Přejít na obsah

TV Nova


culda

Doporučené příspěvky

...Z rodinné zkušenosti vím co pan střihač dokáže udělat za parádu.

Mám přesně stejnou zkušenost - a to se to netýkalo žádného kontroverzního tématu. Prostě jsme dělali rodinné setkání a pozvali jmenovce z celého světa. Sešlo se asi 200 lidí a protože zrovna nebylo o čem psát a točit, tak se přihrnula spousta reportérů. Ovšem to, co jsme se pak dočetli v tisku a viděli v TV bylo o něčem úplně jiném. Faktické chyby, nepřesnosti, úplné bláboly. Je mi jasné, že 2 reportáže o tomtéž mohou vyznít diametrálně odlišně. Věřit tomu, co člověk vidí v TV, může jen úplný naivka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to rozhodne... Ja k tem vyteklejm mozkum na silnici jezdim fakt rad, bavi me to, hrozne moc... :doh

Tyhle kecy jsou opravdu uzasny...

zkus si prepnout zpravy na jednicce, vecne a dulezite informace a minimum vyteklejch mozku, ktere nemusi ukazovat na kameru a rikat, aby deti a slabsi povahy snad odesly od TV....rikej si co chces, ale NOVA byla a je bulvar a bulvar zajima jen to co SOKUJE. Je mi jasne ze ty zpravy nezmenis, ale alespon vidis i jiny nazor, nez od duchodcu a mene inteligentnich lidi (vetsina co sleduje prave vasi novu). A to ze nekde nekdo boural a jeho auto bylo na padrt, me vazne nezajima a neni to tak podstatne jako ekonomika, politika a vyvoj naseho statu. (pro rejpaly, nezajima me to ve zpravach, jinak samozrejme je mi lito kazde mrtve duse, ktera je v tom nevinne :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s-talker: Tak mi řekni, proč když je Nova tak hrozná, že na ní kouká tolik lidí?

plno lidí kritizuje, že je tam jen samá krev a bla bla bla a koukaj na ní rádi taky...

ano, já se za sebe přiznám, že když koukám na zprávy, tak taky na novu. Ostatní se mi prostě "nelíbí" ...

ale musím říct, že mi to kazí Simpsni ve stejnou dobu na ČT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel je pravda, že zprávy na Nově jsou skutečně z 90% bulvár a nic jinýho. Zpravodajskou hodnotu mají zprávy na ČT úplně někde jinde. Ale většinu populace zajímá právě ten bulvár a proto má Nova takovou sledovanost. Reportéři samozřejmě budou dělat hlavně takový zprávy, který budou pro televizi zajímavý vždyť je to živý, to je pochopitelný. I když někdy pokulhává i kvalita redaktora, ale to je věc televize koho zaměstná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udalosti na CT jsou podle me hodne podprumerne, naopak ale maji velmi dobre publicisticke porady, Reporteri CT, 168 hodin apod. Nova dela zpravy podle zapadniho vzoru, takze se teste, ze bude jeste "hur". Nerikam, ze jsou zpravy na Nove dokonale, ale vzdycky se v nich dozvim neco vic, i kdyz samozrejme zpracovano jinou formou nez na CT. Tak to zkratka je, Nova je konzumni TV a komu se to nelibi, at si :horse: polibi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduchá odpověď - když se ti to nelíbí, proč na to tedy koukáš a kritizuješ?

není snad inteligentnější udělat to, že když se to nelíbí, tak se na to prostě nekoukat a nechat to být?

stejně tak ty zprávy na nově, každej má plnou hubu a kritizuje. Dyť ho na to nikdo nenutí se koukat. Proboha kde to jsme? Máme plno možností na výběr. Ne každému se přeci všechno líbí, tak ať si vybere to své a je v klidu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já sleduju, pokud mi to vůbec vyjde, zprávy hezky popořadě jak jdou za sebou na všech televizích. Jen sport mně nezajímá a jeho začátkem pro mně zprávy končí. A poměrně často koukám na ČT24 mimo 19-20hod. Já si to rád vyslechnu ode všech, i když jde o tutéž událost, ale každej to sdělí jinak, a tak nějak si z toho udělám průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vetsinou blejou ti, kdo rikaj, ze na novu nekoukaj a pritom presne vedi, co tam davame :) Pokud by to platilo, tak 2/3 naroda jsou dementi, co koukaj na Novu :doh Sorry, ale je pod moji uroven neco takoveho komentovat.

novu k zivotu rozhodne nepotrebuju a o cerne kronice vi kazdy moula, parkrat sem se podival, to se priznam a zvedal se mi z toho zaludek,co za sracky tam davate....

asi narazis na ty vase kolace sledovanosti, to jsou krasne p*coviny co si tahate z prstu....neni zpusob jak zjistit zda se divas na ten ci onen kanal, jelikoz se prenasi cele spektrum signalu pres antenu az do televize a az v televizi si vyberes co presne budes sledovat, leda bys mel takovou malou krabicku, neboli people metr a rekni mi, kdo ho doma ma :) (signal televize je jednostranny)

nebudu uz resit vasi televizi a uz vubec ne tebe, at dela kazdy co chce,ale at se potom nedivi ze ma kritiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak nějak, nikdo nikoho nenutí nic sledovat. Pokud by o jakoukoliv televizi nebyl zájem, tak ji nikdo nesleduje a tudíž by taková televize přirozeně opustila trh. Komerční televize se jen chová komerčně a dodává to, po čem je poptávka. Je to firma jako každá jiná a zajímá ji zisk. Nic víc ani nic míň za tím není.

Každej se nějak potřebuje živit, no ne?

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak...

to mě víc štve ČT, které musíme platit pitomý poplatky a je jedno, jestli to třeba vůbec nesledujeme. Já ČT zapínám pouze když tam běží Simpsnovi, jinak je stále vyplá :) ale prostě platit musí každej a oni si prachy rozhazujou ve velkým - viz třeba Hodina Pravdy, pokuty, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...