Přejít na obsah

repro hertz


cumla

Doporučené příspěvky

Cu lidi muze mi nekdo poradit jestli dostanu do předních dveří v elektrice okna OI rv.98 tyhle repra bez uprav? popripade podlozky kdyz tam dam tak ten origo plastik pres repro se tam da vratit? diky tady sou ty repro

http://www.ahifi.cz/reproduktory/hertz-esk-165l-new.html

Spatna zprava draku maj montazni hloubku 66 mm takze budes muset rozdelat tapec a dat podlozky. Kdybi jsi chtel delat bez uprav museli by mit hloubku 46 mm a stacilo by jen vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spatna zprava draku maj montazni hloubku 66 mm takze budes muset rozdelat tapec a dat podlozky. Kdybi jsi chtel delat bez uprav museli by mit hloubku 46 mm a stacilo by jen vymenit.

Tady přeci vůbec nejde o hloubku repro, ale o průměr magnetu! Reprák by neměl mít větší magnet jak 80 mm. ESK 165 má magnet 85. Pak se musí ustřihnuot rožek držáku stahovačky. Montáž ESK s ustřiženým rohem je v pohodě, vím to mám ve svém autě...

Sebene: tebe prosím, aby jsi neradil někomu o věcech, o kterých toho víš málo. Pleteš si totiž Octavii s Fábií. :palec2:

MDF podložka mu v problému "hloubka" nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oka du spat mam nalito ;)

skoda ze nejde muj prispevek smazat :feve:

Nijak se s tím netrap. Jsou horší i věci... :palec2:

Problém je i v tom, že lidi málo čtou! Pořád dokola se tu melou jedny a ty samé věci. O výměnách, průměrech a hloubkách repro (konkrétně o Hertz) je tady asi tak 20 článků! Jen málo čtenářů si dovede najít ty své pro něj důležité informace.

Cumlovi by stačil jen jeden jedinný klik na můj web a hned by věděl: aha? Jéé, vždyť on má přesně tyhle ESK. Hmm, tak že do dvěří vejdou. Problém je vyřešen...

O tom že je vidí na avataru, ani nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...