Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

tož taky něco přidám. Tohle bylo v pondělí na hradecké dálnici. jsem kurvoval v koloně a půl hoďky času v prdeli. Vypadá to, že se někomu urval přívěs. Od té dodávky asi tak 200m bylo v sobě 5 aut. Jedno není vidět, stálo v pravo s urvaným zrcátkem. nejvíc to odsral pašík, jinak jen ťukance. Ale záchranka tam byla a ryhcle odsvištěla, takže to asi úplně v pohodě nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož taky něco přidám. Tohle bylo v pondělí na hradecké dálnici. jsem kurvoval v koloně a půl hoďky času v prdeli. Vypadá to, že se někomu urval přívěs. Od té dodávky asi tak 200m bylo v sobě 5 aut. Jedno není vidět, stálo v pravo s urvaným zrcátkem. nejvíc to odsral pašík, jinak jen ťukance. Ale záchranka tam byla a ryhcle odsvištěla, takže to asi úplně v pohodě nebylo.

No a v úterý jak jsem jel do Děčína, tak téměř v tom samém místě fabule mimo cestu omlácená ze všech stran. taky zase kolony jak prase. A cestou zpět v druhým směru na Hradec tahal Vápeník tím speciálem kamion z roští. Fotka se moc nepovedla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a tady taky v úterý ve Stéblové jak opravujou ten mostek a je tam zákaz vjezdu náklaďáků nad 10m, tak tam jeden čuromed zahučel malinko do škarpy, posadil to na podvozek. Je tam zákaz pro kamiony a ty kundy tam stejně jezděj a každou chvíli to pak ucpou a šprajcnou se tam a neví si s tím pak rady. A na obou stranách se štosujou auta... To je na zabití.

tenhle čuromed to alespoň neucpal a dalo se projet. Doufám, že si to alespoň dole dobře dojebal, ať má poučení pro příště.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...