Přejít na obsah

Autoshow Praha 2008


Doporučené příspěvky

ona to byla prdel už včera lol

hlášky typu: "týýýý volééé, kdes to vzal?" "támhle na stánku to maj." "to musím mít taky!" a byl v prdeli.... lol

nebo: "hele vole, to ja rabbit." "hele, koukej sem." "vole, nech mě bejt, to je rabbit, čum" lollollol

pak když jsem byl na stánku Autolinu a kecal s lidma od nich, tak jsem se jen bavil tím, když Brenda (ta modelka zachycená na předchozí stránce v mém příspěvku) předstoupila před Rapida, jak tam bylo najednou plno a každej ten školou povinnej týpek se s ní musel vyfotit - a prča byla je sledovat, co dělali s rukama... jak nevěděli, zda-li si mají sáhnout či ne... mají-li jí dát ruku na prdel či na bok... lollollol

pak, když Detlef "natíral" svou Míšu, tak ti ...náctiletí vlezli i do míst pomalu nemožných, jen aby si ji vyfotili nahoře bez, ještě nenamalovanou lollollol

ale pravda je, že to tam bude zítra asi masakr, proto taky nemám v plánu jít znovu do hal a budu se věnovat čistě srazu - ale kdo nebyl, určitě stojí za to se tam jít podívat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že tohle pořádá jinej pořadatel. Jinak tohle se mi líbylo více než ta letňanská. Bylo zde více zajímavostí novinek kun.

Hlavně čínská auta jsou hodně zajímavá. Jdu koukám BMW ale co vedle něj stojí za plečku přijdu blíže a vono hovno není to BMW ale jeho china kopie.

Pak tam bylo Hyundai kupé od firmy chinské Brilance :-) a tak. Jinak ty auta nevypadaj špatně ani uvnitř ale je na nich vidět některé nepřesnosti a nekvalitní plasty a tak.

Ale co se podívejte na ruskej Gaz jeho palubka nemá konkurenci. Tu snad patlali ručně. Jako škoda 120 luxus mluvím teda o palubce z venku celkem solidní.

Plastové tlačítka neznámého tvaru co kus to originál lol .

Americká auta jsou tam to lépe palubky slušné i když na evropské auta ještě nemají. Také mluvím o palubce. Z venku to je jíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle sem sice nepatří přímo, ale třeba se toho taky jednou dočkáme - tady na východě jezdí daleko víc značek z Japonska, Číny a tak podobně... Např Geo nebo Geco (teď si nejsem jistej), Chery ale hlavně Acura. Ty první dvě nic moc, ale byl bych docela rád, kdyby se někdy v budoucnosti Acura objevila na českým trhu - je to moc hezký auto, mám takovej pocit, že je to luxusní menší značka od Hondy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle sem sice nepatří přímo, ale třeba se toho taky jednou dočkáme - tady na východě jezdí daleko víc značek z Japonska, Číny a tak podobně... Např Geo nebo Geco (teď si nejsem jistej), Chery ale hlavně Acura. Ty první dvě nic moc, ale byl bych docela rád, kdyby se někdy v budoucnosti Acura objevila na českým trhu - je to moc hezký auto, mám takovej pocit, že je to luxusní menší značka od Hondy...

Acura je už i v ČR, zrovna u nas v UL ji na prodejně maj, nevím teda jeslti víc modelů, ale nějaký SUV tam je určitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jakej je rozdíl mezi Autoshow touhle a tou co byla na jaře v Letňanech? teda kromě toho, že tam nebyli takovýhle holky

tyto dvě akce spolu nemají nic společného - hlavně na jaře se to jmenuje Auto Praha a nyní v Holešovicích Autoshow Praha

jedině v případě tuningového srazu, který je pořádán na obou akcích, je stejný pořadatel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...