Přejít na obsah

TV Nova


culda

Doporučené příspěvky

Jinak neodsuzuju tebe , Vadilo mi ,že všichni kolem toho kluka věděli ,že žádné dluhy nemá a žádné problémy taky ne a stejně se píše něco jiného . Prostě se psala jen nepravda a psát ,že se uvažuje o té a té verzi ,je ubohé ( to musí být podložené )

Co je to za zdroj ,když podal špatné informace ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: Tak je to venku - proste vsecny hazis do jednoho pytle a tim to hasne. Pak se ani nedivim, ze odsuzujes me a to i presto, ze fakta jsou jasna. A stacilo si jen precist ten den noviny, kde o tom psali snad vsichni.

Hned ve druhe vete sis na sebe usil bic. To, ze dluhy byly jednou z verzi, se totiz vyvratilo az treti den, kdy se jim vrah priznal, ze zabijel i v Usti.

Ty radsi opravdu nikoho nemlat, bude to lepsi.

Ano, osobne tam byla kolegyne. A ja nerikal, ze jsem s nimi mluvil osobne, k tomu jsem jeste nemel prilezitost, byl jsem na sjezdu strany zelenych.

taky nebudu jmenovat , ale musíš číst vše ta verze se šetřila snad jen pár minut ,než se zjistilo ,že to není majitel .Taky neprozradím svůj zdroj ,ale tohle jsem vědel ten den co se to stalo ,proto jsem byl nasranej i na tebe ,myslel jsem že to musíš taky vědět . Takže žádnej bič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, ty jsi clovek na svem miste, opravdu..

Cetl jsi ten den noviny? Myslis, ze si to vsichni vymysleli? Nebo hazis spinu jen na toho, kdo ti prisel prvni do rany? To je dost ubohe, nemyslis?

Ano, mam vsechno zadokumentovane, mam vsechny informace. A jiste pochopis, ze je verejne poustet nemuzu. Pokud se nekdy potkame, muzu ti je tak maximalne pustit. Ale je snad pochopitelne, ze svoje zdroje odtajnovat nemuzu. Nehlede na to, ze jednou z vysetrovacich verzi opravdu byly dluhy. Ty vis ale asi vsechno lip.

Ten clovek, pokud nebyl otec obeti, me nemel nejmensi pravo surove napadat, nemel by pravo ani kdyby to byl otec obeti, i kdyz v tom pripade jsem to byl schopen jeste jakztakz akceptovat. Ty jsi asi zvykly mlatit lidi na pockani, ja ale ne a moc rad bych proto od toho cloveka slysel omluvu.

Se skutecnou rodinou toho kluka jsem mluvil a myslim, ze byli dost rozumni.

co ta posle¨dní věta ? zase si odporuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nepodal spatne informace, byla to jedna z policejnich verzi, rozumis teto vete? Mimochodem i ja jsem v reportazi rikal, ze i presto se policie priklani spise k loupeznemu prepadeni. Ale je ti to jedno, vid?

A rozumíš té větě ,že to bylo jen do té doby ,než policie zjistila ,že mrtvej není majitel ?

Editováno: , autor: culda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, byl bych rad, kdybys nechal horkou hlavu jinde. Ja jsem v ten den delal, co jsem mohl. Dokonce jsem byl i 2x v Chuderove - jsi obeznamen s pripadem, takze vis, co tim myslim. Bohuzel jsem tam nikoho nezastihl. Nicmene sam nevlastni otec rekl, ze mi nema za zle, co v reportazi bylo, protoze vi jaka byla situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale nebylo - vysetrovalo se to az dokud se k tomu nepriznal vrah.

bohužel máš špatné informace , šetřilo se to už ten večer jako loupežné přepadení . ( protže policie už věděla ,kdo ten kluk je a to bylo rozhodující . Neříkám ,že tvoji informátoři ,ale novináři dostali špatné info od těch úplatnejch hajzlíků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem síla...

celkem obdivuju co vydržíš a co musíš snášet. K ničemu takovému jsem se zatím nikdy nedostal a měl jsem k tomu hodně daleko, ale sám vím, že i jako fotograf, to mám občas složité...

kdybys zveřejnil to video, rozhodně bych se na něj taky rád podíval (ten útok na tebe), jen tak informativně, abych byl v obraze. Osobně by mě to moc zajímalo...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video - kdo si prijede osobne, ukazu mu ho. Na web ho zatim davat nebudu, musite pochopit, ze to kvuli tomu, jak je pripad cerstvy, nemuzu udelat.

chápu, rád bych se podíval, ale za tu cestu do Prahy "mi to nestojí"...

když ho zveřejníš někdy v budoucnu, rád kouknu, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video - kdo si prijede osobne, ukazu mu ho. Na web ho zatim davat nebudu, musite pochopit, ze to kvuli tomu, jak je pripad cerstvy, nemuzu udelat.

Já tě chtěl spíš poprosit o záznam těch informací o tom klukovi ,ale nevím jestli by se jim dalo věřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, ja uz o tom diskutovat nechci. Mrzi me, co se stalo. fakt me to mrzi - zvlast kdyz si clovek uvedomi, ze obeti Postla mohl byt absolutne kdokoli, kdo byl v nespravnou chvili na nespravnem miste. Informace jsem v ten den mel takove jake jsem mel. Mozna, kdybych se v Chuderove dozvonil, mohla byt situace uplne jina, to se ale bohuzel nestalo. Myslim, ze jsem tady k tomu napsal dost jasnych faktu.

A kdo chce, muze se na to cast toho videa podivat v archivu na nova.cz a myslim, ze je tam dost zretelne slyset, ze kdyz ten chlapik prichazel, tak moje slova byla "Dobry den, shanim pana toho a toho...", zadne otazky typu "Jak se citite?" jsem nepokladal, jak jsem take nekde o sobe cetl. To uz, myslim, mluvi dost samo za sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culdo, ja uz o tom diskutovat nechci. Mrzi me, co se stalo. fakt me to mrzi - zvlast kdyz si clovek uvedomi, ze obeti Postla mohl byt absolutne kdokoli, kdo byl v nespravnou chvili na nespravnem miste. Informace jsem v ten den mel takove jake jsem mel. Mozna, kdybych se v Chuderove dozvonil, mohla byt situace uplne jina, to se ale bohuzel nestalo. Myslim, ze jsem tady k tomu napsal dost jasnych faktu.

A kdo chce, muze se na to cast toho videa podivat v archivu na nova.cz a myslim, ze je tam dost zretelne slyset, ze kdyz ten chlapik prichazel, tak moje slova byla "Dobry den, shanim pana toho a toho...", zadne otazky typu "Jak se citite?" jsem nepokladal, jak jsem take nekde o sobe cetl. To uz, myslim, mluvi dost samo za sebe...

V pohodě ,proto jsem chtěl to tady smazat . Jsi novinář , nemám proti tobě vůbec nic , klidně můžem zajít na pivo ,( vlastně já piju jen limo )

.nikdy do ničeho nekecám ,ale tady jsem o tom to věděl bohužel hodně a tak mě překvapilo jak se o tom mluví .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: Nemuzu ti predat neco, co by se pak dalo pouzit proti tem lidem, to snad chapes... Muzu ti to nekdy pustit, ale nechtej po me abych zverejnil neco, z ceho by mohl byt velkej prusvih, ze se to vubec na svetlo dostalo.

Chápu to jen mě zajímalo kdo ti to řekl . Já vím jak to bylo ,tak je to v pohodě . A zveřejnovat to určitě nemusíš . Jen si najdi lepší a rychlejší informátory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na me policista najizdel jen proto, ze jsme se dozvedeli, kde nasli telo toho mrtveho podnikatele a to bylo snad jeste silnejsi kafe nez utok pana z minuleho tydne. Kdyz vidite ridice jak se kouka do zpetneho zrcatka jestli jede primo na vas, to neni nic prijemneho. Skoda, ze v tu chvili kameraman kameru teprve vytahoval - to by bylo video. Pak ten policajt jeste zastavil, otevrel dvere a rekl, ze mam jit po chodniku - mimochodem, byli jsme v lese. A to nas ti sami policiste jeste rano zadali o pomoc pri patrani po tom tele. Ja te nasi ceske policii nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...