Přejít na obsah

Sluneční clonítko


Konny

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chci se zeptat, dá se sehnat a nějak namontovat sluneční clonítko co bývá na octách face, jak je vnitřní zpětné zrcátko? Já mám předface a toto clonítko tam není a docela bych ho tam uvítal. Tak poraďte jestli to půjde nějak udělat nebo jestli je to součástí stropnice... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš dávat to z otávek po faceliftu, myslím, že je jiná i stropnice. Pokud chceš nechtat stropnici, tak bych raději volil clonítko s verzí před faceliftem, myslím, že tam se stropnice měnit nemusí, jen se přidělá samotné clonítko. Clonítka před a po faceliftu jsou rozdílná.

post-5941-1222264223_thumb.jpgpost-5941-1222264236_thumb.jpgpost-5941-1222264258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si namontovat to clonítko, ale nevím jak daleko ho mám přišroubovat za světýlkem, poradí někdo?

post-8731-1222602048_thumb.jpg

PS: doufám že ti KaJe nebude vadit, že jsem použil tvoji fotku jako ilustraci

PPS: já tam nemám ten prolis na to clonítko, tak to neumím odhadnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si namontovat to clonítko, ale nevím jak daleko ho mám přišroubovat za světýlkem, poradí někdo?

PS: doufám že ti KaJe nebude vadit, že jsem použil tvoji fotku jako ilustraci

PPS: já tam nemám ten prolis na to clonítko, tak to neumím odhadnout...

Vůbec nevadí!

Přidělej to od oka, myslím, že tam pár mm moc roly nehraje. Nebo si tu vzdálenost vypočítej podle té fotky, změř si to stínítko jak už máš doma a přepočítej si to. :) Já bych to tipoval tak na 2 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy díky, že jste se mi snažili pomoct, už jsem to vyřešil s miklovou pomocí. Jinak od světýlka po začátek clonítka je to asi 3,5 cm a po šroubek je to skoro 5 cm.

post-8731-1222624055_thumb.jpgpost-8731-1222624282_thumb.jpg

Edit: rovnou jsem si vystlal světýlko alobalem a hned to svítí o trochu víc ;)

post-8731-1222624710_thumb.jpg

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

pockej oni si do zadu montuji tohle to svetylko stare predfacelift a nebo uz nove - jinak je asi urcite nutna vymena ty stropnice co? Je tam trosku zesilena stropnice ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej oni si do zadu montuji tohle to svetylko stare predfacelift a nebo uz nove - jinak je asi urcite nutna vymena ty stropnice co? Je tam trosku zesilena stropnice ze ?

Tak to bohužel nevím jak to je. Vím, že jsou u face modelů světýlka v zadních madlech (jde dodělat i u předface) a to druhý stropní světlo mají myslím kombíky. Ale myslím, že by nemuselo být špatný to tak dodělat jak to mají kombíky, ale už s faceliftovým světlem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...