Přejít na obsah

Akuvrtačka


Martan

Doporučené příspěvky

hlavně s baterií bývá problém, pokud je slabá, tak dlouho se s ní moc nenavrta. Někde jsem četl, že by měla mít alespoň 18V a hlavně co nejvíce Ah. Jinak byh se díval po modelu minimálně s baterií na bázi NiMH, doma máme ještě Nacadmiové, ty jsou věčně v pr... Značka akuvrtačky je Ferm. Nic extra, ale na to domácí užití stačí.

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám MACallister 14,4 V má to dvě baterie a hlavně velkou řízenou nabíječku, nabití za 1 hodinu a pak procesor řídí udržovací dobíjení, takže jedna baterka ve vrtačce a druhá nonstop připravená v nabíjecí stanici. Dovede dokonce automaticky vybíjet baterii, takže hodím prázdnou do nabíječky a nejdřív ji vybije a pak nabije. Upínací hlava je OK, krouťák má v pohodě, ještě má informační displej o stavu baterie. Po několika no-name opravdu super vrtačka, koupil jsem ji v Hornbachu za něco kolem dvojky mám ji přes rok a absolutní spokojenost a to ji mám dost v pernamenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem zakoupil NAREX AKU - Narex ASV 14 EA 1,3 Ah

http://www.naradi-vitek.cz/narex-asv-14-ea...-doprava-zdarma

(za 2 dny to bylo doma :palec2:

s Li-ion bateriemi.. Doba nabíjení 25 min, bez paměťového efektu.. :palec2:

KROUTÍCÍ MOMENT: 35 Nm Prostě ŠPICA!!!!!!!!!!!!

Doporučuji raději koupit PROFI nářadí, hobby za pár stovek jsou jen vyhozené peníze.

Taková je má zkušenost.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Mac Allister je taky profi umí to co Narex a je za menší peníz. Tím nehaním Narex, Narex je super, ale ten Mac je ekonomičtější a dle vlastní zkušenosti funguje, je určitě lepší než poloprofi BOSH a podobné (Bosh usnul na vavřínech a vše co není za neskutečné peníze v profi řadě moc nevydrží), MAC má 5 let záruku, jen mě překvapuje, že o něm na netu nic není, že by měl Hornbach výhradní dovoz a nikomu to nepustil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Mac Allister je taky profi umí to co Narex a je za menší peníz. Tím nehaním Narex, Narex je super, ale ten Mac je ekonomičtější a dle vlastní zkušenosti funguje, je určitě lepší než poloprofi BOSH a podobné (Bosh usnul na vavřínech a vše co není za neskutečné peníze v profi řadě moc nevydrží), MAC má 5 let záruku, jen mě překvapuje, že o něm na netu nic není, že by měl Hornbach výhradní dovoz a nikomu to nepustil?

jj jasna vec, ja bosch nechci uz ani videt. ;) a narex mam vse.. accu, klasiku vrtacku, flexku, mafl... Proste jsem s tim naradim dost spokojenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem objednal narex

Chválím dobrou volbu :palec2:

Je sice dražší, ale vyplatí se! Jaký typ, jestli to není tajemství?

Já koupil tuto, a včera při montáži ostrý test.

Dopadl na 1s*. :palec2: Jinak BOSCH NEBRAT, otec měl a rozloučil se sní.

Oprava by stála více, než nová Narexka. To je obchodní strategie jak noha.. :help:

post-359-1213164438_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chválím dobrou volbu :palec2:

Je sice dražší, ale vyplatí se! Jaký typ, jestli to není tajemství?

Já koupil tuto, a včera při montáži ostrý test.

Dopadl na 1s*. :palec2: Jinak BOSCH NEBRAT, otec měl a rozloučil se sní.

Oprava by stála více, než nová Narexka. To je obchodní strategie jak noha.. :help:

uplně tu samou jsem objednal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplně tu samou jsem objednal

tak ať dobře slouží :palec2: jako mě..

S webovými obchody jsem ale už měl párkrát problém: zkrátka nabízejí na prodej to,

co nemají na skladě. Zslání zboží však trvá i několik týdnů. V případě p. Vítka

to však bylo za 2 dny: potřebovali jsme ji rychle a nemohli jsme dlouho čekat.

Ale podařilo se.. :palec2: Jinak jsem koukal na pultech kamenných obchodů, cena

téhle Narexky je o cca 600,- vyšší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pouzivam v praci jedine Bosch a som spokojny, bateria drzia do poslednej chvile takmer maximalny vykon co je super. jednu mam 12V 2.0mAh a dve 14.4V 2.4mAh a fakt si ich neviem vynachvalit. baterie dobite za cca pol hodiny a to ich nepouzivam na hobby ale na montaz plechovej stresnej krytiny takze dostanu riadne zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...