Přejít na obsah

Zabezpeceni Octavky


mmerlin

Doporučené příspěvky

Zdravim,

jelikoz se v pristich tydnech budu stehovat na divoky zapad (Praha), kde budu parkovat venku na sidlisti, tak se mi docela jezi vlasy hruzou, co se stane s mym auti. Bohuzel krom vyleptaneho VIN kodu nemam zabezpeceni vubec zadny. Rad bych to zmenil, ale nevim, do ceho ma smysl vrazet penize. Takova klasika se zda byt DefendLock pripadne Construct. Nejak se ale nemuzu rozhodnout, ktery z nich. Navic jsem slysel dost hlasu, ze vpodstate ani jeden z nich neni moc platnej... Tak nevim, nejsou to vyhozeny penize? Taky jsem cetl o nejakym tom Zendlocku a Bullocku - mate s tim nekdo zkusenosti?

Kdyz se podivam na to, co jsem procet, tak bych to shrnul asi takhle:

Mechanicka zabezpeceni:

- Radici paka: DefendLock, Construct

- Volant: Zendlock

- Pedaly: Bullock

- Tyce apod. (chapu, ze nema ani cenu kupovat)

Elektronika:

- Auto alarm

- Tajny vypinac

- Sherlog (nechci - to bych se asi nedoplatil a navic moje auti uz neni nejmladsi :))

No a ted babo rad - z prvnich ctyrech nevim, co je nejlepsi - co myslite? Co se tyce autoalarmu tak taky netusim a jak udelat tajny vypinac bohuzel taky ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne Zederlocku - fakt to delaj jen na Slovensku? No a taky jsem slysel, ze je to dost nebezpecny pri celnim narazu - ze je to primo v deformacni zone a cloveku to muze ublizit. Nevite o tom neco?

No a k GPS lokatoru - co mas na mysli konkretne?

ano, dělaj to jen na slovensku. ale pokud chceš pořádný zabezpečení, tak si tam dojed. já jel do Bratislavy a spojil jsem to s dovolenou na Zlatých Pískách - z kempu je to asi 2km ;) jinak celkem jsem to měl 315km. na montáž se musíš předem objednat. já tam jeden den zavolal a řekli mě, jestli můžu zítra - to byl fofr :D

jinak jestli je v deformační zoně, tak to je docela průšvih a jdu koupit jiný bezpečnější auto, protože pak má každej v deformační zoně i nohy - a to teda nechci. pokud se pohne zeder, tak už ti asi víc ublížit nemůže :rip: kde si to slyšel ?

No a k GPS lokatoru - mam namysli GPS lokalizator ;)

např. http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feM...dSelected=54556

http://www.levnealarmy.com/ts-gps-lokalizator-p-227.html

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Jablotron?

Jablotron? Nechci nikomu nic rozmlouvat, ale když jsem se bavil s chlápkem co dělá zabezpečovačky jak do aut tak do baráků, tak říkal, že Jablotron je jednička na trhu co se týká nemovitostí ... Ale s autama to prej není vono ... Já jsem se s ním o tom docela dlouho bavil a vybírali jsme nejvodnější kombinaci a skončili jsme na alarmu a GPS lokalizátoru... Přišlo to asi na nějakejch 13.000,-, ale to už se tady probíralo ... Čti a hledej, najdeš toho spousty ... :palec2:

Já jsem naprosto spokojenej, doporučuju úplně všem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cimdal vic uvazuju o tom Zaderu. Jen me stve, ze je to az na SK... To je 450km jedna cesta = dalsi 2000 Kc navic :(

Jo a kdyz jsme u ty dopravy do SK - jak je to s cestou do Bratislavy - potrebuju nejakou dalnicni znamku? Da se to pripadne od Brna nejak rozumne objet?

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cimdal vic uvazuju o tom Zaderu. Jen me stve, ze je to az na SK... To je 450km jedna cesta = dalsi 2000 Kc navic :(

Jo a kdyz jsme u ty dopravy do SK - jak je to s cestou do Bratislavy - potrebuju nejakou dalnicni znamku? Da se to pripadne od Brna nejak rozumne objet?

Proboha odkud jsi, že to máš 450km a jsi na východ od Prahy? Ja jsem z krkonoš a mam to do Bratislavy 315km. A co Prievidza? Není blíž? Jinak týdenní slovenská známka na dálnice a silnice 1 třídy stojí tuším 150 Sk. Ale asi maj i jednodenni. Na to ti ale spíše odpoví kamarádi z SK.

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Jardachal: vpodstate taky od Krkonos - Turnov. Pokud to vezmu pres Prahu, tak jsem na neco pres 450km... Jinak jsem trochu koukal na mapu a zda se, ze ten kousek mezi Brnem a Blavou snad ani neni dalnice, nebo jo? Aspon v TomTomu to neni zaleny :)

2mcsolle: to vypada docela desive :)

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si mě zmát tim stěhováním na západ, když Prahu máš spíš na jih. jinak proč přez Prahu ? k vůli dálnici ? D1 pro mě dálnice není a ještě to máš skoro o 100km dál, jak přez Jičín,Hradec...

jinak z Brna do BA to je dálnice. ale dálnice se tomu dá řikat až na slovensku. možná ti ale přítel Tom ukáže nějakou souběžnou.

na slovensku rači doporučim tu známku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eném když jste nakousli ten vypínač na čerpadlo....když ho tam dám(myslím palivové čerpadlo) a náhodou ho zapomenu zapnout, tak nenastartuju-to je jasný, ale nezapíše ŘJ chybu palivového čerpadla????? :help:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...