Přejít na obsah

POLICEJNI SKODY OCTAVIE V NOVEM POLEPENI


PETAHEY

Doporučené příspěvky

U nás je fakt kocourkov. Policie nakoupila nové nabušené vozy, které měli budit před piráty respekt a strach.

Jenže oni je nekoupili v policejních autech. Takže, až na vás bude najíždět modrý Passat z blikajícíma diodama v nárazníku. Buď vás chce někdo přepadnou a nebo je to policie. Maják mít na střeše možná ani nebude protože nandavat při jízdě po dálnici maják asi nebude jednoduché.

:aggressive:

Je tohle normální? Zastavili by jste takovému autu? Já bych se teda bál. ;)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to své pro a proti. když neni v policejních barvách tak si na ně nebudou moc dávat piráti pozor a budou lépe odhalitelní. Až bude nějakej blbeček na toho pašíka machrovat a až vytahne maják tak sklapne hubu. Na druhou stranu v dneění době, kdy se dají takovéto modré blikačky koupit v každém tuning shopu a mají je frajírci v nabušenejch audinách a pod. nelegálně a machrujou s nima, v době kdy tu řádí plno falešných ,,policejních,, zlodějů, co tě s falešnym majákem zastavěj a okradou bude těžké odhadnout zda je to pravá hlídka co mi bliká modrou diodiu za oknem a za maskou ve zpětnym zrcátku, nebo ty zloději. Stačí aby si ty grázlové místo adiny pořídili jednu R36 a nebude poznat zda jsou pravý či ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je to k Octaviam ale k novým Passatom R36 z inej diskusie na auto.cz:

Čtu tyhle diskuse už hodně dlouho ale myslím že nastal čas se zaregistrovat a doufám trochu pomoct téhle komunitě.

Nepřed špatná zpráva.Takže k tomu jestli bude nějaký antiradar či rušička bude reagovat na měření těchto nových "skvostů" naší policie si troufám tvrdit ře ne.I policie šetří kde se dá a radary se nahrazují kamerami.

Dobrá zpráva.Není třeba se bát.Kamera namontovaná v těchto vozidlech je napojená "pouze a jen na jejich tachometr" a tudíž takové měření je neprůkazné protože neexistuje systém který umí synchronizovat rychlost s měřeným vozidlem.Naštěstí pro nás to jen na "odhadu" posádky.

Stejné zařízení bylo montováno do Octavií I facelift modré a červené barvy s tmavýmy skly,které brázdí naše dálnice a protože už hodněkrát narazili na informované řidiče(snažím se pomáhat a chránit),namontovali do dvou i radar.Nebude určitě na škodu,když se my co jezdíme hodně často a jsme "chráněni" občas podělíme o zkušenosti co naše "ochrana" řekla po setkání s těmito passaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, pak záleží jak to celý funguje, pokud je ta kamera napojená na rychloměr a na záznamu ukáže kolik jede jejich auto a předloží cejch k tachometru, pak je to už asi průkaznej důkaz...

jinak nemyslim si, že by si někdo upravoval R36 tak, aby byla s těma blikačkama stejná jako policejní, ale je fakt, že dneska aby člověk pomalu nezastavoval nikomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale je to všude, nejen v ČR, že pokud švestky mají nějaký civilní auto, tak lidi, kteří dělají loupežný přepadení, tak si hrajou na falešný švěstky, tenhle problém není jen u nás, akorát jsme na to nebyli zvyklí. a to že se budou hromadně upravovat R36??????blbost, po Brně jezdí auta, jako P 605 a myslím nějaký starý báwo pětka, v noci jsem je vidět lítat po Brně s modrým majákem a všem je jasný, že švestky to nejsou, ale debil si myslí, jak je dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, já jen zaslechl, že ten kamerový systém v těch nových pašíkách je kalibrován i přezkoušen a potvrzen českým metrologickým ústavem. Ale jen jsem to slyšel, nevím co je na tom pravdy

No nevím podle mě je to stejnak neprůkazné. Tě budu schválně dojíždět a pak ti dám pokutu.

Takže to bude vždy hrozně nepřesné.

Ale ty kurvy jsou schopné všeho :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...