Přejít na obsah

7.sraz SKODAHOME.cz


PTiCA

Doporučené příspěvky

Ne ne ne, Lugo by jel první a udával tón naší cesty :palec:

Vy pane Hrábě na jízdu předjezdce zapomeňte :D

2 all: bo on jezdí jako hoovado :kol-48: a spotřeba je v p*či lol

Já !?!?! Já jezdím pomalu - jenom si vzpomeň jak pomalu jsem jel když jsme jeli z bolky. Vždyť ručička tachometru se ani nehnula z nuly jak byla zaražená o ten čudlík z druhé strany !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobik: jj, kolem 16:20 v Bolce ;) mohli bysme se sejít na Benzině na výjezdu z Bolky.. ale bylo by dobrý, kdybys jel první, páč znáš cestu, já tam minule trošku bloudil :D

pentadius: taky sem na to včera koukal, to zas budem vypadat lol jen sem zvědavej jestli tentokrát vydržíš do rána a ne že půjdeš spát v 10 :p

Lugo, koukej dorazit se speedym ;) ikdyž nevím jak on to teďka bude mít s prací, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebuďte ubulený. pátek-sobota je jasno. Sobota odpolko odjezd a strýčkovi na oslavu 50. narozenin. V neděli pudu asi do práce, jelikož jsem ve vorku děsně byzy lol:smich: , protože chci jít v pondělí do školy na přednášky :)

jo a moje účast ohrožena. Snad se zvládne opravit viz téma moje octavia :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D_a_k_i_e: 6,2 na 15" no fuj velebnosti :kol-128: to i na 17" mam menší spotřebu a to nemam zrovna lehkou nohu na plynu :kol-131:

jinak jestli bude pršet tak jedem krokem, mam sjetý vnitřky :kol-73:

woe, si kup new pneu :) si jezdil dlouho bez geošky co :p

Dakie co tom áš ža spotřebu? To mam na 16" s benzíňákem menší ...a když jezdim na spotřebu tak skoro o litr :D

šak všude píšu, že to mám nějaký rozežraný :) ona to dělá ta převodovka z 1,4 víc točí při 130.. vlastně při jakýkoliv rychlosti :) ale zas ve městě jezdím 55 na 4ku a pak jen přidám plyn a jedu :)

nebuďte ubulený. pátek-sobota je jasno. Sobota odpolko odjezd a strýčkovi na oslavu 50. narozenin. V neděli pudu asi do práce, jelikož jsem ve vorku děsně byzy lol:smich: , protože chci jít v pondělí do školy na přednášky :)

jo a moje účast ohrožena. Snad se zvládne opravit viz téma moje octavia :aggressive:

to opravíš, stahovaček je všude hafo ;) zlatej Bobik :p

Bude tam nekdo uz v patek? v patek jedu do chomutova takze az pojedu zpatky tak bych se otocil, v sobotu mam uz jinou akci..

mrtě lidí tam bude už v pátek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...