Přejít na obsah

Zimní pneu...


mira

Doporučené příspěvky

Přesně! Tohle jsem chtěl napsat co sem četl nějaký 2., 3. příspěvek, když ti je jedno tvoje zdraví a chceš zmrzačit ostatní - tak všechno zaplatíš a pudeš si hačnout. Řekl bych gumy sou lepší....Ale to asi všichni co měníme zimáky, když de teplota dlouhodobě pod 10 nepocopíme proč na těch letňákách jezděj...

taky sem pro zimní gumy!!!i je kupuju a vždy sem měl,ale proč zrovna 4mm proč ne 3 apod.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle tema se da videt ze dvou stran. Jedna je jasna, vetsi bezpecnost na silnici, jsem pro. Ale ta druha, to je neustaly prikazovani neceho, dalsi novej zakon, kterej je stejne logickej u "normalnich" ridicu.

Co bude pristi rok? Bude v zakone napsano, ze se ma volant drzet obouma rukama a beda tomu, kdo ho bude drzet jen jednou? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby byli všichni řidiči normální, nebyla by tu taková buzerace..tento týden jsem potkal min. 30 aut, který ani nesvítily, dalších asi 5 co telefonovali bez handsfree.. ty co se na mě tlačí v obci když dodržuju 55 tacho je nepočítaně a cca 4 mě předjeli na plný čáře.. a to myslím že brzda provozu rozhodně nejsem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cesku nic po dobrem nejde tady se musi praskat bicem a az pak tady bude poradek :)99% lidi tady ma misto mozku z piva kostku takze musi byt zakony, ale ty jsou tvoreny z 99% lidmi kteri patri do te prvni skupiny :)

Vzdycky kupuju nove gumy i kdyz na tech starych by mnoho lidi bylo schopno jezdit jeste par let :)hold rikam si, vozicek pripadne rakev pro mne nebo dalsi ucastniky provozu mi nestoji za usetrenych par tisic za rok, a az budu muset setrit na gumach prejdu hezky na MHD a budu v klidu a v teple :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť cena zimních pneu není tak drastická a vydrží cca ty 4 roky a pak nový, páč guma stárne a už nemá ty dobré vlatnosti :-)......Nebo někomu připadá cca v průměru 8 000Kč za 4 roky moc? Myslím gumu bez disku...ty pořídíme při prvním nákupu a pak už jen pneu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo co maji auto jen jako spotrebni zbozi a vi kde se to startuje a to jim staci.Jednou jsem slysel jak se chlap divil ze pneumatiky nevydrzi 300 000 Km, ze on jezdi na jedne sade 120 000 (ikdyz to asi zadna guma nevydrzi) a pry neresi.I takovi řídí auta

Editováno: , autor: Jen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cesku nic po dobrem nejde tady se musi praskat bicem a az pak tady bude poradek :)99% lidi tady ma misto mozku z piva kostku takze musi byt zakony, ale ty jsou tvoreny z 99% lidmi kteri patri do te prvni skupiny :)

To je naprosto trefenej hřebíček na hlavičku. Vždyť tohle se dá alikovat na cokoli - nebýt STK, tak se jezdí bez brzd, s uhnilejma nápravama atd. Ale jako všecho Češi (a myslím, že i braťa Slováci) dokážou zku....t. Zmiňovaná STK - státem garantované a nekontrolované podnikání. Co občas vidim na silnici a má to známky!? Brrrr. Byl sem i svěkem, jak STKáčkem prošel žigul (našich spoluobčanů), kterej nešel ani nastartovat a tak ho tam natlačili. No představa, že by na to nebyl vůbec žádnej bič...? Bohužel, dokud všihni nezačnou přemejšlet a nepřidaj se pojišťovny, který takovejm pseudo řidičům napálej X násobek pojistky budou tu holt zákony tvořený těma co maj mozek jako starej Škopek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...