Přejít na obsah

POLICEJNI SKODY OCTAVIE V NOVEM POLEPENI


PETAHEY

Doporučené příspěvky

Možná to je tím že jsme zvyklí na ty bílá auta se zelenym pruhem ale je pravda že ty novy střibrny Octávie se lehce přehlídnou i přesto že maji nahoře majáky neboli tu rampu.A proč střibrny? Já jsem četl že se budou pak líp prodávat-fakt nekecám...někde jsem to četl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky: Ale tam měli normální radar a né jen kameru. ;)

i kdepak byla to kamera s radarem. Na tom displeji mel zaznam jedouciho auta a v dolim prouzku mu to ukazovalo jeho rychlost. dokonce to mluvilo a rikalo jak rychle to auto jelo.

Myslim, ze je to nejake sdruzene zarizeni a predpokladam, ze takovy nejaky budou do tech novejch montovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to je tím že jsme zvyklí na ty bílá auta se zelenym pruhem ale je pravda že ty novy střibrny Octávie se lehce přehlídnou i přesto že maji nahoře majáky neboli tu rampu.A proč střibrny? Já jsem četl že se budou pak líp prodávat-fakt nekecám...někde jsem to četl!

to si ani nemusel nikde cist, to doslova rekl policejni prezident.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem byl u dálnice na procházce s pesanem a jela (řítila se) nová policejní Octavie s blikajícíma majákama a kdybych to neslyšel na vlastní uši tak bych nevěřil tomu, jaký pískavý zvuk ta rampa na střeše může dělat. Znělo to jak letadlo ale mnohem vyšší tón

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta pradelna je husta. To uz neplati ustanoveni, ze barevne provedeni vozdila nesmi byt zamenitelne s vozidly policie, hasicu a kyho výra jeste? Za tohle bych jim normalne naparil pokutu a naridil sundat. Muzem na to nadavat, jak chcem, ale tohle mi prijde uz moc. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...