Přejít na obsah

TV Nova


culda

Doporučené příspěvky

Martine, kolikrát si z tebe děláme srandu, ale v dobrým (to sand nemusím psát), ale tohle je už trochu silná káva. Rozhodně bych případnou žalobu na toho chlápka řešil až za pár dní až opadnou emoce. Jemu asi dost ruply nervy, přecijen mu zavraždili syna. Nemohl absolutně tušit co ty nebo štáb víte. Ale tím ho rozhodně nechci omlouvat, to ani náhodou. Ty záběry co se nevešly do vysílání nás tu budou zajímat asi všechny. Ale teď si myslím, že by se tohle téma mělo smazat a za nějaký čas se k němu vrátit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobiku, nechci se v tom dal pitvat, tady posilam cast textu, kterou jsem si prave vymenil s racou pres SZ. Stojim si za tim a doufam, ze se to alespon nekdo bude snazit pochopit, jestli ne, tak me to mrzi, ale nic s tim neudelam. Za vsim, co jsem udelal, si stojim a udelal bych to znovu.

"Neni prijemne poslouchat jaka je clovek hyena a to i presto, ze nikdo nema tuseni jake to na miste bylo a jake to je informovat o necem, co ti neni prijemne. A vetsinou tohle rikaji lide, kteri pak nase zpravy hltaji plnymi dousky, to je to, co me nejvic stve.

Abych to jeste upresnil - mam v ruce dokument, kde jsou napsani lide, kteri s tim pripadem meli neco spolecneho, podle nej jsem postupoval a ten clovek je tam napsany jako svedek, ne jako pribuzny a dokonce ani s mrtvym klukem nema spolecne jmeno. Kdyz jsem mu zvonil na zvonek, tak jsem cekal, ze mi otevre muz, ktery se tam nahodou vyskytl a rekne mi, co videl. Bohuzel jsem stihl jen slusne, upozornuju, ze s maximalni pokorou k situaci, ktera se stala, coz je videt a slyset na tom videu, pozdravit a ten clovek pak na me vylitnul.

Ospravedlnovat se nehodlam, i kdybych mel tuseni, ze jde o otce, tak on nema ani nejmensi pravo me napadnout - muze me poslat do prdele a pochopim to, to se stava celkem bezne, ale mlatit se a nechat si nadavat na smrt moji rodiny, to si teda nenecham. Ten clovek mel rudo pred ocima a bojim se domyslet, co by se stalo, kdyby mel v ruce treba pistoli nebo jen obycejny nuz, verim tomu, ze by ho pouzil. A jaky by mel duvod - jen to, ze mu u dveri zazvonila TV Nova? Tam slo o zivot a mam 3 svedky k tomu, ze to byla opravdu extremni situace. Nezlob se, ale tohle se zkratka nedela a ten muz to prehnal.

Vecer jsem musel na pohotovost a mam ponicene vazy v koleni. To, ze ma jit o otce, jsem se dozvedel az po vecernich zpravach. Kdybych tam nebyl za televizi, ale za soukromou osobu a on me timto zpusobem napadl, tak sahnu k sebeobrane a toho cloveka bych poslal jedinou ranou k zemi.

Je velmi jednoduche odsoudit nekoho nebo neco na zaklade kratkeho materialu a to aniz by clovek znal pozadi cele situace - jsem na negativni reakce zvykly, nekdo tu spinu odnyst musi. Ja si tu spinu ale nevymyslim, ta spina je bohuzel denodenni realitou a tvori ji lide, ktere potkavas bezne na ulici. Je to hnus a samotneho me vazne netesi, ze u toho musim byt.

Proc tohle pisu? Kdyz o tom budes alespon chvili premyslet, budu moc rad. Kdyz ne a stale ti bude vadit to, co se kolem nas deje a odsuzovat za to budes me, pak me to mrzi, ale nic s tim neudelam. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja dodnes nevim jestli to byl jeho otec. Me to bylo receno az po zpravach od jednoho znameho, pak to tady tvrdil nekdo v tematu. Ja vim jiste jen to, ze to byl pribuzny toho kluka.

Jo a jinak ani matka nema s tim klukem stejny prijmeni, ale to bude tim, ze ted zije s jinym muzem, nez se kterym mela toho kluka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se odtajnit toto tema, protoze Vam popisu co vsechno je soucasti prace novinare. Dneska do me naprosto schvalne najizdel policista ve sluzebnim aute. Mam na to 3 svedky nejen ze sveho stabu. A kriminalistka, ktera me jeste rano zadala o spolupraci, pak delala jako kdyby to snad byla moje vina. Podrobnsoti vam popisu vecer. Nebo koukejte na OTN a pak vecer na TN na Nove.

Jen ted rychle strucne info: Chomutovsky vrah zemrel v nemocnici a naslo se telo jeho posledni obeti, teplickeho podnikatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně to pra.. chcíplo. Večer se dívat nebudu pokud ti to nevadí nemám vaše krvavé noviny rád, takže volím možnost přepnout nebo nesledovat.

Jinak tvoji práci ti nezávidím. Člověk na to musí mít žaludek.

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ten tvůj informátor ? Psal si že to máš taky nahrané a ,že máš o tom klukovi nějaké zajímavosti,že by se všichni divili . To taky nebude pravda , že ? .Jinak mi je divný , že novinář jako ty neví , že toho kluka nenašla jeho rodina ,ale rodina jeho holky .Její táta reagoval tak jak reagoval ,protože ta holka na tom nebyla vůbec dobře a otravoval tam nějakej novinář . Takže tu vlastně není žádná vražda mafie jak se psalo .Ono se vlastně nepsalo ,že to tak je ,jen si to někdo myslel , že to tak může bejt . Tak proč to nenapsat ? :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam tuseni, protoze jestli jo, tak at si me nepreje az ho nekde potkam. Jeste bych tu jeho prehnanou reakci chapal, kdyby to byl otec, ale jako clovek, kterej s tim nemel nic spolecnyho, to bych ho sel umlatit zpetne... Trestni oznameni jsem nepodaval, ale to video si schovam...

až budeš mít dítě třeba to pochopíš .Myslel jsem že řekneš "sorry nevěděl jsem, že s tím máte něco společného ( jeho dcera chodila s tím klukem a ten pán ho našel )" ,ale ty napíšeš ,že by si ho umlátil zpětně

Editováno: , autor: culda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se odtajnit toto tema, protoze Vam popisu co vsechno je soucasti prace novinare. Dneska do me naprosto schvalne najizdel policista ve sluzebnim aute. Mam na to 3 svedky nejen ze sveho stabu. A kriminalistka, ktera me jeste rano zadala o spolupraci, pak delala jako kdyby to snad byla moje vina. Podrobnsoti vam popisu vecer. Nebo koukejte na OTN a pak vecer na TN na Nove.

Jen ted rychle strucne info: Chomutovsky vrah zemrel v nemocnici a naslo se telo jeho posledni obeti, teplickeho podnikatele.

Neodtajnil si vše , psal jsi že máš video a rozhovor s někým ,kdo byl na místě a kdo ti řekl co byl ten kluk zač . Tak odtajni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, asi tusim co tady bylo napsano. A bud tak laskav, nech si rady na koledu... Pravdu jsem zjistoval na tolika zdrojich, ze az policie sama koukala co vsechno vim. A jestli chces delat chytryho, moc rad budu konfrontovat...

Tak mi řekni co si zjistil a co chceš nyní konfrontovat ? Věděl jsi úplný hov.no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, ty jsi clovek na svem miste, opravdu..

Cetl jsi ten den noviny? Myslis, ze si to vsichni vymysleli? Nebo hazis spinu jen na toho, kdo ti prisel prvni do rany? To je dost ubohe, nemyslis?

Ano, mam vsechno zadokumentovane, mam vsechny informace. A jiste pochopis, ze je verejne poustet nemuzu. Pokud se nekdy potkame, muzu ti je tak maximalne pustit. Ale je snad pochopitelne, ze svoje zdroje odtajnovat nemuzu. Nehlede na to, ze jednou z vysetrovacich verzi opravdu byly dluhy. Ty vis ale asi vsechno lip.

Ten clovek, pokud nebyl otec obeti, me nemel nejmensi pravo surove napadat, nemel by pravo ani kdyby to byl otec obeti, i kdyz v tom pripade jsem to byl schopen jeste jakztakz akceptovat. Ty jsi asi zvykly mlatit lidi na pockani, ja ale ne a moc rad bych proto od toho cloveka slysel omluvu.

Se skutecnou rodinou toho kluka jsem mluvil a myslim, ze byli dost rozumni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinoslav: nezavidím ti tvojí práci, to co se stalo, tak to byla asi opravdu souhra náhod, že ty jsi nevěděl co on je zač a jemu uplně nesmyslně bouchly nervy, ikdyž nevim jak bych reagoval na jeho místě. Děláš pro komerční televizi a tam je asi ten problém, spousta lidi ve slově komerční televize vidi pouze senzacechtivý hyeny,, který jdou akorát po velký bombě. Patřím k tém, kteří si občas taky zanadávají, ale Novu rozhodně nezatracuju, koukam na ni jako na každý jiný program. O tom, jak jsi mluvil že musíš mít vše podložené to chápu, ale mě u toho všeho vždy vadilo to, že Nova se většinou odvolávala na deník Blesk či Šíp (nevim kterej z nich to byl) a tyhle bulváry nemůžu vystát a odpřísáhnu že sem si ho nikdy nekoupil.

Tvůj postoj jako člověka chápu, jako občan bych s trestním oznámením neváhal, v této situaci si myslim že to není až tak jednoznačný. Ty zkus pochopit třeba přístup nás, nezaujatých diváků, že už mnohokrát nás media oblbovala (tím nemyslím jmenovitě tebe) Nechci aby jsi to bral jako nějaký utok na tebe, ale popisuju ti to jen ze situace nezaujatého diváka, který o tom neví nic víc než se řekne v mediích.

Když budeš mít tu možnost, tak nám prosím odtajni ty videa abychom si udělali taky obrázek.

Jinak hodně štěstí v další práci a hlavně hodně zdraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, ty jsi clovek na svem miste, opravdu..

Cetl jsi ten den noviny? Myslis, ze si to vsichni vymysleli? Nebo hazis spinu jen na toho, kdo ti prisel prvni do rany? To je dost ubohe, nemyslis?

Ano, mam vsechno zadokumentovane, mam vsechny informace. A jiste pochopis, ze je verejne poustet nemuzu. Pokud se nekdy potkame, muzu ti je tak maximalne pustit. Ale je snad pochopitelne, ze svoje zdroje odtajnovat nemuzu. Nehlede na to, ze jednou z vysetrovacich verzi opravdu byly dluhy. Ty vis ale asi vsechno lip.

Ten clovek, pokud nebyl otec obeti, me nemel nejmensi pravo surove napadat, nemel by pravo ani kdyby to byl otec obeti, i kdyz v tom pripade jsem to byl schopen jeste jakztakz akceptovat. Ty jsi asi zvykly mlatit lidi na pockani, ja ale ne a moc rad bych proto od toho cloveka slysel omluvu.

Se skutecnou rodinou toho kluka jsem mluvil a myslim, ze byli dost rozumni.

Noviny jsem nečetl ,protože noviny píšou novináři a ty pravda nezajímá

Dluhy byly jako verze do té doby než se zjistilo , že oběť není majitel pumpy

Ten člověk bránil svojí dceru ,která se zhroutila

Já nikoho nemlátím to bych musel mít opravdu velkej důvod

Opravdu si s nima mluvil ty ? Nebyla to jiná novinářka od Vás ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinius: Jedine video, ktere muzu zverejnit, je ten utok na me, ale to opravdu az nekdy za cas, ted je to vzhledem k aktualnosti pripadu nevhodne. Jinak diky za reakci, naprosto ji chapu a souhlasim s tebou. Ovsem ono je snadne posuzovat media jako celek. Mam treba bohuzel spoustu kolegu, kteri sahaji ke skutecne spine, jsou schopni podrazit kohokoli jen aby meli reportaz. Ja jsem sel vzdycky cestou maximalni slusnosti a vstricnosti, a to se mi taky vzdycky vyplacelo. Nemuzu za to, ze Nova je bulvar - moc dobre to vim, ale moje zpravy jsou vzdy pravdive. Za tim si stojim. Ono kdyz jednou udelas na nekoho na obrazovce podraz, priste se ti to vrati, protoze ten clovek uz ti pak zadne informace neposkytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: Tak je to venku - proste vsecny hazis do jednoho pytle a tim to hasne. Pak se ani nedivim, ze odsuzujes me a to i presto, ze fakta jsou jasna. A stacilo si jen precist ten den noviny, kde o tom psali snad vsichni.

Hned ve druhe vete sis na sebe usil bic. To, ze dluhy byly jednou z verzi, se totiz vyvratilo az treti den, kdy se jim vrah priznal, ze zabijel i v Usti.

Ty radsi opravdu nikoho nemlat, bude to lepsi.

Ano, osobne tam byla kolegyne. A ja nerikal, ze jsem s nimi mluvil osobne, k tomu jsem jeste nemel prilezitost, byl jsem na sjezdu strany zelenych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...