjíždím ,přidávám malinko plyn, prostě v malých otáčkách tak se mi zdá že auto jako zrychlí ale pak jako utne a ve výfuku je taky jiný zvuk, ale jak malinko přidám tak je to v pohodě. A když se chci rozjíždět s většíma otáčkama tak je to v pohodě. Ale když ten plyn jenom lehtám ,tak to cukne jako kdyby přestávalo jít palivo. Prosím poradte někdo co by to mohlo být. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nic zatím nehlásí je to blbé....na vagu se dá někde zjistit počet vynechávání zapalování v měřených hodnotách.......ale já sám osobně bych to hádal na modul........a pokud to bude tím doporučuji vyměnit všechny......dnes už nestojí originální ranec.......dá se kolem 1000kč......KUS

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nic zatím nehlásí je to blbé....na vagu se dá někde zjistit počet vynechávání zapalování v měřených hodnotách.......ale já sám osobně bych to hádal na modul........a pokud to bude tím doporučuji vyměnit všechny......dnes už nestojí originální ranec.......dá se kolem 1000kč......KUS

Mrs.

Dík za radu. Jeden modul už mě odešel, šlo to na tři válce, tak jsem ho sehnal a dal novej.Bylo to OK.Tak nevím jestli jsou ty zbylé tři taky špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak jsem dneska koukal na motor, kontroloval jsem hadičky a zjistil jsem závadu.Byla prasklá.viz.foto.Pak jsem ještě zjistil , že tahle rozbočovací hadice je taky prasklá v ohybu,můžu to nechat nebo se to musí vyměnit aby to nedělalo neplechu??????

post-2893-1214735128_thumb.jpg

post-2893-1214735196_thumb.jpg

post-2893-1214735232_thumb.jpg

post-2893-1214735263_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...