Přejít na obsah

Jak se dostat za ovladače topení a klimy?


guttata

Doporučené příspěvky

Zdravím. Potřebuji se co nejsnáz dostat za tyhle ovladače:

post-17314-1212600980_thumb.jpg

Mám ze spoda přidělaný držák taxametru a ten co to dělal použil samořezy a ty se povolují. Tak se tam potřebuji dostat, abych použil normální šrouby a z téhle strany dal matičky. Ale nevím jak na to. V rozích toho panýlku jsou malé černé plastové packy, tak jsem myslel, že je odcvaknu a panýlek vytáhnu:

post-17314-1212601016_thumb.jpg

Ale nepovedlo se. Poradíte někdo, jak se tam dostat buď odtud nebo zespoda zezadu přes tenhle plast?

post-17314-1212601512_thumb.jpg

Nejsem zrovna šikovnej, tak prosím s co nejmenším rozebíráním. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze spodu je (jsou) šroubky ne?

Máš klimu, tak celou palubku (spodek) sundávat nemusíš

Tak teď jsem tě nějak nepochopil. Co to má společného s tím, že mám klimu? Jinak šroubky zespoda jsem vyndal (2x schované v takových prohlubních a 2x normálně na tom plastu) a stejně to nešlo ven. Možná jsem tupej, ale asi bych potřeboval blbuvzdornej návod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to o víkendu řešil, chtěl jsem tam zhora schovat HF a Mute sadu ale nešlo mi to. Teď jsem se koukal do dílenské příručky a zjistil jsem, že je to u mě bez klimy obráceně. Sundává se celá střední část palubky - ovladače zůstavají na místě.

Poznámka o klimě asi měla být ve smyslu, že ovladače mají jít vyndat (vedou do nich jen vodiče) bez klimy tam jsou bovdeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...