Přejít na obsah

7.sraz SKODAHOME.cz


PTiCA

Doporučené příspěvky

to jo, v sobotu ráno objednávám loupáky a litr a půl horkýho kakaa se škraloupem pro Sinuse. Vorel ráno leze z auta a hryže jablko a posílá nás do hajzlu lol

Stejně ten telefonát byl bomba, i Vorlajz byl taky svěží a na pohodu :smich:

telefonát byl super, jako řval jsem smíchy a teprve dneska jsem zjistil, že mi někdo polil židličku nějakým chlastem....jinak ti asi rozbiju brejle, protože ti znova opakuju že ze škraloupu se mi zvedá kufr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsi se nerozloučil grázle :aggressive:lol člověk si odskočí pro tekutý chléb a ty zmizíš.....

Jinak jste přišly o dost.........s kolegou Klácou jsme za to trochu vzaly :)

Tak já nevěděl jak dlouho ještě čekat, nikdo mi nebyl schopnej říct, jestli jsi pro to pivko šel do Plzně, nebo jen do Krušovic, byls pryč asi 20 minut, jak pro ty brambůrky, že pro ně skočíš prej :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej Kláca je bourák :palec2: a v sobotu vstával dokonce dřív než jeho tatínek, který své probuzení s pohledem na ty svěžejší okomentoval slovy: "jděte do prdele" :smich:

Jj, vypadá to, že po tátovi mrňous není, dával si v hospě dřepy zatímco papá si cpal držku držkovou :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ja tam taky žádnýho Forda nezahlídla :)

Jinak to byl skvělý sraz, za náš první (a asi poslední) pohárek taky děkuji :) Ale kromě pěknýho doplňku pro Fabku jsem si odvezla taky pěknou chřipajznu :(

Asi si fakt koupim ten Actimel :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude nějaká averze vůči ústeckejm, bo mojí Octavku z Islandu si taky nevyfotil a já abych doma vysvětloval, že nejsem na fotkách lol

Bude to stačit jako důkaz toho že jsi tam byl ??? Nevím čím to, ale hódně z pátečního večera zůstane jenom v mysli - aspoň některým. A možná že je to i dobře !!!

post-16545-1225120438_thumb.jpg,post-16545-1225120552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...