Přejít na obsah

pravý spodní kryt motoru


lajdak

Doporučené příspěvky

ideál je zvednout auto a shodit kolečko ..... pak musíš sundat kryt spodní plastový ( já mám třeba plechový ) a jsi u něho...část drží na torxech a pak na předních šavlích zespodu je na klasickém závitu naražená taková plechová závlačka...to uvidíš prostě...každopádně to chce sundat kolo, zvednout a uvidíš:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dole drží na krytu motoru na cca 7? torxech a nahoře vzadu na tekový plechový "matce" Mam 4x4 (takže taky plech) a kolo nesundavam, jen navic sundavam T držák spodního krytu abych přes něj ten plech vyvlíkl :palec2:

Editováno: , autor: Davee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ideál je zvednout auto a shodit kolečko ..... pak musíš sundat kryt spodní plastový ( já mám třeba plechový ) a jsi u něho...část drží na torxech a pak na předních šavlích zespodu je na klasickém závitu naražená taková plechová závlačka...to uvidíš prostě...každopádně to chce sundat kolo, zvednout a uvidíš:-)

Díky to jsem chtěl vědět.jenom mám sundat ten plíšek ze závitů.myslel jsem ,že se to šroubuje zvrchu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík ale nechci žádný kelly, Druhovýrobu jsem koupil jednou plast pod motor a dopasovat ho, to bylo dílo. Trojúhelník origo koupím,to je krásná cena. Jěště nevíte kolik stojí ten bok?

Tady už to taková krása není, ve Škoda servisu ty boční plasty jsou u nás k mání za pouhým 1150 Kč :wacko: Takže přišel na řadu plech , šrouby a lidová tvořivost a už to zase drží pohromadě a hlavně necourám ten středový plast skoro po zemi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...