Přejít na obsah

Znáte je někdo??


cosby

Doporučené příspěvky

jo,díky,přečetl jsem si to.Napsal jsem jim a říkali,že není problém dovézt.Záloha 20% a je to.Ale já nejsem z těch,co dávají zálohu a nevím vlastně komu.to jsem napsal prý tedy bude skladem Sup 2,0 CR s DSG za 750 vč.metalízy.Což si myslím je super.U škodovky nemýlím li se je to okolo 980.000.Zase si říkám,že taková sleva snad ani není možná.jinak skladem prý budou i nějaké OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6616413

(http://bp-bike.cz/)

Ceny neuvěřitelné.nabízejí mi new superb 2,0 TDi-CR DSG eleganc za 710.000 s DPH

COSBY nějk mi to tam neštymuje:

Najeto: 1 km

Vyrobeno: 2008

V provozu od: 2008

STK: Neuvedeno

Servisní knížka: Ano

První majitel: Ne

První majitel ne, najeto 1 km a prodáváno jako ojeté???????????????????,,

Šel bych od toho (můj názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to blbost.U dovozu z EU platí veškěré záruky-na 100%,pouze můžou být vyjímky a sice-jen malý příklad.Auto,co jde to "teplých krajin" nemusí mít předehřev vody-3žhaviče u hlavy motoru.Nemůžeš si potom třebas stěžovat,že se ti auto pomalu zahřívá a kamarádovi,co ho koupil tady rychleji a tak podobně,ale to jsou malé detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A můžeš mi osvětlit, jak by jsi provozoval v CZ auto přihlášený na cizích značkách, tedy v cizí zemi, jestliže tam nemáš ani sídlo firmy, ani bydliště, neplatíš siln. daň apod.???? Nepředpokládám, že kámoš tam firmu má, příp. je občanem ;). Má v tom asi dobrej zmatek, nebo pořádně nerozumí německy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...