Přejít na obsah

OI - stropní světlo


ballu

Doporučené příspěvky

No nevim jak u tebe ,ale kamos koupil fabii a taky tam nemel radio. Kdyz tam nebylo zadne tak to chodilo jak melo. Potom tam dal svoje od Pionneru a najednou mu to taky prestalo svitit. Tak koumal a podle schema zapojeni tam musel v eurokonektoru prohodit dva draty,ale fakt us nevim jak. :( Skus nejakyho autoelekt. snad ti poradi. Skusim se jeste zeptat toho kluka a kdyztak pisnu. cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je v tom, ze vnitrni svetlo ze rozsviti pokud zmizi napajeni z S-kontaktu, to zmizi po vyndani klicku. S-kontakt je taky zavedenej k radiu a pokud dojde k tomu, ze se propoji S-kontakt se stalym napajenim, k cemuz muze dojit pri spatnym zapojeni. Tak si komfortka mysli, ze je klicek porad v zapalovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je v tom, ze vnitrni svetlo ze rozsviti pokud zmizi napajeni z S-kontaktu, to zmizi po vyndani klicku. S-kontakt je taky zavedenej k radiu a pokud dojde k tomu, ze se propoji S-kontakt se stalym napajenim, k cemuz muze dojit pri spatnym zapojeni. Tak si komfortka mysli, ze je klicek porad v zapalovani...

Tak rádio jsem odpojil , ale bohužel to nepomohlo, stále nesvítí :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám problem s vnitřním světlem. Někdy svítí a někdy ne a to obě dvě, to hlavní a i to čtecí pro spolujezdce. Nereaguje na dveře ani na vypínač. VAG mi naspal 00953 - casove omezeni vnitrniho svetla, 25-10 - neznamy stav spinace - Sporadicky. Vyndal jsem to světlo, očistil kontakty, projistotu vše přeletoval, ale po pár dnech mi to udělalo zase, nevíte kde by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...