Přejít na obsah

Jakou videokameru


BENY

Doporučené příspěvky

chci si poridit videokameru nemusi to byt nic extra chci to jen na dovolenou a sem tam nejake narozeniny a podobne akce.stacilo by mi neco treba do 7000.- dival jsem se na Panasonic za nejakych 5000.- na mini dv se optickym zoomem 42.co na to rikate a vubec jakou znacku SONY.JVC.PANASONIC.dikec za radu nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsi nikdy nic netocil tak i ta obycejna jak mas vybrano za 7 bude stacit na vsechno,i treba za 5 a vsechny funkce nevyuzijes

ja sam mam takovou malou ,kupovana za 13 pred asi 4ma rokama a nemuzu si stezovat,

je to panasonic na mini DV /jinej zaznam nepripada v uvahu / uz jsem natocil nejednu svatbu,narozeniny a moc jinych veci svojich,kamaradu a znamych,vsichni spokojeni a prace stale hodne

fakt si nemuzu stezovat

urcite kamera za 20,30 nebo 100 tisic je krasna .......................

ale i obycejna kamera kdyz umis udela strasne moc,a kdyz neumis tak ty penize to nenahradi

asi se nedivej na znacku,asi nema cenu se divat za penize,kdyz mas a chces dat muzes kolik chces,ale jen to jedno co bych doporucil je zaznam na miniDV

je to nejlepsi co muze by/pro me a pro asi vsechny/ kvuli kvalite a uchovani zaznamu

harddisk kamery - neco nahrajes,zpracujes v pc,a to puvodni prehrajes jinym zaznamem

dvd kamery - nahrajes,zpacujes v pc,nejakej puvodni zaznam na dvd mas,ale sam urcite vis jak muze vypadat 2 roky stary dvd s filmem co nekde koluje,nebo ze se to samotne dvd muze stat nepouzitelnym a neprehrajes ho nikde

minidv kamery - mozna se to zda zastraraly ve vsem,ale nahrajes v lepsi kvalite nez u dvou predchozich,zpracujes stejne nebo lip kvuli te kvalite,kdyz se s vysledkem tvyho snazeni neco stane tak mas porad tu prvni nahravku a ver ze z te mini dv kazety dostanes neco vzdycky ale z poskarabanyho dvd uz ne

jestli mas 5 000 tak je dej,kdyz muzes 7 000 neni problem,jen bych faktporadil ten zaznam na minidv

sam jsem ted koukal na treba na http://www.fshop.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=170007

kvuli velky muobjektivu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...