Přejít na obsah

Jak obarvit podlahovy koberec?


Milouss

Doporučené příspěvky

Ahoj kolegove a kolegyne,

jiz nekolik dni pomerne intenzivne hledam odpoved na otazku, jak obarvit podlahovy koberec v aute... (?)

Predem prosim, neuvazujme zde PROC, ale JAK, dekuju ... (poznamky typu na co a co to je za nesmysl si prosim odpuste, dik).

Puvodne je koberec v aute zluty, cilem cviceni je ho mit hnedy, popripade temne cerveno hnedy.

Variantu posit ho latkou v barve, kterou si preju, nezavrhuju, ale zatim si ji nechavam jako posledni reseni.

Nasel jsem pres google nejaky "opravny" barvy na koberec a calouneni, ve sprayi, ale pouze v odstinech sede.

Rozumne vypadajici se zdaji byt tyto barvy (a snad jedine, co jsem nasel):

http://www.mojehobbyprovas.cz/?p=productsL...mp;iCategory=48

Pak mne jeste napadlo, ze by se to mozna dalo nabarvit barvou na vlasy :)

Nemate s tim nekdo, prosim, nejakou zkusenost? On to taky asi nebude nejlepsi material na barveni, asi nejake umele vlakno...

Za jakykoli konstruktivni napad predem moc diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při předělávce interiéru na černý v autě Pepína TDI jsme si dovezli z České Lípy omylem koberec z Fabky ,ale to jsme zjistili až jsme to chtěli zkompletovat tak že jsme původní šedý přestříkali barvvou ve spreji . Barva byla klasická černá .Pepíno to tak mněl asi deset dnů jediný rozdíl proti orygo černému byl ten že bylo cítit ředidlo jinak žadný rozdíl. :) Neználek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...