Přejít na obsah

POLICEJNI SKODY OCTAVIE V NOVEM POLEPENI


PETAHEY

Doporučené příspěvky

nálepky zku...a škodovka a jako tragédii to taky nevidím, zajímalo by mě, kolik z nás by si toho všimla, všichni budeme zírat no nový polepení, ale že tam je jiná barva lístečku ve znaku, tak by si kromě senzachtivých novinářů málokdo všimnul. už mě zprávy na Primě začínají připomínat zprávy TV ZNOVA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Triplseven14.11.2008, 15:14 ']Taky jim mohli stříknout barvnou zrcátka a madla klik, to je děsny ten černej plast.

Ze by ti sebrali za kazdou 500,- z vejplaty ? .. staci ze maji nesmyslnou stribrnou metlu... ma to byt auto na ucelnost ne na exhibici...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem videl nazivo octavii v kombajnu zasahovala na letenskem namesti na P7 kdyz tam ruplo tramvajove vedeni pokusil jsem se ji vyfotit z mobilu fotka za nic moc nestoji ale da se to co me jeste prekvapilo jak ten dotycny s tou octavii odjel otocil se protocil kola a byl pryc myslim ze to jejich skoleni bylo k veci :D

post-7359-1227311098_thumb.jpg

post-7359-1227311133_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem videl nazivo octavii v kombajnu zasahovala na letenskem namesti na P7 kdyz tam ruplo tramvajove vedeni pokusil jsem se ji vyfotit z mobilu fotka za nic moc nestoji ale da se to co me jeste prekvapilo jak ten dotycny s tou octavii odjel otocil se protocil kola a byl pryc myslim ze to jejich skoleni bylo k veci :D

No v tom měl asi to TSíčko lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...