Přejít na obsah

TV Nova


culda

Doporučené příspěvky

culda: Zitra se poradim s pravnim oddelenim TV, i presto, ze jeho situaci opravdu chapu, ho nic neopravnuje k tomu aby me napadal, vyhrozoval mi smrti a dokonce i smrti moji rodine - vsechno mam natocene a v pripade sporu predam PCR.

takovou práci ti fakt nezávidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co nejsou v obraze.... http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=03.09.20...amp;238v=144157

Jinak ten kopanec na tom videu je jen slaby odvar toho, co prislo potom, to mam take natocene, ale nemohl jsem to pouzit. Slo uz o zivot.

Ty kraavo... Na jednu stranu chapu, nervy v hajzlu, nerikam, ze bych se nezachoval stejne! Clovek ted rekne, tohle bych neudelal, ale protoze nezazil co ten "kickboxer" co zabihal do vrat po kopu... Co se delo pak? Branil jsi se nebo jsi se nechal fackovat? HUSTY!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, jestli dovolis, toto tema bych zamknul a smazal. Dost se me dotyka a neni mi prijemne, ze se o tom vede diskuse. Zajimave je, ze vsichni obvini Novu, ze ona je ta spatna, potazmo, ze ja jsem ten spatnej. Ale to, ze informace MUSIM mit vzdy overene z NEKOLIKA zdroju, respektive nemuzu si dovolit uvest nepravdu, a ze POUZE predavam informace o mnohdy dost spatnych vecech, ktere zpusobil nekdo jiny, to nikoho nezajima. Odsudte toho vraha, ne me.. Ja ho nezabil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon: Bezel pro tyc, vic uz asi dodavat nemusim. Jeste jednou uvadim, ze jsem v tu chvili nemel nejmensi tuseni, ze jde o otce obeti a ze jsem se chtel jen slusne zeptat co se stalo. Kdyz jsem mu rekl at si to se mnou jde vyridit bez tyce, tak se schovaval za plot a za jeho zenu a dceru, ktere ho musely prijit sklidnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto jsem smazal to co jsem psal , protože jsem si vědom ,že to máš ověřené jen mi přišlo líto rodičů a to z důvodu které tu taky nebudu psát .

Tak že to tu klidně smaž , kdyby jsi chtěl natočit nějakou zajímavou reportáž zkus to na dálniční policii ( na tu bych se podíval rád )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dosti blbe... Pochop ho, ze mel nervy v hajzlu, nedokazes si nyni uvedomit, co to musi byt!!! Ale je na tobe, jak dal budes postupovat, je to naprosto tva soukroma vec a tve svobodne rozhodnuti, hlave at to dobre dopadne! Ten co ho zabil, musi umrit po nem!!! Souhlasim se zamknutim, spise smazanim uplne!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja te chapu a verim... Prehnal to, ale kdo jen videl tu reportaz a nevi, co jsi napsal dale, tak si rekne, ze se vlastne nic nestalo! Urcite by to slo slusneji, ale zase v tom momentu asi vazne nepremyslel a on zase nevedel, ze ty nevis, ze je to otec, takova blba souhra nahod, ale vazne nema cenu to dale rozmazavat, aj to vse chapu, vse se to hodne BLBE pise a prijemne to jiste neni nikomu!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: Podobnych reakci ctu dnes a denne na internetu stovky, mozna tisice. Pripomina mi to nedavnou situaci, kdy jsem tocil nehodu pri zavodech Carbonia cup u Litvinova. Ridic to tam napalil do stromu a zabil sebe i spolujezdce. Hasic mi do reportaze vyslovne rekl, ze spolujezdec neprezil, protoze nebyl pripoutanej a nemel helmu, ale vsichni pak hazeli spinu na Novu, ze to pry nebyla pravda. Asi ti diskuteri na miste vsichni byli a vedeli jaka tam byla situace lip nez hasic, kterej toho kluka rozmasakrovanyho na kousky dostaval z auta. To je zkratka neco, co nikdy nepochopim. Lidi jsou ovce a umej se jen schovavat za anonymitu internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze je to parada. Pri svy praci jsem toho zazil dost, ale aby me nekdo napadl ve chvili, kdy ho sotva pozdravim, tak to uz je dost i na me. Smrti toho kluka je mi lito, za posledni rok jsem videl tolik mrtvol jako jindy za celej zivot a at si kdo chce co chce mysli, tak fakt mi to nedela radost, ze u toho musim byt. MImochodem, ve chvili, kdy jsem u toho chlapa byl, jsem jeste nevedel, ze to je jeho otec. Prisel jsem se jen zeptat co se stalo, protoze jsem na nej dostal kontakt jako na svedka. A kdyby mi rekl, ze se mnou nebude mluvit a at jdeme pryc, obratim se a jdu pryc. Ale tohle prehnal a dost. Mam na koleni krevni podlitinu. Zvazuju jestli na nej nepodam trestni oznameni.

Martinoslave, tak už všechno chápu.. Záběry na TV nova jsu viděl.

Jestli mohu něco poradit, a nechá si kdokoliv poradit, tak na trestní oznámení zapomeň, pokuď se na sebe chceš ještě někdy

podívat do zrcadla a nebudeš se stydět.. K tvé práci: určitě není jednoduchá, a vyžaduje dostatek vnitřní síly, ale přesto všechno:

na jednu stranu chápu, že zaměstnavateli musíš předložit "výsledky", na druhou stranu otec přišel o syna a ať už to bylo jakkoliv,

nepotřebuji znát jeho jméno, ani kde bydlí, jen mi ho prostě bude líto..

Nejhorší v životě otců je, když přežijou své děti..

p.s. na tu práci člověk musí mít žaludek.. Máš - dělej ji, musíš počítat s tím, že někdy člověk dostaen po hubě.

Ale nemáš-li žaludek, chceš být fér a mít čistý štít a čisté ruce? Nechoď tak blízko. Např. já jako občasný divák TV NOVA až tak o to nestojím.

Detailní zásah např. do Čunkova svědeomí bych lae na druhou stranu uvítal. A nejen já..

Nic ve zlém, drž se a na to tr. oznámení zapomeň.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych to tu nemazal nova je firma jako každa jina proč tu nemůžem psat jakej mame nazor na jejich reportaže(mužou se tu řešit jiny kauzy autoprodejci apod.)....mimoto ja bejt v situaci toho taty nedopad by reporter o moc líp,ale to je jedno nema cenu to řešit za tejden bude další reportaž tentokrat z pohřbu a další odvažlivec se bude pokopušet o nechutnej rozhovor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych to tu nemazal nova je firma jako každa jina proč tu nemůžem psat jakej mame nazor na jejich reportaže(mužou se tu řešit jiny kauzy autoprodejci apod.)....mimoto ja bejt v situaci toho taty nedopad by reporter o moc líp,ale to je jedno nema cenu to řešit za tejden bude další reportaž tentokrat z pohřbu a další odvažlivec se bude pokopušet o nechutnej rozhovor.

dovolím si nesouhlasit , já to téma založil a proto prosím o smazání ........... Díky

založte si klidně jiné ,ale tohle je ke konkrétnímu případu ,kterej se mě dotýká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolím si nesouhlasit , já to téma založil a proto prosím o smazání ........... Díky

založte si klidně jiné ,ale tohle je ke konkrétnímu případu ,kterej se mě dotýká

Bych z toho Culdo zase nedělal nějakou vědu ;)

Takových případů bylo mnoho, stále jsou a ještě jich bude..

Jak jsem psal výše: je to jen o vnitřních pocitech. každý ať si to přebere sám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" Můžeme o tom diskutovat, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím lze dělat " at si Martin sam zvoli co se dal bude dit :)

Internet byl vyvinut pro vojenske ucely a kdyby lide, kteri se na vyvoji podileli vedeli ze jednou se tu bude povidat o kde cem a rozlisovat kdo je dobry a kdo ne, podle informaci u kterych sami nebyli, tak by radeji nic navytvareli. At si kazdy pomysli svuj nazor...nevim proc ma kazdy potrebu do vseho mluvit, kdyz o tom prd vi a dela chytreho...hold to je ten anonymmi internet ze ktereho se mi obcas zveda zaludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...